select ((h.nisan/7)*7*rate.rate) as sqlfiyat,yatak_odasi,id,url,title,baslik,resim,indirim,ribbon,kisa_icerik,oda_sayisi,kisi,kur,doviz,nisan,mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul,ekim,kasim,diger,(select avg(puan) from defter where onay=1 and islm_id=h.id) as ortalamapuan from homes as h INNER JOIN rate ON rate.CurrencyName=h.doviz where h.aktif=1 and h.emlak_bolgesi IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=16 or cat=16) or cat IN(select id from destinations where id=16 or cat=16)) or cat IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=16 or cat=16) or cat IN(select id from destinations where id=16 or cat=16))) and h.sadece_bizde=1
Sonuçları Sırala:
İslamlar Köyü Villa Kiralama

Kalkan/İslamlar 

 

Eski karayolundan Kalkan'dan Fethiye istikametine giderken Akbel Mahallesi'ne vardığımızda yol ikiye ayrılır.Sağ taraftaki yolu kullanarak İslamlar ve Üzümlü Köyleri yoluna girilir.Daha ileride yol, sola Üzümlü Köyü, sağa İslamlar Köyü olarak ikiye ayrılır.Sağa ayrılan yol zeyntinliklerden, çam ormanlarından ve bağların içinden ilerleyerek, çağlayan suların aktığı, yeşillikler içinde İslamlar Köyü'ne ulaşır.Zamanında suyla çalışan un değirmenlerinin oldukça fazla olduğu ve Türklerle Rumlar'ın birlikte yaşadığı köyün eski adı, 'nehirler' anlamına gelen Bodamya'dır.Bugüne kalan iki değirmenden biri, köy kahvesinin yanında ve hala kullanılıyor.İslamlar köyünde deniz olmasa da, buz gibi akan sularında kurulmuş olan alabalık çiftliklerinin çevresinde,yeşillikler içinde birçok restoran hizmet vermektedir.Yakın bir tarihe kadar bağcılık ve zeytincilikle geçinen köyün yeni gelir kaynağı turizmdir.Turizmin başlamasıyla birlikte yöre halkı restoranlar açmış ve kendi alabalık çiftliklerini kurmuşlardır.Serinlemek için köye gelen yerli ve yabancı turistlerin favorisi, köylülerin kendi yaptıkları ve terayağında kızartılmış olarak servis ettikleri keçi peyniri.Asmaların altında restoranlarda farklı şekillerde pişirilen alabalık yemek mümkün.İslamlar Köyü çok sayıda yabancının da yerleşmek için tercih ettiği bir bölge olmuştur.İsmlamlar Köyün'nden bir başka serin yerleşim olan bezirgan yaylası'na geçmek mümkündür.Köyden kuzeye doğru devam ederek, 4 km. sonra Kalkan-Elmalı yoluna çıkılır.Toroslar la çevrili ovanın ortasındaki Bezirgan Köyü'ne varılır.İslamlar bölgesi son zamanlarda popüler olmaya başlayan muhafazakar villa tatili,islami villa tatili,mutaasıp villa tatili konusunda sektörün bu konuda lokomotifi olma yolunda adaydır.Ayrıca bu bölgede balayı yapmak isteyen çiftler için balayı villaları,ısıtmalı havuzlu villalar,jakuzili villalar,geniş ailelere uygun villalar da bulunmaktadır.

Muhafazakar-Doğal Taş Mimari

VİLLA TUĞRA 24

Villa Tuğra,Kalkan'ın İslamlar bölgesinde yer alan muhafazakar balayı villalarımızdan birisidir.İslamlar bölgesinin genel konseptine uygun olan bu villamızın havuzu havuz başı tamamen korunaklıdır ve dışarıdan görünmemektedir.Muhafazakar ve mutaasıp ailelere,balayı çiftlerine uygun olan bu kiralık villamızda keyifli bir tatil sizleri beklemektedir.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.500 TL
Haftalık Fiyat
Havuzu Görünmeyen Villa-Jakuzili

VİLLA ERER 24

Havuzu görünmeyen tatil villalarımızdan olan Villa Erer, Kalkan'a yaklaşık 10 km. mesafede yer alan İslamlar Köyü'nde bulunmaktadır.2014 yılının Mayıs ayı içerisinde tamamlanan bu kiralık muhafazakar villamız özenle ve kaliteli bir şekilde döşenmiştir.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 3.950 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar Villa

VİLLA BELLA 36

Kiralık yazlık Villa Bella ünlü tatil beldesi Kalkan'ın İslamlar bölgesinde yemyeşil doğa içerisinde oldukça kaliteli ve modern bir şekilde inşaa edilmiş olan villamızda 3 adet yatak odası bulunmaktadır.Özel havuzlu olan bu villamızın ve havuzu tamamen korunaklıdır.

