• +90 242 844 39 88
  • +90 531 591 47 06
Arayın

Ekonomik Villalar


VİLLA ASYA 1 Antalya / Kalkan 3 odalı / 6 kişilik Kalkan merkeze çok yakın yazlık kiralık villa
6
3
3

3 odalı / 6 kişilik Kalkan merkeze çok yakın yazlık kiralık villa

en düşük 2.000 ₺ haftalık
VİLLA ASYA 2 Antalya / Kalkan 3 odalı / 6 kişilik Kalkan- Ortaalan mevkiisinde bulunan denize ve merkeze çok yakın ekonomik villa
6
1
3

3 odalı / 6 kişilik Kalkan- Ortaalan mevkiisinde bulunan denize ve merkeze çok yakın ekonomik villa

en düşük 1.750 ₺ haftalık
VİLLA SARE Antalya / Kalkan doğa içerisinde balayı çiftlerine özel jakuzili balayı villası.
2
1
1

doğa içerisinde balayı çiftlerine özel jakuzili balayı villası.

en düşük 1.400 ₺ haftalık
VİLLA SADE Antalya / Kalkan muhafazakar ailelere özel uygun,jakuzili doğa ve deniz manzaralı yazlık villa.
4
2
2

muhafazakar ailelere özel uygun,jakuzili doğa ve deniz manzaralı yazlık villa.

en düşük 1.650 ₺ haftalık
VİLLA HİLLS K1(Alt) Antalya / Kalkan 1 yatak odalı 2 kişilik kiralık yazlık tatil villası
2
1
1

1 yatak odalı 2 kişilik kiralık yazlık tatil villası

en düşük 0 ₺ haftalık
VİLLA KELEBEK Kalkan / Kördere Kalkan'da şehir merkezine 4 km uzaklıkta havuz terası yarı korunaklı halde bulunan 4 yatak odalı 7 kişi kapasiteli deniz manzaralı kiralık yazlık villa.
7
4
3

Kalkan'da şehir merkezine 4 km uzaklıkta havuz terası yarı korunaklı halde bulunan 4 yatak odalı 7 kişi kapasiteli deniz manzaralı kiralık yazlık villa.

en düşük 3.000 ₺ haftalık
VİLLA AKÇA Kalkan / Kördere geniş aile ve kalabalık gruplar için havuz terası korunaklı 14 kişilik,jakuzli kiralık yazlık muhafazakar villa.
14
7
6

geniş aile ve kalabalık gruplar için havuz terası korunaklı 14 kişilik,jakuzli kiralık yazlık muhafazakar villa.

en düşük 3.000 ₺ haftalık
VİLLA KRİSTAL Kalkan / Kördere enfes manzaraya sahip,ekonomik,havuz terası korunaklı kiralık yazlık muhafazakar villa.
6
3
1

enfes manzaraya sahip,ekonomik,havuz terası korunaklı kiralık yazlık muhafazakar villa.

en düşük 1.800 ₺ haftalık
VİLLA KEYFİN-1 Kalkan / Kördere muhafazakar,jakuzili,deniz ve adalar manzarasına hakim kiralık balayı villası.
2
1
1

muhafazakar,jakuzili,deniz ve adalar manzarasına hakim kiralık balayı villası.

en düşük 1.950 ₺ haftalık

Ekonomik Villalar

Yaz sezonunda yapılan tatiller, herkes için oldukça önem taşıyan zaman dilimleridir. Yıl boyunca tatil için kendini hazırlayan çalışan kişiler, tatil süreçleri güzel ve kaliteli geçsin isterler. Bu sebeple yaz tatilleri aylar öncesinden planlanmaktadır. Ancak zaman zaman otellerin, düşünülen kalitede olmamasından veya şehir içinde oluşundan tatil olması gereken tatmin düzeyine ulaşamamaktadır. Tatilde insanlar aileleri ile arkadaşları ile yani kısacası tatile gidilen kimseler ile vakit geçirmek istemektedir. Bu sebeple villa kiralama hizmetleri ön plana çıkmaya başlamıştır. 

