Kiralık Villalar

64 arama sonucu
VİLLA YAHŞİ 457
Villa Yahşi 457, Bodrum'da (8) Kişilik Deniz Manzaralı Kiralık Villa
Deniz Manzaralı Villalar
Haftalık Fiyat Aralığı196.845 TL - 196.845 TL
Villa Yahşi 457, Bodrum Ortakent mevkiinde 8 kişi konaklama kapasiteli, deniz manzaralı, yeşil bahçe alanlı, kalabalık gruplara uygun kiralık villa.
VİLLA YAHŞİ 457
Bodrum / Ortakent
İncele
 • 8 Kişi
 • 4 Oda
 • 3 Banyo
VİLLA PORTAKAL 436
Villa Portakal 436, Bodrum'da (8) Kişilik Denize Yakın Geniş Aile ve Arkadaş Grubu Villası
Denize Yakın Villalar
Haftalık Fiyat Aralığı59.200 TL - 89.100 TL
Villa Portakal 436, Bodrum Bitez'de 8 kişilik, markete, restauranta ve plaja yakın, havuzu korunaklı, doğa içinde geniş aile ve arkadaş grubu villası.
VİLLA PORTAKAL 436
Bodrum / Bitez
İncele
 • 8 Kişi
 • 4 Oda
 • 3 Banyo
VİLLA KARPUZ 487
Villa Karpuz 487, Bodrum'da (6) Kişilik Lüks Tasarımlı Kiralık Villa
Merkeze Yakın Villalar
Haftalık Fiyat Aralığı23.700 TL - 77.600 TL
Villa Karpuz 487, Bodrum Yalıkavak bölgesinde 6 kişilik, yeşil bahçe alanlı, lüks tasarımlı, kalabalık gruplara uygun kiralık villalarımız arasındadır.
VİLLA KARPUZ 487
Bodrum / Yalıkavak
İncele
 • 6 Kişi
 • 3 Oda
 • 3 Banyo
VİLLA GARDEN 468
Villa Garden, Bodrum'da (9) Kişilik Kiralık Kalabalı Gruplara Uygun Villa
Doğa İçerisinde Villalar
Haftalık Fiyat Aralığı93.315 TL - 163.605 TL
Bodrum Bitez Bölgesinde Denize Ve Merkeze Yakın Geniş Aile Ve Arkadaş Grupları İçin Uygun Kiralık Villa
VİLLA GARDEN 468
Bodrum / Bitez
İncele
 • 9 Kişi
 • 5 Oda
 • 3 Banyo
VİLLA BOHEM 429
Villa Bohem 429, Bodrum'da (8) Kişilik Denize Yakın Geniş Aile ve Arkadaş Grubu Villası
Merkeze Yakın Villalar
Haftalık Fiyat Aralığı169.664 TL - 199.962 TL
Villa Bohem 429, Bodrum Merkezde 6 kişilik, markete, restauranta, şehir merkezine ve denize yakın, havuzlu kiralık geniş aile ve arkadaş grubu villası.
VİLLA BOHEM 429
Bodrum / Bodrum Merkez
İncele
 • 6 Kişi
 • 3 Oda
 • 3 Banyo
VİLLA EGE 419
Villa Ege 419, Bodrum'da (8) Kişilik Yeşil Bahçeli Geniş Aile ve Arkadaş Grubu Villası
Geniş Aile ve Arkadaş Grupları İçin Villalar
Haftalık Fiyat Aralığı70.000 TL - 113.750 TL
Villa Ege 419, Bodrum Yalıkavak bölgesinde 8 kişilik, markete ve restauranta yakın, doğa içerisinde, bahçeli kiralık geniş aile ve arkadaş grubu villası.
VİLLA EGE 419
Bodrum / Yalıkavak
İncele
 • 8 Kişi
 • 4 Oda
 • 4 Banyo