Fiyatlandırma
2.000 TL - 4.750 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar-Lüx-Jakuzili Villa

VİLLA DOĞAN 48

Kiralık Villa Doğan, Kalkan tatil beldesinin İslamlar Köyü’nde konumlanmış villalarımızdandır. Kalkan merkeze araçla 18 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.Villa Doğan misafirlerine İslamlar Köyü’nün tertemiz havasında, doğa içinde eşsiz bir tatil yaşamanın kapısını aralamaktadır. Villa Doğan 4 odası ile 8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Villamız korunaklı özel yüzme havuzu, jakuzi, çocuk havuzu ve korunaklı güneşlenme terası bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
1.750 TL - 4.950 TL
Haftalık Fiyat
Geniş Aile ve Arkadaş Grupları için Villa

VİLLA HİLL 612

Villa Hill, Kalkan'ın İslamlar köyünde bulunan inşaası 2015 yılında tamamlanmış kiralık özel havuzlu villalarımızdandır. Toplamda 6 adet yatak odasına sahip bu villamız kaliteli eşyalar ile dizayn edilmiş, geniş ve ferah bir tatil villasıdır. Bulunduğu konum gereği yemyeşil bir doğa içerisinde bulunan villamız aynı zamanda korunaklı bir havuza sahiptir.

Fiyatlandırma
1.950 TL - 5.250 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar-Balayı Villası

VİLLA POLAT 24

Villa Polat, 2 adet yatak odası bulunan, 4 kişilik kapasiteye sahip ,havuzu görünmeyen,muhafazakar ailelere uygun bir tatil villasıdır. Villamızın özel yüzme havuzu bulunmaktadır ve dışarıdan görünmemektedir.Balayı çiftleri için de oldukça uygun olan bu villamız İslamlar Köyü'nde konumlanmış olup içerisinde açık mutfaklı salon,havuz terasına direkt çıkış bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
1.250 TL - 3.750 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar Villa

VİLLA GÜMÜŞ 36

Villa Gümüş,Antalya/Kaş/Kalkan'ın İslamlar Köyü'nde yer alan kiralık muhafazakar villalarımızdan birisidir.Toplamda 3 yatak odası bulunan ve 6 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan bu villamızın geniş bir güneşlenme terası bulunmaktadır ve özel yüzme havuzu bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.250 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar Villa

VİLLA ASMA 36

Villa Asma,Kalkan'ın İslamlar bölgesinde konumlanmış muhafazakar ailelere uygun 3 yatak odalı villalarımızdan bir tanesidir.Bu villamızın havuz terasının etrafı perdeleme sistemi ile çevrelenmiş olup dışarıdan görünmemektedir.

Fiyatlandırma
1.250 TL - 4.500 TL
Haftalık Fiyat
Jakuzili-Muhafazakar Villa

VİLLA IHLARA 36

Villa Ihlara ,Kalkan'ın İslamlar mevkiinde konumlanmış muhafazakar ailelere,balayı çiftlerine uygun 3 yatak odalı villa seçeneklerimizden bir tanesidir.Bahçesinde bol miktarda mısır koçanı bulunan bu villamız özenle dekore edilmiş olup kaliteli eşyalar ile donatılmıştır.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.500 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar-Balayı Villası

VİLLA BODAMYA PARK 2 24

Villa Bodamya Park 2 Kalkan-İslamlar mevkiinde bulunmaktadır.İslamlar köyünün tepelerine konumlandırılmış bu villamızdan islamlar köyünü ve adalar manzarasını kuş bakışı olarak seyretmeniz mümkündür.2 yatak odalı 4 kişilik bu geniş villamız balayı çiftleri için uygun bir seçenek olacaktır.Villamızın etrafı perdeleme sistemi ile çevrelenmiştir.Havuzu dışarıdan gözükmemektedir.

Fiyatlandırma
1.650 TL - 4.250 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar Balayı Villası

VİLLA NELA 24

Villa Nela Kalkan-İslamlar mevkiinde bulunan muhafazakar,jakuzili,2 yatak odalı,4kişilik,balayı villalarımızdan birtanesidir.Bu villamızın havuz terası perdeleme sistemi ile çevrelenmiş olup mutaasıp bir yaşam tarzını benimseyen aileler,balayı çiftleri,çekirdek aileler için ideal seçeneklerden bir tanesidir.

Fiyatlandırma
1.000 TL - 3.750 TL
Haftalık Fiyat
Jakuzili-Muhafazakar Villa

VİLLA TURKUAZ 36

Villa Turkuaz Kalkan 'ın İslamlar mevkiinde bulunmaktadır.Havuzu tamamen korunaklı olan bu villamız muhafazakar ailelere,balayı çiftleri veya mutassıp ailelere uygun olarak tasarlanmış kiralık yazlık portföyümüz arasında yer almaktadır.Doğa ve dağ manzaralı olan bu villamız çam ağaçları ve üzüm bağları ile çevrelenmiştir.Kiralık yazlık Villa Turkuaz şehrin gürültüsünden kaçıp gelen tatilseverlere huzur dolu,sakin sessiz bir tatil sunmaktadır.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.750 TL
Haftalık Fiyat