select ((h.nisan/7)*7*rate.rate) as sqlfiyat,yatak_odasi,id,url,title,baslik,resim,indirim,ribbon,kisa_icerik,oda_sayisi,kisi,kur,doviz,nisan,mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul,ekim,kasim,diger,(select avg(puan) from defter where onay=1 and islm_id=h.id) as ortalamapuan from homes as h INNER JOIN rate ON rate.CurrencyName=h.doviz where h.aktif=1 and h.emlak_bolgesi IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=19 or cat=19) or cat IN(select id from destinations where id=19 or cat=19)) or cat IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=19 or cat=19) or cat IN(select id from destinations where id=19 or cat=19))) and h.sadece_bizde=1
Sonuçları Sırala:
Üzümlü Villa Kiralama

Kalkan/Üzümlü

 Üzümlü köyü Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan mahallesinde bulunmaktadır.Kalkan şehir merkezine araç ile 10 dk mesafededir.Kaş ilçesine ise 35 km uzaklıktadır. Eski adı Margaz olup , Margaz ismini kendisine has üzüm türü olan Margaz üzümünden almıştır . Üzümlü köyü halkının  başlıca geçim kaynağı üzüm yetiştiriciliği ve zeytinciliktir. Tarihi Likya yolunun üzümlü köyünden geçmesi , kendisine has oldukça dayanıklı ve kaliteli bir üzüm türüne sahip  olması , kendisine ait bir akarsuyunun olması , iklim avantajları , Likya antik şehirlerine ve denize yakınlığı olması da özelliklerindendir.Son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin rağbet göstermesiyle birlikte villa turizmi yapılamaya başlanmıştır.Üzümlüdeki kiralık villalar,kiralık yazlıklar,kiralık apartlar tamamen doğayla bütünleşmiş bir biçimde konumlandırılmıştır.Genelde kiralık yazlıklar ormanın içinde çam ağaçlarıyla üzüm bağlarıyla çevrelenmiştir.Üzümlüdeki villalar deniz manzarası ve orman manzarasına sahiptir.Deniz manzarasına sahip olan kiralık villalar dünyaca ünlü 18 km uzunluktaki Patara plajını görmektedir.Kiralık yazlıklar, kiralık villalar,kiralık apartlar dağınık bir şekilde konumlandırıldığı için muhafazakar villalar çoğunluktadırlar.Balayı çiftlerinin de popüler tatil noktalarından birisi olmuştur.Konaklama seçenekleri de oldukça geniştir. (Havuzu korunaklı muhafazakar villalar, balayı villaları, deniz manzaralı villalar, lüx tatil villaları, doğa içinde villalar, çocuk havuzlu villalar, jakuzili villalar, ekonomik villalar, evcil hayvan izinli villalar,  geniş aile ve arkadaş grupları için villalar).

Isıtmalı Kapalı Havuz-Tamamen Korunaklı Havuz

VİLLA EVA 36

Villa Eva, Kalkan Üzümlü'de muhteşem bir mimari ve iç tasarıma sahip, özel havuzlu,ısıtmalı kapalı havuzu da olan kiralık muhafazakar villalarımızdandır. Bu villamızda tatilin tadına varacaksınız.

Fiyatlandırma
2.000 TL - 4.950 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar Villa-Jakuzili

VİLLA OSCAR 36

Villa Oscar,ünlü tatil beldesi Kalkan'ın Üzümlü Köyünde bulunan villalarımızdan bir tanesidir. 3 yatak odası 6 kişilik konaklama kapasitesi sunan bu şık tatil villamızda herşey sizin güzel bir tatil geçirmeniz için dizayn edilmiştir.Bu kiralık villamızın her yatak odasında kendine ait özel tuvalet ve özel banyosu bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
1.950 TL - 4.950 TL
Haftalık Fiyat
Havuzu Korunaklı Villa

VİLLA LİNA 36

Bu şık tasarımlı havuzu korunaklı villamız Kalkan'ın Üzümlü mevkiinde yer almaktadır. İnşası 2015 yılında tamamlanmış olan Villa Lina 3 yatak odası 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Gözlerden uzak, sessiz, doğayla iç içe, muhafazakar villa tatilini benimseyen konuklar için dizayn edilmiş Villa Lina oldukça donanımlı tatil villalarımızdan birtanesidir.

Fiyatlandırma
1.950 TL - 4.950 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar Villa

VİLLA ALACA 47

Villa Alaca Kalkan-Üzümlü mevkiinde bulunmaktadır.Villa Alaca Üzümlü köyünün yemyeşil doğasıyla kuş seslerinin birleştiği tepelerde orman içerisine konumlandırılmıştır.Sessiz,sakin ve sade bir tatil anlayışına sahip misafirler için uygun villa seçeneklerinden bir tanesidir.Özel havuzlu geniş güneşlenme terasına sahip Villa Alaca muhafazakar ve geniş aile gruplarına hitap etmektedir.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.000 TL
Haftalık Fiyat
10% İNDİRİMLİ
Muhafazakar Villa

VİLLA UTKU 36

Villa Utku Kalkan beldesinin Üzümlü mevkiinde yer alan özel havuzu ve kendine özel bahçesi olan doğa manzaralı bir villadır. Patara plajını panoramik olarak gören bu villamızda toplamda 3 yatak odası ve 3 tane ebeveyn banyosu yer almaktadır. Villa Utku 'nun zemin katta bulunan yatak odası herhangi bir manzaraya sahip değildir.

