select ((h.nisan/7)*7*rate.rate) as sqlfiyat,yatak_odasi,id,url,title,baslik,resim,indirim,ribbon,kisa_icerik,oda_sayisi,kisi,kur,doviz,nisan,mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul,ekim,kasim,diger,(select avg(puan) from defter where onay=1 and islm_id=h.id) as ortalamapuan from homes as h INNER JOIN rate ON rate.CurrencyName=h.doviz where h.aktif=1 and h.emlak_bolgesi IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=23 or cat=23) or cat IN(select id from destinations where id=23 or cat=23)) or cat IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=23 or cat=23) or cat IN(select id from destinations where id=23 or cat=23))) and h.sadece_bizde=1
Sonuçları Sırala:
Ortaalan Kiralık Villa

KALKAN / ORTAALAN

Ortaalan mevkii, Kalkan şehir merkezi ve çevresinde konumlandırılan kiralık villaları, kiralık yazlıkları, kiralık apartları kapsamaktadır. Kalkan ortaalan mevkiinin en büyük özelliği kalkan şehir merkezine, alışveriş merkezlerine, kalkan otagarına, kalkan limanına, benzin istasyonuna, eğlence merkezlerine, restaurantlara, bankalara ve cafelere yürüme mesafesinde olmasıdır.Son zamanlarda lüx villaların inşaa edilmeye başlamasıyla kalkan ortaalan mevkiinin bir bölümü ise kalamar mevkiinin yamaçlarına kadar uzanmaktadır.Bu mevkiideki konaklama seçenekleri oldukça geniştir.Bunlar; deniz manzaralı villalar, denize yakın villalar, çocuk havuzlu villalar, doğa içinde villalar, lüx tatil villaları, jakuzili villalar, evcil hayvan izinli villalar, ekonomik villalar, geniş aile ve arkadaş grupları için villalardır.

20% İNDİRİMLİ
Kalkan Merkeze Yürüme Mesafesinde

VİLLA YAĞMUR 510

Kalkan merkezine ve denize yürüyüş mesafesinde olan bu kiralık villamızın inşaası 2016 yılında tamamlanmıştır.Kalkan Ortaalan mevkiinde konumlanan bu villamız yepyeni yapısı ve kullanışlı dizaynı ile kalabalık aile ve dostlarınızla eğlence dolu dakikalar geçireceğiniz bir villadır.

Fiyatlandırma
2.900 TL - 7.500 TL
Haftalık Fiyat
Lüks Seçenek

VİLLA AQUAMARİNE 48

Villa Aquamarine Kalkan'ın Ortaalan mevkiinde konumlanmış lüks villa portföyümüzdeki villalardan biridir. Enfes deniz ve Kalkan Körfezi manzarasına hakim kiralık lüks villamız Kalkan’ın merkezine araçla yaklaşık 2 dakika mesafededir.Ayrıca bir çok aktivitelere ve kafelere yürüme mesafesindedir.

Fiyatlandırma
4.200 TL - 11.600 TL
Haftalık Fiyat
Kaliteli Mimari

VİLLA TİGRA 510

Villa Tigra Kalkan Beldesi'nin Ortaalan mevkiinde konumlanmış konforlu,lüks kiralık villa portföyümüzdeki villalardan birisidir. Harika deniz manzarasına sahip bu kiralık lüks villamız Kalkan’ın merkezine araçla yaklaşık 3 dakika mesafede bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
5.600 TL - 14.000 TL
Haftalık Fiyat

VİLLA TOPÇU UNO 510

Villa Topcu Uno Antalya ilinin Kalkan beldesinin Ortaalan Mahallesinde’nde yer almaktadır.Korunaklı havuzu,çocuk havuzu ve merkeze yakınlığı ile size bir çok avantaj sunan bu villamız siz değerli misafirlerini bekliyor.

Fiyatlandırma
3.000 TL - 6.000 TL
Haftalık Fiyat
Şehir Merkezine Yakın Villa

VİLLA LİLYUM 612

Villa Lilyum Kalkan-Ortaalan mevkiinde bulunan triplex,6 yatak odalı 12 kişilik lüx villa seçeneklerimizden birtanesidir.Zemin katta Salon, mutfak, bir yatak odası,duş ve tuvalet bulunmaktadır. İkinci katta deniz manzaralı üç oda ve teras katında da deniz manzaralı iki oda bulunmaktadır.Geniş aile ve arkadaş grupları için ideal bir seçenektir.Villamız Kalkan merkeze ve denize yürüme mesafesinde olup sessiz,sakin bir konumdadır.

