select ((h.nisan/7)*7*rate.rate) as sqlfiyat,yatak_odasi,id,url,title,baslik,resim,indirim,ribbon,kisa_icerik,oda_sayisi,kisi,kur,doviz,nisan,mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul,ekim,kasim,diger,(select avg(puan) from defter where onay=1 and islm_id=h.id) as ortalamapuan from homes as h INNER JOIN rate ON rate.CurrencyName=h.doviz where h.aktif=1 and ' '+h.kategori+',' like '% 27,%' and h.sadece_bizde=1
Sonuçları Sırala:

Merkeze yakın kiralık villalar kategorimizde bulundukları bölge ve lokasyonların şehir merkezlerine ana arterlerine yakın villa ve yazlıkları listelemekteyiz.Merkeze yakın villalarımız olarak listelediğmiz kiralık villalarımızın bazıları hem şehir merkezine yakın olup hem de denize yakın olabilmektedir.Şehir merkezine yakın kiralık villa ve kiralık yazlıklarımızda konaklamak isteyen tatilcilerimiz genellikle bölgenin aktivitelerine yakın olmak ve araç kullanmak istemedikleri için bu kiralık yazlıklarımızı tercih ederler.

20% İNDİRİMLİ
Jakuzili-Çocuk Havuzlu-Lüx Villa

VİLLA FALCON EXCLUSİVE 714

Kalkan merkeze oldukça yakın bir bölgede inşaa edilen Villa Falcon Exclsuive Kalkan beldesinin Kızıltaş Mevkiinde konumlanmıştır.7 En-suit yatak odalı,14 yatak kapasiteli Villa Falcon Exclusive,özellikle geniş aile ve gruplar için ideal kiralık villalarımızdandır.

Fiyatlandırma
6.699 TL - 17.641 TL
Haftalık Fiyat
20% İNDİRİMLİ
Kalkan Merkeze Yürüme Mesafesinde

VİLLA YAĞMUR 510

Kalkan merkezine ve denize yürüyüş mesafesinde olan bu kiralık villamızın inşaası 2016 yılında tamamlanmıştır.Kalkan Ortaalan mevkiinde konumlanan bu villamız yepyeni yapısı ve kullanışlı dizaynı ile kalabalık aile ve dostlarınızla eğlence dolu dakikalar geçireceğiniz bir villadır.

Fiyatlandırma
2.900 TL - 7.500 TL
Haftalık Fiyat
Geniş Aile ve Arkadaş Gruplarına Uygun Villa

VİLLA GÜVENLİK 510

Kalkan Merkeze yakın konumda bulunan bu kiralık yazlık Kalkan/Akbel mevkiinde konumlanmıştır.5 yatak odası ile 10 kişilik kapasiteye sahiptir. Kapasite 12 kişiye kadar da çıkabilmektedir.

Fiyatlandırma
2.500 TL - 5.500 TL
Haftalık Fiyat
Geniş Aile ve Arkadaş Grupları için uygun Villa

VİLLA BAYNUR 48

Villa Baynur Kalkan beldesinin Kızıltaş mevkiinde merkeze yakın bir konumda yer alan özel havuzu ve kendine özel bahçesi olan bir villadır.Panoramik deniz ve doğa manzarasına sahip kiralık Villa Baynur tatilseverlere unutulmaz bir tatil sunmaktadır.Size hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil yaşatmak için hazırlanmış olan villamız özel yüzme havuzlu ve bahçeli olup her odasından deniz manzarasına sahiptir.

Fiyatlandırma
2.500 TL - 5.000 TL
Haftalık Fiyat

VİLLA MANAVGATLI 48

Villa Manavgatlı Antalya Kalkan’ın Akbel mevkiinde konumlanmış villalarımızdandır. Merkeze yakın, sakin bir ortamda dingin bir tatil için ideal müstakil villamız panoramik Kalkan körfezi ve deniz manzaralıdır. Villamız kaliteli ve modern ev eşyalarıyla dekore edilmiştir.

Fiyatlandırma
2.000 TL - 4.900 TL
Haftalık Fiyat
Geniş Aile ve Arkadaş Grupları için Villa

VİLLA TEPE 918

Kalkan’da bulunan Villa Tepe geniş ailelerin tercih ettiği, doğa ile içiçe, sakin ve dingin bir tatili isteyenlerin beğenerek kaldığı bir villadır. Tripleks villamız özel bahçeli olup Kalkan Körfezi ve adalar manzaralıdır.

Fiyatlandırma
3.400 TL - 8.750 TL
Haftalık Fiyat
Merkeze Yakın Villa

VİLLA HİRA 48

Kalkan Kızıltaş bölgesinde bulunan bu lüx tatil villası, 4 süit (banyolu) yatak odası ile 8 kişilik kapasiteye sahiptir. Villamız Kalkan’ın villalar bölgesi olan Kızıltaş bölgesinde, muhteşem manzarası ve şehir merkezine yakın konumu ile ön plana çıkmaktadır.

Fiyatlandırma
4.795 TL - 6.860 TL
Haftalık Fiyat
Ekonomik Villa

VİLLA SALİH 36

Kalkan Kalamar mevkiinde bulunan bu tatil villası, 3 yatak odası ile 6 kişilik kapasiteye sahiptir. 2 adet çift kişilik yatak odası ve 1 adet genç yatak odası bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
2.415 TL - 4.315 TL
Haftalık Fiyat
2 Kişi'ye kadar Tekne Turu Avantajı

VİLLA SEA BELLA 48

Villa Sea Bella tatlı şirin beldemiz Kalkan'ın Kalamar mevkiinde konumlanmış bir villadır.Bu villamızın kendine özel bahçesi ve havuzu vardır.Üst katlarda deniz manzarası bulunan bu villamızın havuzu villanın arka bahçesinde inşaa edilmiştir.

Fiyatlandırma
3.000 TL - 4.242 TL
Haftalık Fiyat
20% İNDİRİMLİ
Lüx Seçenek

VİLLA FALCON LODGE 714

Villa Falcon Lodge dünyaca ünlü tatil şehri olan Antalya’nın incisi Kalkan'da bulunmaktadır. Kalkan beldesinin Kızıltaş mevkiinde inşaa edilen bu kiralık villamızın sonsuzluk havuzundan ve tüm odalarında muhteşem ve kesintisiz bir deniz manzarası vardır.

Fiyatlandırma
6.699 TL - 17.194 TL
Haftalık Fiyat
Lüks Seçenek

VİLLA AQUAMARİNE 48

Villa Aquamarine Kalkan'ın Ortaalan mevkiinde konumlanmış lüks villa portföyümüzdeki villalardan biridir. Enfes deniz ve Kalkan Körfezi manzarasına hakim kiralık lüks villamız Kalkan’ın merkezine araçla yaklaşık 2 dakika mesafededir.Ayrıca bir çok aktivitelere ve kafelere yürüme mesafesindedir.

Fiyatlandırma
4.200 TL - 11.600 TL
Haftalık Fiyat
Kaliteli Mimari

VİLLA TİGRA 510

Villa Tigra Kalkan Beldesi'nin Ortaalan mevkiinde konumlanmış konforlu,lüks kiralık villa portföyümüzdeki villalardan birisidir. Harika deniz manzarasına sahip bu kiralık lüks villamız Kalkan’ın merkezine araçla yaklaşık 3 dakika mesafede bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
5.600 TL - 14.000 TL
Haftalık Fiyat