VİLLA BONTE 416
Villa Bonte 416, Bodrum'da (4) Kişilik Doğa İçerisinde Kiralık Aile ve Balayı Villası
Balayı Villaları
Haftalık Fiyat Aralığı41.204 TL - 66.654 TL
Villa Bonte 416, Bodrum Bitez'de 4 kişilik, markete ve restauranta yakın, doğa içerisinde kiralık aile ve balayı villası.
VİLLA BONTE 416
Bodrum / Bitez
İncele
 • 4 Kişi
 • 2 Oda
 • 2 Banyo
VİLLA PAMPAS 410
Villa Pampas 410, Bodrum'da (11) Kişilik Ultra Lüks Geniş Aile ve Arkadaş Grubu Villası
Geniş Aile ve Arkadaş Grupları İçin Villalar
Haftalık Fiyat Aralığı166.756 TL - 258.132 TL
Villa Pampas 410, Bodrum Ortakent bölgesinde 11 kişilik, markete, restauranta ve denize yakın, doğa içinde, kiralık geniş aile ve arkadaş grubu villası.
VİLLA PAMPAS 410
Bodrum / Ortakent
İncele
 • 11 Kişi
 • 5 Oda
 • 5 Banyo
VİLLA PASSİON 479
Villa Passion 479, Bodrumda (9) Kişilik Deniz Manzaralı Geniş Aile ve Arkadaş Grubu Villası
Lüks Villalar
Haftalık Fiyat Aralığı73.199 TL - 146.398 TL
Villa Passion 479, Bodrum Gündoğan'da 9 kişilik, markete, restauranta ve plaja yakın, deniz manzaralı kiralık geniş aile ve arkadaş grubu villası.
VİLLA PASSİON 479
Bodrum / Gündoğan
İncele
 • 9 Kişi
 • 5 Oda
 • 5 Banyo
VİLLA STONE 4100
Villa Stone 4100, (9) Kişilik Deniz Manzaralı Merkeze Yakın Lüks Villa
Deniz Manzaralı Villalar
Haftalık Fiyat Aralığı113.784 TL - 227.567 TL
Villa Stone 4100, 5 yatak odalı, lüks, merkeze, markete, restauranta yakın, sonsuzluk havuzlu, deniz manzaralı, kiralık geniş aile ve arkadaş lüks villa.
VİLLA STONE 4100
Bodrum / Gündoğan
İncele
 • 9 Kişi
 • 5 Oda
 • 5 Banyo
VİLLA İTALY 4102
Villa İtaly 4102, Bodrum'da (6) Kişilik Deniz Manzaralı Geniş Aile ve Arkadaş Villası
Merkeze Yakın Villalar
Haftalık Fiyat Aralığı17.500 TL - 30.350 TL
Villa İtaly 4102, Bodrum Ortakent'de 6 kişilik, lüks, markete ve restauranta yakın, havuzlu, deniz manzaralı kiralık geniş aile ve arkadaş villası.
VİLLA İTALY 4102
Bodrum / Ortakent
İncele
 • 6 Kişi
 • 3 Oda
 • 3 Banyo
VİLLA STYLE 4103
Villa Style 4103, Bodrum'da (10) Kişilik Deniz Manzaralı Geniş Aile ve Arkadaş Villası
Lüks Villalar
Haftalık Fiyat Aralığı121.189 TL - 193.902 TL
Villa Style 4103, Bodrum Yalıkavak bölgesinde 10 kişilik, markete ve plaja yakın, deniz manzaralı, kiralık geniş aile ve arkadaş villalarımız arasındadır.
VİLLA STYLE 4103
Bodrum / Yalıkavak
İncele
 • 10 Kişi
 • 5 Oda
 • 2 Banyo