Fiyatlandırma
3.600 TL - 7.500 TL
Haftalık Fiyat
Merkeze Yakın Lüx Seçenek

VİLLA OLİVELLA 510

Villa Olivella Kalkan-Ortaalan mevkiinde bulunan 5 yatak odalı,10 kişilik konaklama kapasitesine sahip lüx villa seçeneklerimizden birtanesidir.Oldukça şık tasarıma sahip,deniz manzaralı,geniş güneşlenme terasına sahip Villa Olivella misafirlerine unutulmaz bir tatilin kapılarını aralamaktadır...

Fiyatlandırma
4.000 TL - 7.400 TL
Haftalık Fiyat
Merkeze Yakın Lüx Villa

VİLLA MARA 510

Villa Mara Kalkan-Ortaalan mevkiinde bulunan 5 yatak odalı,10 kişilik konaklama kapasitesine sahip lüx villa seçeneklerimizden birtanesidir.Oldukça şık tasarıma sahip,deniz manzaralı,geniş güneşlenme terasına sahip Villa Mara misafirlerine unutulmaz bir tatilin kapılarını aralamaktadır...

Fiyatlandırma
4.000 TL - 7.400 TL
Haftalık Fiyat
Merkeze Yakın Lüx Villa

VİLLA TİZİA 510

Villa Tizia Kalkan-Ortaalan mevkiinde bulunan 5 yatak odalı,10 kişilik konaklama kapasitesine sahip lüx villa seçeneklerimizden birtanesidir.Oldukça şık tasarıma sahip,deniz manzaralı,geniş güneşlenme terasına sahip Villa Mara misafirlerine unutulmaz bir tatilin kapılarını aralamaktadır...

Fiyatlandırma
4.000 TL - 7.400 TL
Haftalık Fiyat
Lüx Seçenek

VİLLA CALİCO 36

Villa Calico Kalkan-Ortaalan mevkinde bulunan 3 yatak odalı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip jakuzili lüx villa seçeneklerimizdendir. Triplex olan bu villamız 1 adet Amerikan mutfak&salon,3 adet en-suit yatak odası,2 adet kapalı otopark ve geniş özel yüzme havuzundan oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
5.002 TL - 5.002 TL
Haftalık Fiyat
Geniş Aile ve Arkadaş Grupları için Villa

VİLLA ALKIN 510

Villa Alkın Kalkan-Ortaalan mevkiinde bulunan 5 yatak odalı 10 kişilik konaklama kapasitesine sahip merkeze yakın lüx villa seçeneklerimizdendir.Şık, modern ve ferah bir ortam sunan Villa Alkin, canlı renkte tam donanımlı bir mutfağa ve uydu TV ve DVD oynatıcı ile eksiksiz bir karşılama salonuna sahiptir.

Fiyatlandırma
3.750 TL - 6.500 TL
Haftalık Fiyat
Geniş Aile ve Arkadaş Grupları için Villa

VİLLA MEHTAP 611

Villa Mehtap Kalkan-Ortaalan mevkiinde bulunan 6 yatak odalı 11 kişilik konaklama kapasitesine sahip geniş aile ve arkadaş gruplarına uygun merkeze yakın villa seçeneklerimizdendir.Villa Mehtap triplex olup 1 adet Amerikan mutfak&salon,3 yatak odası en suit olmak üzere toplamda 6 yatak odası,geniş yüzme havuzundan oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
3.000 TL - 6.000 TL
Haftalık Fiyat
Merkeze Yakın Lüx Seçenek

VİLLA LORD 48

Villa Lord Kalkan/Ortaalan mevkiinde bulunan 4 yatak odalı 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip merkeze yakın lüx villa seçeneklerimizdendir.Villa Lord 1 adet Amerikan mutfak&salon,4 adet en suit yatak odası,özel yüzme havuzu,geniş bir güneşlenme terasından oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
5.000 TL - 9.800 TL
Haftalık Fiyat