• +90 242 844 39 88
  • +90 531 591 47 06
Arayın

Sonuç bulunamadı!

Her köşesi apayrı bir dünyanın parçası; Datça.. (Datça Villa Kiralama)

Denizi sever misiniz? Yosunu, tuzu? Kabak çiçeği dolmasını, balı, bademi? Cevabınız “evet” ise en kısa zamanda yolunuzu Datça’ya düşürmenin bir yolunu bulun. Aradığınız her şey fazlasıyla Datça’da karşılayacak sizi. İşte villa işte doğa işte tatil ! Huzuru arayanların adresi Datça olabilir mi ?

Datça, Marmaris'in 75 kilometre güneybatısında Ege ve Akdeniz'in kesişmesi noktasında konuşlu sakin bir sahil kasabası. Datça'nın üç tarafı da deniz ile çevrili. Datça yarımadası boyunca yaklaşık 52 adet koy bulunmakta. Bir tarafta Gökova Körfezi, diğer tarafta Hisarönü Körfezi eşliğinde Datça'ya gitmek oldukça keyifli. Bu şekilde bir yolculuk nadiren görülür. Ayrıca sualtı ortamı da dalgıçlar ve dalış tutkunları için ideal.

Datça'ya en yakın plaj Taşlık, Kunlum ve Azganlı Plajları. Datça'dan Marmaris istikametine doğru 15 kilometrelik sahil boyunca her yerde yüzmek mümkün. Bölgedeki bazı plajlar ise mavi bayraklı statüde.

Gideceğiniz yer Datça ise, aradığınız ise hem huzur hem eğlence ise, doğru seçim yazlık villa kiralamak.  Hem havuzun keyfini çıkarabilir hem de eşsiz koylarda yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz. Hem yeşil hem mavi. İkisi birlikteyken  de adeta büyüleyici :)

Size uygun olarak tasarlanmış villanızda konaklarken hem doğanın tadını çıkaracak hem de etraftaki doğa harikası bölgeleri ziyaret etme şansı yakalayacaksınız. Siz yalnızca nereye gitmek istediğini belirliyorsunuz ve gerisini biz organize ediyoruz. Otelde kalmak yerine daha ekonomik ve bütçenize uygun fiyatlarla daha güzel bir tatil yapmak sizin elinizde. Tek yapmanız gereken size uygun bir villa kiralamak!

İster sessiz, huzur bulmak için bir tatil hayal edin, ister bol eğlenceli. Her anlamda aradığınız tatil yazlık kiralık villalarda olacak. Hem gezecek hem de yazlık kiralık villanızın konforuyla kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Datça beklediğinizden çok daha fazlasıyla karşılayacak sizi....

“Denizi ayrı deniz, havası ayrı hava!” Ne doğru söylemiş Can Yücel Datça’dan aldığı ilhamla… Datça’yı anımsatacak daha iyi cümleler kurulamazdı.

 

Datça'nın Civarında Görülecek Yerler

 

Gebekum:

 Datça'ya dört kilometre mesafede bulunan ve yedi kilometrelik kum plajıyla meşhur. Kumsaldaki doğal hareketlilik sebebiyle plaj her yıl genişlemekte. Bölgedeki sığ sular aynı zamanda çevredeki adacıklara denizden yürüyerek gitme imkanı sağlamakta.

Kızlan Köyü:

 Kızlan Köyü, Datça'ya sekiz kilometre mesafede ve değirmenleriyle meşhur bir köy. Datça'nın en rüzgarlı bölgesi. Değirmenler görülmeye değer. 

Kargı Koyu:

 Kargı Koyu, Datça'ya üç kilometre mesafede. Bölgede deniz muhteşem.

Domuz koyu:

Domuz Koyu çok sakin ve huzurlu bir yer.Çevre, doğa yürüyüşleri için de ideal. Koyun etrafında doğal oluşumla meydana gelmiş ilginç kaya ve mağaralar mevcut. Bölgede deniz oldukça sakin, güzel ve karşı yakadaki Yunan adaları görünmekte.

FAVORİ LİSTESİ