Bodrum Villaları

Bodrum, dünyaca ünlü turizm beldelerinden biri olup, özellikle son zamanlarda villaları ile her yıl yerli ve yabancı binlerce turistin tatil için tercih ettiği yerlerin başında gelmektedir. Bodrum’un tarihi dokusu, eşsiz mimarisi ve doğal güzellikleri Bodrum’a gelen ziyaretçileri her anlamda kendisine hayran bırakmaktadır. Bu sebeple her yıl birçok yerden yerli ve yabancı ziyaretçiler tatilleri için Bodrum’u tercih etmektedir.

Bodrum, doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi yapısı ile de ziyaretçilerin dikkatini çekmektedir. Beldenin en dikkat çeken yapısı şüphesiz Bodrum Kalesi’dir. Mimarisini Rodos Şövalyelerinin gerçekleştirdiği kale üzerinde çok sayıda şövalye arması ve kitabe bulunmaktadır. Bu kitabeler ise hala okunabilir haldedir. Bodrum’un tarih dolu dar sokakları, begonvil bahçeleri ile bezenerek tatilcilere huzur dolu bir tatil imkanı sunmaktadır. Bodrum aynı zamanda merkezi konumunda bulunan mağazaları, dükkanları ve hediyelik eşya satan yerleri ile de adından sıkça bahsettirmektedir.

Bodrum’un eşsiz güzellikleri ve tarihi yapısı son zamanlarda villa tatili yapmak isteyenlerin Bodrum’u sıkça ziyaret etmelerini sağlamaktadır. Villa Gezegeni olarak Bodrum’da kiralık villa ihtiyaçlarınızda sizlere her aşamada en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bodrum bölgesinde bulunan tüm kiralık villalarımız ihtiyaçlarınız ve olası talepleriniz düşünülerek dizayn edilmiştir. Böylelikle ister balayı ister muhafazakar isterseniz de deniz manzaralı villalarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bodrum’da Kiralık Villa

Her yıl binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiyi misafir eden Bodrum, son yıllarda artan villa tatil seçenekleri ile ziyaretçilerin villa tatili yapmalarına da olanak sağlamaktadır. Villa Gezegeni bünyesinde bulunan yüzlerce kiralık villamız ile Bodrum’da kiralık villa ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi kiralama deneyimini sunmaktayız. Geçtiğimiz yıllarda hayatımızda dahil olan virüs ve virüsün getirdikleri tatil anlayışımızı da tamamen değişmesine sebep olmuştur. Özellikle otellerin kısıtlı imkanları ve her alanının ortak kullanım alanı olması tatilcilerin rahat ve güvende tatil yapmalarını büyük ölçüde engellemektedir.

Siz de tamamen size ve ailenize özel hazırlanmış villalarımızda eşsiz bir tatil yapmak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Villalarımız tatilcilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir. Bu sayede ister balayı, ister muhafazakar isterseniz de yüksek kapasiteli villalarımızdan ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bodrum’da Kiralık Balayı Villası

Düğün başlı başına yorucu bir süreç olup, çiftler için oldukça yorucu şekilde geçebilmektedir. Çiftler bu süreçten sonra daha iyi hissetmek ve dinlenmek için balayı tatilini tercih etmektedir. Son zamanlarda villa tatilinin daha popüler hala gelmesi balayı villalarına olan ilginin de artmasına sebep olmuştur. Hal böyleyken yeni evlenen çiftler otellerin kısıtlı imkanlarındansa villa tatilini tercih edebilmektedir.

Villa Gezegeni olarak balayı tatilinde Bodrum’u tercih eden çiftlerin bodrum’da kiralık balayı villa ihtiyaçlarını gidermek ve eşsiz bir tatil keyfi yaşatmak için en iyi villa kiralama hizmetini sunuyoruz. Villalarımız çiftlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış olup, çiftlerimizin güzel bir tatil geçirmesi için dizayn edilmiştir. Balayı villalarımızın tamamında jakuzi standart olarak yer almaktadır.

Balayı villalarımız aynı zamanda muhafazakar çiftlerimiz tarafından da tercih edilebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Otellerin kısıtlı imkanlarında rahatça havuza ve denize giremeyen muhafazakar balayı çiftlerimiz yüksek duvarlı villalarımızda rahatlıkla tatil yapabilmektedir. Villalarımızın yapısı gereği yüksek duvarları ve çitleri bulunmaktadır. Bu sayede villanın içi ve havuzu dışardan gözükmemektedir.

Bodrum’da Kiralık Muhafazakar Villa

Muhafazakar villalar, muhafazakar çiftler tarafından son zamanlarda sıkça tercih edilmektedir. Otellerin kısıtlı imkanları, ortak havuzları ve ortak kullanım alanları muhafazakar ailelerin rahatça tatil yapmalarını ve rahatça havuza girmelerini engellemektedir. Çünkü çoğu otelde muhafazakar aileler için ayrılmış bir alan bulunmamaktadır. Hal böyleyken son zamanlarda muhafazakar diğer bir adıyla kapalı havuzlu villalar sıkça tercih edilmeye başlanmıştır.

