select ((h.nisan/7)*7*rate.rate) as sqlfiyat,yatak_odasi,id,url,title,baslik,resim,indirim,ribbon,kisa_icerik,oda_sayisi,kisi,kur,doviz,nisan,mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul,ekim,kasim,diger,(select avg(puan) from defter where onay=1 and islm_id=h.id) as ortalamapuan from homes as h INNER JOIN rate ON rate.CurrencyName=h.doviz where h.aktif=1 and h.emlak_bolgesi IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=42 or cat=42) or cat IN(select id from destinations where id=42 or cat=42)) or cat IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=42 or cat=42) or cat IN(select id from destinations where id=42 or cat=42))) and h.sadece_bizde=1
Sonuçları Sırala:
Lavanta Evleri Villa Kiralama

Lavanta'nın rakipsiz konumu...

Türkiye'nin enfes turkuaz sahilinde Kalkan'a bakan ormanlık bir tepenin üzerinde yer alan Lavanta evleri, Kalkan şehir merkezine ve marketlere,plaja ve otogara yalnızca kısa bir sürüş mesafesindedir.

Lavanta Evleri Kalkan Fethiye karayolunun hemen üzerinde Kalkan ve Kalamar koyunu kuş bakışı olarak gören büyük bir arazi içerisinde bulunan birden fazla müstakil villa,kapıda 24 saat özel güvenlik,cafe&bar,ortak kullanım olimpik yüzme havuzundan oluşmaktadır.

Akdeniz Evi

VİLLA YELRAH 36

Villa Yelrah Kalkan Lavanta evleri sitesi içerisinde bulunan 3 yatak odalı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir.Villamız 1 adet Amerikan mutfak&salon,3 yatak odası,özel yüzme havuzu,peyzaj çalışması iyi yapılmış bahçe ve toplam 3 adet banyo ve tuvaletten oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
4.466 TL - 6.677 TL
Haftalık Fiyat
Akdeniz Evi

VİLLA ACACİA 36

Villa Acacia Kalkan Lavanta evleri sitesi içerisinde bulunan 3 yatak odalı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir.Villamız 1 adet Amerikan mutfak&salon,3 yatak odası,özel yüzme havuzu,peyzaj çalışması iyi yapılmış bahçe ve toplam 3 adet banyo ve tuvaletten oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
2.657 TL - 4.466 TL
Haftalık Fiyat
Akdeniz evi

VİLLA MANDALİNA 36

Villa Mandalina Kalkan Lavanta evleri sitesi içerisinde bulunan 3 yatak odalı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir.Villamız 1 adet Amerikan mutfak&salon,3 yatak odası,özel yüzme havuzu,peyzaj çalışması iyi yapılmış bahçe ve toplam 3 adet banyo ve tuvaletten oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
2.680 TL - 5.136 TL
Haftalık Fiyat
Akdeniz Evi

VİLLA LUNA 36

Villa Luna Kalkan Lavanta evleri sitesi içerisinde bulunan 3 yatak odalı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir.Villamız 1 adet Amerikan mutfak&salon,3 yatak odası,özel yüzme havuzu,peyzaj çalışması iyi yapılmış bahçe ve toplam 3 adet banyo ve tuvaletten oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
2.903 TL - 4.913 TL
Haftalık Fiyat
Akdeniz Evi

VİLLA MARİA 36

Villa Maria Kalkan Lavanta evleri sitesi içerisinde bulunan 3 yatak odalı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir.Villamız 1 adet Amerikan mutfak&salon,3 yatak odası,özel yüzme havuzu,peyzaj çalışması iyi yapılmış bahçe ve toplam 3 adet banyo ve tuvaletten oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
2.680 TL - 5.359 TL
Haftalık Fiyat
Akdeniz Evi

VİLLA LAGÜN 36

Villa Lagün Kalkan Lavanta evleri sitesi içerisinde bulunan 3 yatak odalı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir.Villamız 1 adet Amerikan mutfak&salon,3 yatak odası,özel yüzme havuzu,peyzaj çalışması iyi yapılmış bahçe ve toplam 3 adet banyo ve tuvaletten oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
3.126 TL - 5.783 TL
Haftalık Fiyat
Akdeniz Evi

APART BELVEDERE 24

Apart Belvedere Kalkan Lavanta evleri sitesi içerisinde bulunan 2 yatak odalı 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip deniz manzaralı Apart seçeneklerimizdendir.Apart Belvedere 1 adet Amerikan mutfak&salon,2 yatak odası,1 adet banyo ve tuvalet,ortak kullanım olimpik yüzme havuzundan oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
1.340 TL - 2.211 TL
Haftalık Fiyat
Akdeniz Evi

VİLLA NAZAR 36

Villa Nazar Kalkan Lavanta evleri sitesi içerisinde bulunan 3 yatak odalı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir.Villamız 1 adet Amerikan mutfak&salon,3 yatak odası,özel yüzme havuzu,peyzaj çalışması iyi yapılmış bahçe ve toplam 3 adet banyo ve tuvaletten oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
3.350 TL - 6.029 TL
Haftalık Fiyat
Ekonomik Yazlık

VİLLA LAVANTA TEPE 36

Kalkan Lavanta Evleri bölgesinde bulunan 3 yatak odalı 6 kişilik havuz terası korunaklı kiralık ekonomik yazlık

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.000 TL
Haftalık Fiyat

VİLLA ALİ LEGO 35

Villa Ali Lego, geniş teraslı ve özel yüzme havuzlu, 3 yatak odalı bir aile villasıdır. Evinizdeki gerçek bir evdir ve tatil villa tadını çıkarırken konforunuzu artıran ekstra küçük dokunuşlarla zevkli bir şekilde döşenmiştir.

Fiyatlandırma
2.000 TL - 4.600 TL
Haftalık Fiyat

VİLLA OCEANİC 36

Kalkan Lavanta Evleri sitesi içerisinde bulunan 3 yatak odalı 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip özel yüzme havuzlu,deniz manzaralı kiralık yazlık villa.

Fiyatlandırma
3.240 TL - 5.850 TL
Haftalık Fiyat