select ((h.nisan/7)*7*rate.rate) as sqlfiyat,yatak_odasi,id,url,title,baslik,resim,indirim,ribbon,kisa_icerik,oda_sayisi,kisi,kur,doviz,nisan,mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul,ekim,kasim,diger,(select avg(puan) from defter where onay=1 and islm_id=h.id) as ortalamapuan from homes as h INNER JOIN rate ON rate.CurrencyName=h.doviz where h.aktif=1 and ' '+h.kategori+',' like '% 26,%' and h.sadece_bizde=1
Sonuçları Sırala:

Engelleri kaldırıyoruz!!! Villa kiralamada bir ilki yine sizlerin ayağına getiriyoruz.Engelliye uygun villa derken aslında biz engelin asla olmadığını savunuyoruz.Yoğun olarak villalarımız manzaralı olduğu için büyük bir çoğunluğu engelli ulaşıma elverişli değildir.Ancak çok nadir de olsa bazı ev sahipleri engelliye uygun villa,engelliye uygun yazlık tasarlamış.Yani engelli tatilcileri de unutmamışlar.Bizlerde bunun üzerine engelliye uygun olan villalarımızı da portföyümüze ekliyoruz.Her geçen gün portföy sayısını ve kalite standartlarını yukarılara taşıyan villa gezegeni bu konuda da fizibilite yapmaya ve engelliye uygun villa ve yazlık portföyünü arttırmaya devam etmektedir.

Lüx Seçenek

VİLLA TİGER EXCLUSİVE 48

Villa Tiger Exclusive Antalya'nın incisi Kalkan beldesinin Kördere mevkiinde konumlanmış yeni ve lüx bir villadır. 2015 yılının Nisan ayında inşaası tamamlanan bu kiralık villamız modern mimarisi, kesintisiz deniz manzarası ve muhteşem doğa manzarası, konforlu eşyaları ve şık dekorasyonu ile misafirlerine unutamayacakları bir tatil yaşatmanın garantisini vermektedir. Kiralık Villa Tiger Exclusive misafirlerine doğa içinde, sakin bir ortamda eşsiz bir tatil yaşatmaktadır.

Fiyatlandırma
3.750 TL - 8.000 TL
Haftalık Fiyat