Fiyatlandırma
1.650 TL - 4.250 TL
Haftalık Fiyat
Ekonomik Muhafazakar Villa

VİLLA ASAF 24

Villa Asaf, Kalkan'nın Üzümlü Köyü'nde konumlanmış ekonomik muhafazakar yazlıklarımızdandır.. 2016 yılı Haziran ayında tamamlanan bu yazlık villamız 2 adet süit yatak odalı olup, toplam 4 kişi yatak kapasitelidir. Villa bahçesinde 9x4.5 metre boyutlarında korunaklı yüzme havuzu ve 4.5x2.5 metre boyutlarında çocuk havuzu olarak da kullanılabilecek sığ havuz yer almaktadır.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 3.950 TL
Haftalık Fiyat
30% İNDİRİMLİ
Muhafazakar-Ekonomik Villa

VİLLA ATLAS 36

Villa Atlas, Antalya, Kalkan, Üzümlü Köyü'nde konumlanmış ekonomik muhafazakar villalarımızdan bir tanesidir. 3 yatak odası bulunan bu kiralık yazlığımızın iki yatak odası suit odadır. Villa Atlas size 6 kişinin rahatça konaklayabileceği oldukça rahat bir tatil imkanı sunmaktadır.Muhafazakar Özel yüzme havuzu bulunan Villa Atlas'ın bahçesinde şezlonglar ve güneş şemsiyeleri bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
1.600 TL - 3.950 TL
Haftalık Fiyat
20% İNDİRİMLİ
Muhafazakar-Jakuzili-Lüx Villa

VİLLA GREEN 36

Villa Green, Türkiye’nin gözde tatil beldeleri arasında bulunan Antalya Kalkan’ın Üzümlü Köyü’nde konumlanmış muhafazakar aile ve balayı çiftlerine uygun lüx villarımızdan bir tanesidir.Lüx ve konforlu bu villa; eşsiz bir Patara Plajı manzarasına sahiptir. Villamızda üç adet süit yatak odası bulunmaktadır.6 kişilik konaklama kapasitesi olan bu villamızın tüm yatak odaları klimalıdır.

Fiyatlandırma
2.250 TL - 4.750 TL
Haftalık Fiyat
Isıtmalı Jakuzili Kapalı Havuz-Balayı için İdeal-Muhafazakar Villa

VİLLA KAAN 24

Villa Kaan popüler tatil bölgesi olan Kalkan 'ın Üzümlü mevkiinde bulunmaktadır. Gözlerden uzak ve doğayla iç içe bir tatil yaşamak isteyen tatilseverler için tercih edilebilecek lüx tatil villalarından birtanesidir. Villamız perdeleme sistemi ile istenildiği zaman muhafazakar konuma getirilebilir.

Fiyatlandırma
1.950 TL - 4.500 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar-Ekonomik Villa

VİLLA MELEK 2 24

Kiralık yazlık Villa Melek 2 populer tatil bölgesi Kalkan 'ın Üzümlü mevkiinde bulunan deniz ve doğa manzarasına sahip ekonomik, muhafazakar tatil villalarından birtanesidir. Havuzu tamamen korunaklı üzümlü mevkiinin yamaçlarına konumlandırılmış bu muhafazakar tatil villamızın Kalkan şehir merkezine olan uzaklığı 11 km Patara plajına ise 16 km dir.

Fiyatlandırma
1.700 TL - 4.000 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar-Çocuk Havuzlu-Jakuzili-Balayı Villası

VİLLA MONO 24

Villa Mono, Kalkan Üzümlü Köyü’nde konumlanmış muhafazakar tatil villalarımızdandır. Çekirdek aileler için tasarlanan villamız 4 kişi konaklama kapasitelidir. Villamız bahçesinde geniş korunaklı özel yüzme havuzu bulunmaktadır. Balayı çiftleri için ideal tatil villasıdır.

Fiyatlandırma
2.000 TL - 4.450 TL
Haftalık Fiyat
Ekonomik-Muhafazakar Villa

VİLLA MURAT 36

Villa Murat populer tatil bölgesi Kalkan 'ın Üzümlü mevkiinde bulunmaktadır. Kiralık yazlık Villa Murat enfes bir doğa manzarasına sahip üzüm bağlarıyla çevrelenmiş yeşillikler içinde Patara plajını panoramik olarak gören bir konumda bulunan muhafazakar villalarımızdandır.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.750 TL
Haftalık Fiyat