Cover Photo
0 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Aradığınız kriterlere uygun villa bulunamadı!

  Ölüdeniz Villaları

  Ölüdeniz Muğla iline bağlı Fethiye ilçesinin sınırları içerisinde yer alan ülkemizin önemli tatil beldelerinden biridir. İlçe merkezine yaklaşık olarak 13 km uzaklıkta olan tatil beldesinde özellikle yaz aylarında nüfus patlaması yaşanmaktadır. Ölüdeniz görselliği nedeni ile denizkulağı adı verilen bir coğrafi oluşama benzemekte olup insanlık tarihinde birçok medeniyetin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Gel git etkileri fazla olan Ölüdeniz sahilleri birçok kaynak suyu ile beslendiği için adeta pırıl pırıl bir görünüme sahiptir.

  Havanın rüzgarlı olduğu anlarda bile deniz suyunda hiç bir hareket gözlenmeyen Ölüdeniz sahillerinde birçok aktivitelerde yapılabilmektedir. Babadağ’ına partner konumda olan Ölüdeniz'e yaklaşık 1800 - 1900 metre yükseklikten yamaç paraşütü ile uçuş gerçekleştirebilir bu bölgenin tüm görsel güzelliğini tepeden seyredebilirsiniz. Bunun yanında dalış, dağcılık, yürüyüş ve safari gibi aktiviteleri Ölüdeniz de gerçekleştirebilirsiniz. Ölüdeniz merkezinde çok sayıda turistik mağaza ve restoran bulunmakta olup her mevsim burada tatil yapılabilmektedir.

  Ölüdeniz 1. derece sit alanı kapsamında bulunan kelebek vadisini de bünyesinde bulundurmaktadır. Kelebek vadisinde milyonlarca çeşit kelebek, yeşilin her tonunu görebileceğiniz ağaçlar ve kayalık alanlar bulunmaktadır. Ölüdeniz de buraları gezerek bol oksijen alabilir, günün yorgunluğunuzu da Ölüdeniz sahillerinde denize girerek atabilirsiniz. Ölü denize tatile gitmek istediğinizde tatilde kalacağınız yeri önceden ayarlamanız gerekmektedir. Belde her mevsim tatil için tercih edildiğinden barınmada sorun yaşayabilirsiniz.

  Ölüdeniz'e tatil için gidildiğinde en ekonomik barınma şekli nedir?
    
  Ölüdeniz insan selinin en hızlı aktığı tatil beldelerinin başında gelmekte olup burada tatilinizi en iyi şekilde geçirmek için kesinlikle kalma yerini villalardan yana tercih etmelisiniz. Ölüdeniz kiralık villa bakımından yoğun taleplere cevap verecek boyuttadır. Ölüdeniz villaları beldenin her alanında bulunmakta ve hazır şekilde misafirlerini beklemektedir. Ölüdeniz villa kiralama için birçok alternatif seçenek bulunmakta ve villaları internet üzerinden incelme imkanınız aracı firmalar tarafından size sunulmaktadır. Önemli olan sizin ihtiyacınıza yönelik kiralık villayı seçmeniz ve kiralamanızdır. Ölüdeniz kiralık villa sayısı her geçen gün artmakta olup bu villaların sayısı arttıkça fiyatlar düşmekte ve daha fazla talep görmektedir.

  Ölüdeniz de villa kiralama nasıl yapılmaktadır?
    
  Ölüdeniz villa kiralama için bir farklı sistemler bulunmaktadır. Ölüdeniz villaları daha çok bölge dışından gelen tatilciler tarafından tercih edildiği için bu kiralama işlemleri daha çok internet üzerinden online yapılmaktadır. Bu online kiralama işlemi daha çok emlak sektöründe hizmet veren firmalar tarafından yapılmaktadır. Ölüdeniz villa kiralama yönteminin bir diğer şekli de sahibi tarafından kiralanan villalardır. Fakat sahibinden kiralık villa bulmak biraz zahmetli bir iştir. Sizde  Ölüdeniz'e geldiğinizde evimiz hazır olsun diyorsanız bunu profesyonel hizmet veren villa kiralama şirketlerinden villanızı ayarlamalısınız.

  Ölüdeniz'de bulunan kiralık villalarının özellikleri nelerdir?
     
  Ölüdeniz villaları 1 + 1, 2 + 1, 3 +1, dublex ve triplex olarak hizmete sunulmaktadır.  Villa kiralama için karar verdiğinizde sizin hizmetinize sunulan villa çeşitlerini bütçenize göre kiralama yapabilirsiniz. Ölüdeniz kiralık villaları eşyalı ve eşyasız olarak kiralaya verilmekte olup, eşyalı olanlar daha çok tercih edilmektedir. Eşyalı Ölüdeniz villalarında konfor en üst düzeyde düşünülmüş olup eşyalarda ve mobilyalarda son moda ürünler kullanılarak donatılmıştır. Eşyalı kiralık villalarda evinizde olan rahatlığın daha fazlasını bulacak ve Ölüdeniz’in müdavimlerinden olacaksınız. Kiralık Ölüdeniz villalarında sıcak su, televizyon, internet, tüm beyaz eşya çeşitleri, küçük ev aletleri başta olmak üzere insan ihtiyacı için ne gerekliyse hepsini bulabilirsiniz. Ölüdeniz kiralık villa için  zaman kavramı olmayıp dilediğiniz kadar bu villaları kiralayabilirsiniz.

  Tıklayın, Sizi Arayalım
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER