• +90 242 844 39 88
  • +90 531 591 47 06
Arayın

Çalış Kiralık Villa


Sonuç bulunamadı!

Çalış Villaları

Muğla Fethiye’ye bağlı Çalış, kumsalı ile meşhurdur. Dört kilometre kumsalı vardır. Yay şeklindeki kumsalı ve yeşil alanla bütünlük oluşturmuştur. Fethiye’de Barış Manço bulvarı, Cahit Beğen Bulvarı ve Osmangazi Caddesi, bu plaja çıkmaktadır. Her hangi bir ulaşım sorunu yoktur ve birçok ulaşım yolu ile merkeze bağlıdır. Palmiye ağaçları, dağ, orman ve deniz buluşması, egzotik tekneler ve mis gibi hava, tatilcilere unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Çalış kiralık villa hizmetleri kategorisinde, profesyonel tercih yapmak isteyenler için, en iyi seçenekleri bir araya getirdik.

Tatil Bir İhtiyaçtır

İnsan hayatı için en önemli unsurlardan biri, kuşkusuz dinlenmektir. Dinlenmek, insanın resetlenmesine neden olur. İş dünyasına ve normal hayatına bakış açısı daha sağlıklı hale gelir. Özellikle iş dünyasında, tatil yapmak, çok önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. Bu nedenle en iyi şekilde dinlenmek, başarılı olmanın sırrıdır.

Günümüzde şehir gürültüsünde, hava kirliliğinden ve iş stresinden en iyi şekilde kurtulmanın yolu, Çalış kiralık villa kategorisindeki tatil seçenekleridir. Bu tatil seçenekleriyle, ciğerleriniz bayram eder. Havuz keyfi ile vücuttaki bütün stres ortadan kalkar. Doğa ile baş başa kalarak, ruhunuz arınır ve tefekküre vaktiniz olur. Hayatınızı muhasebe etme imkanı bulursunuz ve yaptığınız hataları tespit etmeye başlarsınız. Çalış kiralık villa hizmetlerindeki villalarımızda, temiz havanın etkisiyle, müthiş bir rahatlama hissedersiniz.

Bu villalarımız, sıradan olmayıp, gayet lükstür ve birinci sınıf özelliklere sahiptir. Birinci sınıf villa seçenekleriyle, huzurlu bir tatile ilk adımınızı atabilirsiniz. Sizin için tasarlanmış kişiye özel havuzlar, bakımlı ve temizdir. Çocuklara göre seçeneklerin yanı sıra, kış aylarında da kullanım özelliklerine sahip ısıtmalı havuzlar, istediğiniz mükemmel kaliteye sahiptir. Çalış villa kiralama çalışmalarında, havuzlarımızın yanı sıra, jakuziler, yataklar, kanepeler, mobilyalar, dolaplar, çamaşır makineleri ve ocak gibi birçok ayrıntıyı, profesyonel bir şekilde bulabilirsiniz.

Çalış villa kiralama hizmetlerimiz gerçek villa kalitesinde, lüks dekorasyon özelliklerinin yanı sıra, depreme dayanıklı özelliklere sahiptir. Işıklandırma seçenekleriyle, görkemli havuz, akşamları enfes bir görüntü oluşturmaktadır. Akşam sefası için terasta sabaha kadar canınızın istediği gibi oturabilirsiniz. Yıldızların altında kafenizi yudumlayıp, kafa dinleyebilirsiniz. Manzara, bu kategorinin en önemli konusudur.

Denizin aşık eden mavisi, ormanın arındıran yeşili, dağların ciğerleri açan temiz havası, manzara kategorimizin temel prensiplerini meydana getirmektedir. Manzara bakımından Çalış villa kiralama tercihleri en iyi yerde bulunmaktadır. Kusursuz yaratılmış tablo gibi manzara seçenekleri, doyumsuz bir haz meydana getirmektedir.

Gökyüzü, deniz ve orman, her zaman insana huzur vermiştir. Bu huzuru sadece Çalış villaları tasarımlarında bulabilirsiniz. Korunaklı yani etrafı kapalı havuzlu seçenekler, engelli yani (özürlü) özel müşterilerimiz için özel seçenekler, çocuklara özel havuzlu seçenekler, apartlar ve lüks seçenekler, Çalış villaları hizmetlerinin ayrıntılarını meydana getirmektedir. İlk günlerde temiz hava uykunuzu getirecektir. Ancak, daha sonra neşenizin arttığını ve nefesinizin açıldığını hissedeceksiniz. İnanın bu tatil size çok yarayacaktır.

Yerleşim Birimlerine Yakın Seçenekler

Bu kategoride en çok merak edilen soru, villaların ulaşım sorunu ve merkeze uzaklık meselesidir. Malum kötü bir zamanda yaşıyoruz ve her konuda olduğu gibi Çalış villaları tercihlerinde de güvenlik en merak edilen konulardan biridir. Firma olarak, bu ciddi konularda, ciddi önlemler aldır ve sizler için son derece güvenli seçenekler hazırladık. Tatil hizmetleri kategorisindeki bütün seçeneklerimiz, yerleşim birimlerine yakındır ve alışveriş gibi işlemlerin sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için oldukça uygundur. Arabanızla villanıza rahatlıkla gidebilirsiniz.

Merkez yakındır ve aracınızla dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. Havuzlarımızın bakımının yanı sıra, havuz bahçesinin bakımı da yapılmaktadır. Kamelyaların ve yan kısımda bulunan güneşlenme yerlerinin bakımı da yapılmaktadır. Bütün villalarımızda, ilk temizlik ücretsizdir. Daha sonraki temizlik işlemleri ise ücretlidir.

#Villagezegeni adı ile instagramda bizi takip edebilirsiniz
FAVORİ LİSTESİ