Villa kiralama hizmetleri, ülkenin genelinde yapılan oldukça kapsamlı bir hizmettir. Tamamen kullanacak kişilerin tatil taleplerine göre ekonomik kiralık villalar belirlenmektedir. Villalar çeşit çeşittir. Her tatilci tipine göre villa bulabilmek mümkündür. Büyük villalar, küçük villalar, şehir içinde veya şehir dışında villalar gibi birçok villa çeşidi bulunmaktadır. 

Villa Kiralama

Villa Gezegeni sitesi içerisinde her türlü tatile uygun villa seçenekleri bulunmaktadır. Ekonomik kiralık villalar ile ilgilenen tatilcilerin, tek yapması gereken siteden beğendikleri villa ile iletişime geçmektir. Villa Gezegeni oldukça güvenilir bir gezegendir. Site içerisinden doğrudan villa sahipleri ile iletişime geçebilmek mümkündür. Dolayısıyla her iki taraf içinde problem çıkarabilecek konular ortadan kaldırılmaktadır. Ekonomik kiralık villalar ile tatiller her zaman olduğundan çok daha güzel ve doyasıya eğlenerek geçebilmektedir. 

Site içerisinde denize sıfır villalar olduğu gibi, manzaralı villalar ve doğa içerisinde villalar da bulunmaktadır. Yani her zevke hitap edebilecek bir ekonomik villa kiralama yolu mevcuttur. Villa kiralamak isteyen kişiler için artık bu işlemler çok basit ve ulaşılabilir hale gelmiştir. Ekonomik villa kiralama işlemleri sırasında, villalara ait birçok resim incelenebilmektedir. Villalara ait resimler, evin her türlü detayını tatilcilere aktarmaktadır. Tatilciler bu özelliklere göre villaların kendilerine uygunluğuna karar verebilirler. Ekonomik villa kiralama işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir. 

Ekonomik Villa Kiralanan Bölgeler

Villa kiralama işlemleri hem yabancı hem yeri turist tarafından oldukça ilgi görmektedir. Bakımlı ve kaliteli villalarda, tamamen arkadaşlar ile geçirilecek kaliteli zamanlar herkes için güzel gözükmektedir. Villalar Türkiye’nin neredeyse her yerine dağılmış bir şekildedir. Yaz aylarında ekonomik villa kiralama işlemleri daha yoğun bir şekilde devam ettiğinden genellikle denize yakın bölgelerde villalar daha fazladır. 

Villa Gezegeni sitesi içerisinde Muğla, Kalkan, Kaş ve Ölüdeniz gibi ülkemizin en nadide bölgelerinden villa kiralamak mümkündür. Site içerisinde en ekonomik villalar kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Villa kiralandıktan sonra yapılması gereken hiçbir işlem yoktur. Tatilciler hemen evlerine yerleşerek tatillerine başlayabilirler. Hemen her villadan olan havuz seçeneği ile muhafazakar aileler için de oldukça uygun bir tatil imkanı sunmaktadır.

Muhafazakar aileler için bahçesi ve havuz bölgesi kapatılmış villa seçenekleri de bulunmaktadır. Ekonomik villalar alışılmış tatil bölgelerine ek olarak Üzümlü ve İslamlar gibi bölgelerde de bulunmaktadır. Her iki bölgede sessiz, sakin ve huzurlu bölgelerdir. Tatilini insan kalabalığından uzak, sakin bir bölgede kafa dinleyerek geçirmek isteyenler için ekonomik villalar ilaç gibi gelecektir. Tatilciler için her türlü kolaylık düşünülmüş ve onlarca, yüzlerce villa seçeneği sisteme yüklenmiştir. Villa seçmek için, seçeneklere bakmak ve resimlerden evler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak oldukça kolaydır. Ekonomik villalar arayan kişiler buradan birçok seçeneği görebilir ve tatil planlarını buna göre şekillendirebilirler.

Villa kiralama bölgeleri arasında birçok iş ve ilçe bulunmaktadır. Yalnızca denize yakın bölgelerde değil, doğa içerisinde orman manzaralı villalar bulabilmek de mümkündür. Villa gezegeni her tatil türü için seçilebilecek uygun bir villayı bünyesinde barındırmaktadır. 

  • 107 sonuç arasından 1-9 arası gösteriliyor.
FAVORİ LİSTESİ