select ((h.nisan/7)*7*rate.rate) as sqlfiyat,yatak_odasi,id,url,title,baslik,resim,indirim,ribbon,kisa_icerik,oda_sayisi,kisi,kur,doviz,nisan,mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul,ekim,kasim,diger,(select avg(puan) from defter where onay=1 and islm_id=h.id) as ortalamapuan from homes as h INNER JOIN rate ON rate.CurrencyName=h.doviz where h.aktif=1 and h.emlak_bolgesi IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=22 or cat=22) or cat IN(select id from destinations where id=22 or cat=22)) or cat IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=22 or cat=22) or cat IN(select id from destinations where id=22 or cat=22))) and h.sadece_bizde=1
Sonuçları Sırala:
Kızıltaş Kiralık Villa

Kalkan - Kızıltaş

Kalkan Kızıltaş mevkii Kaş-Kalkan ana yolu üzerinde konumlandırılmış olup denize yakın villalar, deniz manzaralı villalar, lüx tatil villaları, jakuzili villalar, ekonomik villalar, balayı villaları, doğa içinde villalar, çocuk havuzlu villalar, evcil hayvan izinli villalar, ekonomik villalar, geniş aile ve arkadaş grupları için villalar gibi bir çok konaklama seçeneğinin bulunduğu kiralık tatil villalarının konumlandırıldığı bir mevkiidir. Kalkan Kızıltaş mevkiinden kalkan plajlarına, kalkan otogarına, alışveriz merkezlerine, eğlence merkezlerine, tüm bankalara, kalkan limanına, kalkan merkezi ve çarşısına, kalkan pazarına, tüm restoranlara, kalkan limanına yaklaşık yürüme mesafesi 10-15 dk civarındadır. Kalkan merkezine inmek istediğiniz zaman bir araç kullanmanız gerektirmez. Fakat Kızıltaş mevkii oldukça dik yokuşlara sahip olduğu için Kızıltaş kiralık villalarına geri dönüşte taxı yada kendi aracınızı kullanmanız gerekebilir. 

 

20% İNDİRİMLİ
Jakuzili-Çocuk Havuzlu-Lüx Villa

VİLLA FALCON EXCLUSİVE 714

Kalkan merkeze oldukça yakın bir bölgede inşaa edilen Villa Falcon Exclsuive Kalkan beldesinin Kızıltaş Mevkiinde konumlanmıştır.7 En-suit yatak odalı,14 yatak kapasiteli Villa Falcon Exclusive,özellikle geniş aile ve gruplar için ideal kiralık villalarımızdandır.

Fiyatlandırma
6.699 TL - 17.641 TL
Haftalık Fiyat
Merkeze Yakın Villa

VİLLA HİRA 48

Kalkan Kızıltaş bölgesinde bulunan bu lüx tatil villası, 4 süit (banyolu) yatak odası ile 8 kişilik kapasiteye sahiptir. Villamız Kalkan’ın villalar bölgesi olan Kızıltaş bölgesinde, muhteşem manzarası ve şehir merkezine yakın konumu ile ön plana çıkmaktadır.

Fiyatlandırma
4.795 TL - 6.860 TL
Haftalık Fiyat
20% İNDİRİMLİ
Lüx Seçenek

VİLLA FALCON LODGE 714

Villa Falcon Lodge dünyaca ünlü tatil şehri olan Antalya’nın incisi Kalkan'da bulunmaktadır. Kalkan beldesinin Kızıltaş mevkiinde inşaa edilen bu kiralık villamızın sonsuzluk havuzundan ve tüm odalarında muhteşem ve kesintisiz bir deniz manzarası vardır.

Fiyatlandırma
6.699 TL - 17.194 TL
Haftalık Fiyat
Lüx Seçenek

VİLLA TOPÇU DUO 510

Villa Topcu Duo Antalya’nın Kalkan beldesinde yer almaktadır. Kalkan’ın Kızıltaş mevkiinde konumlanan bu lüks villamızın eşsiz deniz ve Kalkan körfezi manzarası bulunmaktadır.Lüks dekorasyon eşyalarıyla modern tarzda dizayn edilen villamızda 5 yatak odası bulunmakta ve 10 kişilik konaklama kapasitesi bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
6.000 TL - 11.500 TL
Haftalık Fiyat
10% İNDİRİMLİ
Havuzu Korunaklı Villa - BALAYI ÇİFTLERİNE %10 İNDİRİM!!!