Villa Gezegeni olarak muhafazakar ailelerin rahatça ve yabancı gözlerden uzakta tatil yapabilmeleri için en iyi villa kiralama hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Muhafazakar villalarımız muhafazakar ailelerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir. Villalarımızda bulunan yüksek duvarlar ve çit yapısı sayesinde villanın dışardan görünmemesi sağlanmaktadır. Bu sayede yabancı gözlerden uzakta keyifli bir tatil geçirebilmektesiniz. Villalarımızın en belirgin özelliği şüphesiz ki muhafazakar ailelerimizin rahatça tatil yapmalarına olanak sağlamısıdır. Siz de tatilinizi tamamen size özel hazırlanmış kapalı havuzlu ve muhafazakar bir villada geçirmek istiyorsanız İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bodrum’da Yüksek Kapasiteli Villa

Villa Gezegeni olarak Bodrum’un en güzel bölgelerinde kalabalık arkadaş grupları ve geniş aileler için yüksek kapasiteli villalarımızla hizmet vermekteyiz. Hepimizin bildiği gibi tatil yapacak kişi sayısı arttığında konaklama ile ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bunların başında ise kişi sayısı arttıkça oluşan maliyet gelmektedir. Birde buna otellerin kısıtlı imkanları eklendiğinde tüm yıl beklenen tatil, verimli olamayabilmektedir. Siz de bu tatilinizin diğerlerinden farklı olmasını istiyorsanız Bodrum’da bulunan kiralık villalarımızı tercih edebilirsiniz.

Villalarımız yüksek kapasiteli yapısı sayesinde aynı anda çok sayıda kişinin rahatça konaklayabilmesine olanak sağlamaktadır. Villalarımızda bulunan oda, banyo ve yatak sayısı kapasitesine göre belirlenmektedir. Villalarımızda bulunan havuz da villa kapasitesiyle aynı orantıdadır. Bu da herkesin rahatça konaklaması, duş alabilmesi ve havuzu kullanabilmesine imkan sağlamaktadır. Bodrum’da bulunan yüksek kapasiteli villalarımızı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için Bodrum’da Geniş Aile Villaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bodrum Villaları Hangi Bölgelerde Bulunuyor

Bodrum’da yer alan kiralık villlalarımız konumu itibariyle tatilcilerin rahat bir şekilde ulaşabilecekleri yerlere konumlandırılmıştır. Villalarımız bulundukları konumlara göre doğa içerisinde veya deniz manzaralı olarak Bodrum’un çeşitli bölgelerinde yer almaktadır. Bu sayede ihtiyacınıza yönelik şekilde dilediğiniz villayı tercih edebilirsiniz. Yaz tatilinizi doğa içerisinde geçirmeyi tercih ediyorsanız Bodrum’da bulunan doğa içerisinde villalarımızı tercih edebilirsiniz. Eğer manzara tercih ediyor ve Bodrum’un eşsiz deniz manzarası eşliğinde tatil geçirmek istiyorsanız deniz manzaralı villalarımızı da tercih edebilirsiniz.

Villalarımız başlıca Bodrum Merkez, Yalıkavak, Bitez, Gümüşlük, Türkbükü ve Gümbet gibi iyi konumlandırılmış bölgelerde bulunmaktadır. Bu bölgelerde yer alan villalarımız merkeze, marketlere ve sağlık kuruluşlarına da yakın konumlandırılmıştır. Bu sayede gün içinde tüm ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde giderebilmektesiniz. Ayrıca villalarımızın tamamı konumu itibariyle Bodrum’un gezilecek ve tarihi yerlerine de yakın biçimde konaklandırılmıştır. Bodrum’da yer alan villalarımızı incelemek ve bu tatilinizi tamamen size özel ayrılmış bir villada geçirmek istiyorsanız Bodrum’da kiralık villa sayfamız üzerinden villalarımızı inceleyebilirsiniz.

© Copyright 2020 Villa Gezegeni Kiralık Villa | Tüm Hakları Saklıdır...
WhatsAppBizi Arayın!Giriş Yap
Yardım mı gerekli? Canlı görüşelim!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
Tıklayın Sizi Arayalım
Talebiniz AlındıSizi En Kısa Zamanda Arayacağız.
Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin

REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış