Cover Photo
5 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Villa Honey
  Villa Honey
  Villa Honey
  Villa Honey
  Villa Honey
  Balayı Villası
  Fiyat aralığı3.000 - 8.400
  Kaş / ÇukurbağVİLLA HONEYMüsaitlik Takvimi

  Kaş Çukurbağ mevkinde 4 kişi konaklama kapasiteli,muhafazakar,kiralık balayı villası.

   0 Yorumda 0 Puan
  Villa Ataç
  Villa Ataç
  Villa Ataç
  Villa Ataç
  Villa Ataç
  Muhafazakar Villa
  Fiyat aralığı2.800 - 8.400
  Kaş / ÇukurbağVİLLA ATAÇMüsaitlik Takvimi

  Kaş, Çukurbağ mevkiinde havuz terası korunaklı, geniş aileye uygun 8 kişilik villa.

   0 Yorumda 0 Puan
  Villa İdil
  Villa İdil
  Villa İdil
  Villa İdil
  Villa İdil
  Muhafazakar Villa
  Fiyat aralığı2.950 - 7.000
  Kaş / ÇukurbağVİLLA İDİLMüsaitlik Takvimi

  Kaş Çukurbağ'da 6 kişilik,muhafazakar aileler için ideal,doğa ile iç içe yazlık kiralık villa.

   0 Yorumda 0 Puan
  Villa Senam
  Villa Senam
  Villa Senam
  Villa Senam
  Villa Senam
  Fiyat aralığı3.500 - 7.000
  Kaş / ÇukurbağVİLLA SENAMMüsaitlik Takvimi

  Balayı Çiftleri için ve Çekirdek Aileler için Muhfazakar Villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Villa Yiğit
  Villa Yiğit
  Villa Yiğit
  Villa Yiğit
  Villa Yiğit
  Fiyat aralığı3.500 - 7.000
  Kaş / ÇukurbağVİLLA YİĞİTMüsaitlik Takvimi

  Balayı Çiftleri için ve Çekirdek Aileler için Muhafazakar Villa

   0 Yorumda 0 Puan

  Çukurbağ Villaları

  Her yıl binlerce insan dünyanın dört bir yanından Antalya'nın farklı beldelerinde yaz tatilini geçirmek için Türkiye'ye gelmektedir. Üstelik hem yerli hem de yabancı tüm turistler, Akdeniz'in muhteşem denizi ve kumsalları ile birlikte en özel mekanlarında tatili eğlenceli bir şekilde geçirmek için akın etmektedir.

  Bunlardan biri de Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı olan Çukurbağ yarımadasıdır. İnanılmaz bir deniz manzarası ile birlikte küçüklü büyüklü adalar eşliğinde mükemmel bir görsel sağlayan bu özel belde, özellikle son dönemlerde Çukurbağ kiralık villa seçenekleri açısından önemli bir yer durumuna gelmiştir.

  Kalabalık aileler ile birlikte ayrıca muhafazakar ailelerin günümüzde çok fazla tercih ettiği Çukurbağ villa kiralama fırsatı sayesinde, özel olarak konumlandırılmış bu villalar ile mükemmel bir deniz ve ormanlık manzarası kapsamında eşsiz bir yaz tatili geçirme şansı elde edilebilir. Kaş'a 4 kilometre mesafedeki bulunan Çukurbağ için kara yoluyla ulaşım fırsatı bulunmaktadır. Çevresini dolaşan asfalt yollar eşliğinde buraya rahatlıkla ulaşılabilir ve özel Çukurbağ villaları eşliğinde tam donanımlı bir şekilde lüks bir yaz tatili geçirilebilir.
   
  Çukurbağ Beldesinde Konforlu Lüks Villalar
   
  Dayalı döşeli olarak büyük bir konfor ile özel noktalara konumlandırılmış Çukurbağ kiralık villa çeşitleri, yemyeşil ve geniş bahçesi eşliğinde, tamamen korunaklı bir şekilde dış gözlerden uzak güvenli bir tatil imkanı sağlamaktadır. Üstelik düzenli şekilde bakımları gerçekleştirilen farklı boyutlarda ve derinliğe sahip havuzlar hem yetişkin hem de çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Tabii Çukurbağ bölgesinin mükemmel güneşinden de yararlanmak için şezlong ve güneş şemsiyesi ile bahçe sandalye ve masası özel olarak sunulmaktadır.

  Sessiz bir ortam içerisinde ve mükemmel bir manzaranın altında Çukurbağ villa kiralama seçenekleri altında bu lüks villaların tüm olanaklarından yaralanmak mümkündür. Lüks ve konforlu ev dekorasyon eşyaları, kaliteli mobilya grubu, geniş ve her olanağa sahip olan mutfak ile birlikte güçlü internet bağlantısı ve uydu anten, televizyon kapsamında, herkes evindeki rahatlığı eşsiz yeşillik ve maviliğin birleştiği nokta ile mükemmel bir hale getirebilir. Ayrıca bu güzel manzarayı geniş ve kaliteli teras ile balkon seçenekleri kapsamında da yine kullanmak mümkündür.

  Tabii yemyeşil bahçesinde barbekü keyfini de herkesin yaşaması için olarak sunulmaktadır. Kısacası dopdolu bir tatil yaşamak için Çukurbağ villaları geniş aileler ile birlikte muhafazakar aileler ve balayı için gelen çiftler adına unutulmaz bir yaz tatili imkanı sağlamaktadır. Tabii ayrıca ek olarak dostlar ve farklı akrabalar da yine çağırılarak geniş kapasiteli suit yatak odaları ve salon eşliğinde tatil fırsatı da elde edilebilir.
   
  Deniz Kum ve Güneş ile Çukurbağ Bölgesinde Lüks Villalar
   
  Çukurbağ bölgesini geniş bir açıdan göstermek suretiyle mükemmel maviliği ve yeşilliği kaynaştırılmış göz banyosu altında Çukurbağ kiralık villa çeşitleri, Akdeniz'in en güzel noktalarında konumlandırılmış durumdadır. Üstelik tamamen korunaklı ve çevresi ağaçlar ile bezenmiş olan bahçesindeki havuzları değerlendirmenin yanı sıra aynı zamanda, birbirinden güzel plajları eşliğinde deniz, kum ve güneşin keyfi de yaşanabilir.

  Dinlenmek, eğlenmek, gezmek ya da geçmişten günümüze kadar gelmiş birbirinden özel tarihi mimari yapıları da görmek, bu güzel yazlık beldede Çukurbağ villa kiralama fırsatları ile çok daha kolaydır. Çay bahçeleri, özel kafe ve barlar, kültür ve köy gezileri, doğa yürüyüşü ve foto safarisi gibi birçok değişik aktivite yine Çukurbağ villalarıkapsamında merkeze yakınlığı ile yürüyüş mesafesinde kapsamında ulaşarak tüm olanaklar değerlendirilebilir. Tamamen gözlerden uzak, sakin ve huzurlu bir alanda lüks villa çeşitleri ile birlikte herkes sevdikleri insanlarla keyifli bir tatilin tadını çıkarabilir.

  Tıklayın, Sizi Arayalım
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER