select ((h.nisan/7)*7*rate.rate) as sqlfiyat,yatak_odasi,id,url,title,baslik,resim,indirim,ribbon,kisa_icerik,oda_sayisi,kisi,kur,doviz,nisan,mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul,ekim,kasim,diger,(select avg(puan) from defter where onay=1 and islm_id=h.id) as ortalamapuan from homes as h INNER JOIN rate ON rate.CurrencyName=h.doviz where h.aktif=1 and h.emlak_bolgesi IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=40 or cat=40) or cat IN(select id from destinations where id=40 or cat=40)) or cat IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=40 or cat=40) or cat IN(select id from destinations where id=40 or cat=40))) and h.sadece_bizde=1
Sonuçları Sırala:
Kömürlük

KALKAN / KÖMÜRLÜK

Kömürlük mevkii, Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan’ın  lüks kiralık villalarının bulunduğu denize yakın bir mevkiidir. Kömürlük mevkii Kalkan limanının tam olarak doğusunda bulunmaktadır. Kalkan şehir merkezine yürüyüş mesafesi 10 dk dır.Bu bölgede bulunan kiralık yazlık, kiralık villa ve kiralık apart seçenekleri oldukça yüksek standartlarda inşaa edilmiş olup tatil severlere lüx villalarda kalma fırsatı sunmaktadır.Bu bölgede kristal görünümlü, esşiz bir denizi olan küçük bir koy bulunmaktadır. Kömürlük bölgesinde bu lüx villalardan plaja yürüyüş mesafesi 2 dk dır. Fiziki yapısı nedeniyle bu lüx villalar, özel havuzlu villalar, jakuzili villalar, deniz manzaralı villalar, doğa manzaralı villalar, çocuk havuzlu villalar, geniş aile ve arkadaş grupları için villalar, kömürlük mevkii yamaçlarına konumlandırılmıştır ve oldukça dik yokuşlara sahiptir. Kalkan koyunda bulunan su sporları, dalış, günlük tekne turu, gece turu ve gün batımı turu aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.       

 

VİLLA JAMANDUTANİA 47

Villa Jamandutania Kalkan-Kömürlük mevkiinde bulunan 4 yatak odalı,7 kişilik konaklama kapsitesine sahip olup bu villamız Kalkan’ın en güzel deniz manzarasına sahip olan müstakil villalarımızdandır..Villamız kalkan şehir merkezine 1 km olup deniz mesafesine 400 metre uzaklıktadır.

Fiyatlandırma
6.699 TL - 8.932 TL
Haftalık Fiyat
Denize Yakın Lüx Seçenek

VİLLA ALEGRA 48

Villa Alegra Kalkan/Kömürlük mevkiinde bulunan 4 yatak odalı 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip lüx villa seçeneklerimizdendir.Özel Kömürlük bölgesinin en üstünde yer alan villa, Kalkan körfezinin nefes kesici gün batımı manzaralarını sunmaktadır. 4 katlı villa, her katta güzel bahçe avlusu ile çevrili 3 kat üzerine inşa edilmiştir.

Fiyatlandırma
3.796 TL - 6.699 TL
Haftalık Fiyat
Denize Yakın Lüx Seçenek

VİLLA CANIM 612

Villa Canım Kalkan/Kömürlük mevkiinde bulunan 6 yatak odalı 12 kişilik konaklama kapasitesine sahip lüx villa seçeneklerimizdendir. Kalkan'ın en seçkin bölgelerinden biri olan Kömürlük'ün alt köşesinde harika bir konuma sahiptir.

Fiyatlandırma
7.816 TL - 17.641 TL
Haftalık Fiyat
Denize Yürüme Mesafesinde Lüx Villa

VİLLA LUMİNEUX 612

Kalkan'ın en popüler bölgelerinden birisi olan Kömürlük mevkiinde bulunmaktadır.Konumu itibariyle eşsiz gün batımı manzaralarına,Kalkan şehir manzarasına sahiptir.Villa Lumineux 1 adet Amerikan mutfak&salon,6 adet en süit yatak odası,özel yüzme havuzu,çatı katında jakuzi,otopark ve geniş bir güneşlenme terasından oluşmaktadır.Yatak odalarının 5 tanesinde çift kişilik,1 tanesinde ise 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
5.000 TL - 13.000 TL
Haftalık Fiyat
Mükemmel Lokasyon-Ultralüx Villa

VİLLA SETARA 48

Villa Setara Antalya’nın Kalkan beldesinde yer almaktadır. Kalkan’ın Kömürlük mevkiinde konumlanan bu lüks villamızın eşsiz deniz ve Kalkan körfezi manzarası bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
6.855 TL - 13.666 TL
Haftalık Fiyat
Özel Plajlı Denize Sıfır Lüx Villa

VİLLA BÜYÜK KRAL 511

Kalkan merkezinde yakın özel plajlı lüks kiralık villa

Fiyatlandırma
9.000 TL - 23.625 TL
Haftalık Fiyat
Denize Sıfır Özel Plajlı Ultralüx Villa

VİLLA MAVİ KOY 612

Kalkan Kömürlük mevkiinde bulunan,jakuzili,denize sıfır,özel plajlı lüks 6 odalı 12 kişilik geniş aile ve arkadaş gruplarına uygun tatil villası.

Fiyatlandırma
10.125 TL - 31.000 TL
Haftalık Fiyat
Muhteşem Konum

VİLLA KOTTİ EVİ 510

Villa Kotti Evi , Kalkan Kömürlük bölgesinde konumlanan özel havuzlu villamızdır. Lüks ve konforlu bir tasarımız olan villamızın, muhteşem bir deniz manzarası bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
9.000 TL - 23.625 TL
Haftalık Fiyat
Denize Yakin Lüks Villa

VİLLA AFŞANA 48

Kalkan'ın eşsiz lokasyonlarından biri olan Kömürlük mevkiinde denize çok yakın konumda bulunan 4 suit yatak odasına sahip toplamda 8 kişilik kapasiteli jakuzili lüks kiralık yazlık villa.

Fiyatlandırma
0 TL - 0 TL
Haftalık Fiyat