Cover Photo
15 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Fiyat aralığı 8.844 - 10.382
  Kaş / Yarımada VİLLA HERMES Müsaitlik Takvimi

  Yarımada Manzarasına Sahip Harika Bir Villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Fiyat aralığı 0 - 0
  Kaş / Kaş Merkez APART SULTAN HOUSE Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Balayı Villası
  Fiyat aralığı 4.000 - 8.000
  Kaş / Gökseki VİLLA NEHİR Müsaitlik Takvimi

  Kaş/Gökseki mevkiinde yatak odasında jakuzisi bulunan,deniz manzaralı balayı villası.

   0 Yorumda 0 Puan
  Yarı korunaklı villa
  Fiyat aralığı 0 - 0
  Kaş / Çukurbağ VİLLA PARİCA Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar villa
  Fiyat aralığı 2.625 - 5.600
  Kaş / Çukurbağ VİLLA KİVİ Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Fiyat aralığı 6.460 - 12.920
  Kaş / Kaş Merkez VİLLA LİNDA Müsaitlik Takvimi

  Kaş Çerçilerde bulunan 4 yatak odalı 8 kişilik villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Deniz manzaralı olması
  Fiyat aralığı 3.500 - 6.055
  Kaş / Gökseki VİLLA NİSA Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Denize yakın villa
  Fiyat aralığı 11.200 - 23.800
  Kaş / Yarımada VİLLA YARIMADA AY Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Denize yakın villa
  Fiyat aralığı 11.200 - 23.800
  Kaş / Yarımada VİLLA YARIMADA GÜN Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Denize Yakın Villa
  Fiyat aralığı 7.000 - 14.700
  Kaş / Yarımada VİLLA ALİSA Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan

  Kaş Villaları

  Antalya'nın gezip görülmesi gereken en güzel beldelerinden biri olan Kaş, doğal güzelliği ve tarihi dokusuyla göz kamaştırmaktadır. Antalya'yı özel kılan bu bölgede pek çok kiralık yer bulunmaktadır. Bölgeye gelen ziyaretçiler Kaş kiralık villa arayışına girerek, kendilerine en uygun villayı seçmek istemektedir. En hızlı ve güvenli şekilde Kaş villa kiralama için bu alanda verilen hizmetlerden faydalanılabilir.

  Eşsiz doğal güzellikleriyle dünyanın dört bir yanından gelen insanları misafir eden Kaş, dalış yapmak için oldukça uygun bir yerdir. Bölgede dalış yapmak isteyenler, kalacak yerler arasından Kaş villaları tercih edebilmektedir. Büyüleyici manzarası, mavi bayraklı güzel plajları ve bol oksijenli havasıyla beğeni toplayan bölge, çok sayıda kaş kiralık villa ile doludur. Kaş'a gelen misafirler genel olarak kalacak yer konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamaktadır. Beldenin en güzel konumlarında yer alan villalar, son derece uygun fiyatlara kiralık olarak verilmektedir.

  Tarihi oldukça eski olan bir antik kent olan Kaş, eskiden Antiphellos olarak bilinirdi. Ticaret limanı özelliğiyle tanınan bölge Roma zamanlarında da ön planda tutulmuştur. Antik dönemde Teke Yarımadası olarak anılmıştır. Dünden bugüne tarihi yapılarıyla dikkat çeken bölge, antik tiyatrosuyla ziyaretçilerin beğenisini toplamaktadır. Her yıl çok sayıda insan bu yapıyı görmek için Kaş'a gelmektedir. Konaklama için ise, Kaş villa kiralama seçeneğini tercih etmektedir.

  Kaş Kiralık Villa

  Misafirlere dayalı döşeli bir şekilde verilen Kaş villaları deniz manzaralı, orman manzaralı, hem deniz hem de orman manzaralı ve denize sıfır olarak konumlandırılmıştır. Tatilini en güzel şekilde gerçekleştirmek isteyen kişiler bu villalarda konaklayarak, bölgedeki pek çok yeri gezebilmektedir. Kekova, Kalkan, Antik Tiyatro, İslamlar Köyü, Demre, Phellos, Gömbe Yaylası, Mavi Mağara ve İnceboğaz Plajı bölgede mutlaka gezilmesi gereken yerler arasında yer alır. Kaş'a gelen misafirler öncelikle kendilerine konaklayacak bir villa bularak, bu yerleri gezebilme fırsatına sahiptir. Ayrıca bölgede rafting, dağ bisikleti, trekking ve yamaç paraşütü turları yapılması da mümkündür. Bölgeye bu turlar için gelen ziyaretçiler kendilerine en konforlu konaklama yerlerini kısa bir süre içerisinde bulabilmektedir.

  Kaş Bölgesi Villalarının Özellikleri

  Türkiye'nin en gözde turistik bölgelerinden biri olan Kaş, tatilini en konforlu şekilde geçirmek isteyenler için çok sayıda konaklama seçeneği sunmaktadır. Özellikle Kaş kiralık villa tercih etmek, kişiler için büyük bir avantajdır. Manzaralı, özel havuzlu ve dayalı döşeli olan bu villalar; çekirdek ailelere, balayı çiftlerine, arkadaş gruplarına, mutaassıp ve kalabalık ailelere ihtiyaçları doğrultusundaki büyülükte kiraya verilmektedir. Doğa içerisinde yer alan villalar, ziyaretçilerine harika bir doğa manzarası sunmaktadır. Bu nedenle Kaş villa kiralama en uygun ve en konforlu konaklama seçenekleri arasında yer almaktadır. İçerisinde barındırdığı özellikler doğrultusunda belirlenen fiyatlar, villanın kiralanma süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu villaları ister kısa süreli, isterseniz de uzun süreli olarak kiralayabilirsiniz.

  Tatilinizi en özel şekilde geçirebileceğiniz Kaş villaları konaklayacak kişilere ev ortamında bir rahatlık sunmaktadır. Kişiler istediği zaman villada, istediği zaman ise belde içerisinde zaman geçirebilmektedir. Havuz terası, jakuzisi, manzarası ve özel havuz imkanları bulunabilen villalar, ziyaretçilerine unutamayacakları derecede rahat ve konforlu bir konaklama sunmaktadır. Villadan çıkan kişiler, beldede istedikleri yerlere gezi düzenleyebilmektedir.

  Merak ettikleri yerleri ziyaret edebilmektedir. Villaya döndüğünde ise, kiralamış olduğu villanın konforlu özelliklerinden yararlanabilmektedir. Balkon ve teraslarda keyif yapabilmektedir. Konaklama seçeneklerinde villayı tercih etmek biraz pahalı gibi görünse de, özellikleri göz önüne alındığında konforundan dolayı ekonomik bile sayılmaktadır. Kişiler hem korunaklı hem de konforlu, güzel bir tatil geçirebilmektedir.

  #Villagezegeni adı ile instagramda bizi takip edebilirsiniz
  Tıklayın, Sizi Arayalım