VİLLA MELİSA 1 36

Villa Melisa-1, Kalkan şehir merkezine yürüme mesafesinde muhafazakar olarak tasarlanan havuzu gizli ve dışarıdan görünmeyen bir villadır.Lüks donanımı,muhteşem peyzajı,inanılmaz deniz manzarası ve çarşıya yakınlığı ile avantajlı bir konumda bulunan bu villamız siz değerli misafirlerine kapılarını aralıyor...

Fiyatlandırma
2.499 TL - 5.180 TL
Haftalık Fiyat
Merkeze Yakın Villa

VİLLA MELİSA 2 36

Villa Melisa-2, 2016 yılında inşaası bitmiş olan yepyeni villalarımızdan birisidir. Bu villamızı özel kılan ilk sebeplerden biri villanın muhteşem peyzajıdır. Çok özenle ve ciddi yatırımlar yapılarak tasarlanan bahçesi siz değerli misafirlere muhteşem bir ortamda tatil yapma imkanı veriyor.

Fiyatlandırma
2.500 TL - 5.500 TL
Haftalık Fiyat
Eşsiz Manzara

VİLLA GÖKTEPE 510

Villa Göktepe, Kalkan'ın enfes manzaraya sahip olan Kızıltaş mevkiinde bulunmaktadır. Villa Mayıs 2013 tarihinde bitmiş ve müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.Villanın iç ve dış tasarımı çok sade ve zevkle döşenmiş beş yatak odalı bir villadır. Odaların tamamı banyoludur .

Fiyatlandırma
2.950 TL - 5.950 TL
Haftalık Fiyat
Eşsiz Manzara

VİLLA GÖKTEPE 2 48

Villa Göktepe-2, Kalkan'ın en güzel manzaraya sahip olan Kızıltaş mevkiinde bulunmaktadır.Bu kiralık villamız Mayıs 2013 tarihinde bitmiş ve misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.Kesintisiz deniz manzarasına sahip sonsuzluk havuzu bulunan bu villanın iç ve dış tasarımı çok sade ve zevkle döşenmiştir.

Fiyatlandırma
2.500 TL - 5.500 TL
Haftalık Fiyat
5% İNDİRİMLİ
Muhafazakar-Ekonomik Villa

VİLLA KARTAL 36

Panoramik deniz ve doğa manzarasına sahip villa Kartal'da ,özel yüzme havuzu ve her odasından görünen deniz manzarası bulunmaktadır.Villamızın havuzu korunaklı olup muhafazakar aileler,balayı çiftleri için uygundur.Sakin bir konumda çarşıya yakın ve yeşillikler içerisinde olan villamız sizlere huzurlu bir tatil sunacaktır.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.250 TL
Haftalık Fiyat
20% İNDİRİMLİ
Merkeze Yakın Villa

VİLLA JASMİN 48

Villa Jasmin kalkan mevkiinde bulunan 4 yatak odalı,8 kişilik konaklama kapasitesine sahip kalkan merkeze ve denize yürüme mesafesinde olup kalabalık aileler ve arkadaş gruplar için ideal bir tatil imkanı sunmaktadır.

Fiyatlandırma
1.700 TL - 4.500 TL
Haftalık Fiyat
Geniş Aile ve Arkadaş Grupları için Villa

VİLLA ALTERNATİF 48

Villa Alternatif Kalkan-Kızıltaş mevkiinde yer alan bu lüks villamız gerek bulunduğu konum itibari gerekse büyüklüğü açısından geniş ailelere ve arkadaş gruplarına hitap etmektedir.Villa alternatif 4 yatak odalı olup 8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Fiyatlandırma
3.450 TL - 5.463 TL
Haftalık Fiyat
Merkeze Yakın Villa

VİLLA GALA 48

Villa Gala Kalkan-Kızıltaş mevkiinde bulunan 4 yatak odalı, 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip merkeze yakın villa seçeneklerimizdendir.2016 yılının haziran ayın da inşaası tamamlanmış olan villamızın 4 yatak odasından 2 tanesi suit olarak dizayn edilmiştir.

Fiyatlandırma
3.250 TL - 4.950 TL
Haftalık Fiyat