27.09.2016
0
0

Kalkan'da hangi plajlara gidilir?

Kalkan Halk Plajı:

Kalkan 'ın şehir merkezindeki bu kadar güzel bir plaja gireceğiniz için çok şanslısınızdır. Deniz altından kaynayan ve dağlardan gelen soğuk suları taşıyan bir nehrin bulunduğu halk plajı ücretsiz, temiz ve şehir merkezindeki önemli bir plajdır. Plajda isterseniz şezlong ve şemsiye kiralayabilirsiniz.

Kaputaş Plajı:

Kalkan-Kaş karayolundaki Kaputaş plajının mavi, yeşil ve sarının birbirine geçmiş tonlarına sahip denizi ve altın rengi kumsalını kartpostallarda görünce bir photoshop hilesi sanabilirsiniz. Fakat Kaputaş plajına yukarıdan bakınca gerçek olduğunu görüp büyüleneceksiniz. 187 basamaktan oluşan merdiveni indikten sonra kanyondan gelen ve yerin altına inerek akan suyun deniz kıyısında kumlar arasından süzülerek akması sonucu genel olarak serin ve turkuaz rengindeki suya dalabilirsiniz.

Kalamar Plajı:

Kalamar koyunda bulunan  bu sakin ve tertemiz plaj tatilcilerin bir başka gözdesidir.

Kışla Koyu Plajı:

Kalkan koyunun karşısından seyreden Patara Evleri’nin bulunduğu kışla koyu plaj, restaurant ve deniz eğlenceleri hizmeti vermektedir.

Fırnaz Koyu:

Mavi yolculukların duraklarından biri olan Fırnaz koyunun karadan ulaşımı, yolu koruma altında olduğu için biraz zahmetlidir ama turkuaz renkli suları ve akvaryum gibi denizin dibini rahatça görebileceğiniz bir yerdir. Koyda bulunan ve insanı gençleştirdiğine inanılan çamuru ile çamur banyosu yapabilirsiniz.

© Copyright 2020 Villa Gezegeni Kiralık Villa | Tüm Hakları Saklıdır...
WhatsAppBizi Arayın!Giriş Yap
Yardım mı gerekli? Canlı görüşelim!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
Tıklayın Sizi Arayalım
Talebiniz AlındıSizi En Kısa Zamanda Arayacağız.
Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin

REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış