Cover Photo
74 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Muhafazakar villa
  Fiyat aralığı 2.250 - 7.250
  Kalkan / İslamlar VİLLA MÜJGAN 1 Müsaitlik Takvimi

  Ekonomik 6 Kişilik Ahşap Villa

   1 Yorumda 0 Puan
  Denize yakın villa
  Fiyat aralığı 4.600 - 16.000
  Kalkan / Kışla VİLLA ESEN Müsaitlik Takvimi

  Jakuzili Denize Yakın Geniş Aile ve Arkadaş Gruplarına Uygun Villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar Villa
  Fiyat aralığı 2.500 - 5.750
  Kalkan / İslamlar VİLLA ZEYTİN EVİ Müsaitlik Takvimi

  Jakuzili Doğa İçerisinde Şirin Villa

   1 Yorumda 0 Puan
  Fiyat aralığı 2.450 - 8.450
  Kalkan / Kızıltaş VİLLA JASMİN Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar villa
  Fiyat aralığı 1.950 - 6.750
  Kalkan / Üzümlü VİLLA ALACA FOUR Müsaitlik Takvimi

  Ekonomik kiralık yazlık villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Balayı villası
  Fiyat aralığı 2.500 - 7.250
  Kalkan / İslamlar VİLLA PINAR Müsaitlik Takvimi

  DOĞA İÇERİSİNDE MUHAFAZAKAR KİRALIK VİLLA

   0 Yorumda 0 Puan
  Havuz terası korunaklı villa
  Fiyat aralığı 3.750 - 11.750
  Kalkan / Akbel VİLLA MANAVGATLI Müsaitlik Takvimi

  Deniz manzaralı kiralık villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar villa
  Fiyat aralığı 3.250 - 8.250
  Kalkan / Üzümlü VİLLA ATLAS Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar villa
  Fiyat aralığı 2.500 - 6.250
  Kalkan / Üzümlü VİLLA ALACA DUO Müsaitlik Takvimi

  Kalkan 'ın Üzümlü mevkiinde bulunan deniz ve doğa manzarasına sahip ekonomik,muhafazakar tatil villalarından birtanesidir.

   1 Yorumda 5 Puan
  Muhafazakar villa
  Fiyat aralığı 6.500 - 11.950
  Kalkan / İslamlar VİLLA HİLL Müsaitlik Takvimi

  bahçeli oyun parkı bulunan kiralık villa

   0 Yorumda 0 Puan

  Ekonomik Villalar

  Yaz sezonunda yapılan tatiller, herkes için oldukça önem taşıyan zaman dilimleridir. Yıl boyunca tatil için kendini hazırlayan çalışan kişiler, tatil süreçleri güzel ve kaliteli geçsin isterler. Bu sebeple yaz tatilleri aylar öncesinden planlanmaktadır. Ancak zaman zaman otellerin, düşünülen kalitede olmamasından veya şehir içinde oluşundan tatil olması gereken tatmin düzeyine ulaşamamaktadır. Tatilde insanlar aileleri ile arkadaşları ile yani kısacası tatile gidilen kimseler ile vakit geçirmek istemektedir. Bu sebeple villa kiralama hizmetleri ön plana çıkmaya başlamıştır. 

  Villa kiralama hizmetleri, ülkenin genelinde yapılan oldukça kapsamlı bir hizmettir. Tamamen kullanacak kişilerin tatil taleplerine göre ekonomik kiralık villalar belirlenmektedir. Villalar çeşit çeşittir. Her tatilci tipine göre villa bulabilmek mümkündür. Büyük villalar, küçük villalar, şehir içinde veya şehir dışında villalar gibi birçok villa çeşidi bulunmaktadır. 

  Villa Kiralama

  Villa Gezegeni sitesi içerisinde her türlü tatile uygun villa seçenekleri bulunmaktadır. Ekonomik kiralık villalar ile ilgilenen tatilcilerin, tek yapması gereken siteden beğendikleri villa ile iletişime geçmektir. Villa Gezegeni oldukça güvenilir bir gezegendir. Site içerisinden doğrudan villa sahipleri ile iletişime geçebilmek mümkündür. Dolayısıyla her iki taraf içinde problem çıkarabilecek konular ortadan kaldırılmaktadır. Ekonomik kiralık villalar ile tatiller her zaman olduğundan çok daha güzel ve doyasıya eğlenerek geçebilmektedir. 

  Site içerisinde denize sıfır villalar olduğu gibi, manzaralı villalar ve doğa içerisinde villalar da bulunmaktadır. Yani her zevke hitap edebilecek bir ekonomik villa kiralama yolu mevcuttur. Villa kiralamak isteyen kişiler için artık bu işlemler çok basit ve ulaşılabilir hale gelmiştir. Ekonomik villa kiralama işlemleri sırasında, villalara ait birçok resim incelenebilmektedir. Villalara ait resimler, evin her türlü detayını tatilcilere aktarmaktadır. Tatilciler bu özelliklere göre villaların kendilerine uygunluğuna karar verebilirler. Ekonomik villa kiralama işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir. 

  Ekonomik Villa Kiralanan Bölgeler

  Villa kiralama işlemleri hem yabancı hem yeri turist tarafından oldukça ilgi görmektedir. Bakımlı ve kaliteli villalarda, tamamen arkadaşlar ile geçirilecek kaliteli zamanlar herkes için güzel gözükmektedir. Villalar Türkiye’nin neredeyse her yerine dağılmış bir şekildedir. Yaz aylarında ekonomik villa kiralama işlemleri daha yoğun bir şekilde devam ettiğinden genellikle denize yakın bölgelerde villalar daha fazladır. 

  Villa Gezegeni sitesi içerisinde Muğla, Kalkan, Kaş ve Ölüdeniz gibi ülkemizin en nadide bölgelerinden villa kiralamak mümkündür. Site içerisinde en ekonomik villalar kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Villa kiralandıktan sonra yapılması gereken hiçbir işlem yoktur. Tatilciler hemen evlerine yerleşerek tatillerine başlayabilirler. Hemen her villadan olan havuz seçeneği ile muhafazakar aileler için de oldukça uygun bir tatil imkanı sunmaktadır.

  Muhafazakar aileler için bahçesi ve havuz bölgesi kapatılmış villa seçenekleri de bulunmaktadır. Ekonomik villalar alışılmış tatil bölgelerine ek olarak Üzümlü ve İslamlar gibi bölgelerde de bulunmaktadır. Her iki bölgede sessiz, sakin ve huzurlu bölgelerdir. Tatilini insan kalabalığından uzak, sakin bir bölgede kafa dinleyerek geçirmek isteyenler için ekonomik villalar ilaç gibi gelecektir. Tatilciler için her türlü kolaylık düşünülmüş ve onlarca, yüzlerce villa seçeneği sisteme yüklenmiştir. Villa seçmek için, seçeneklere bakmak ve resimlerden evler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak oldukça kolaydır. Ekonomik villalar arayan kişiler buradan birçok seçeneği görebilir ve tatil planlarını buna göre şekillendirebilirler.

  Villa kiralama bölgeleri arasında birçok iş ve ilçe bulunmaktadır. Yalnızca denize yakın bölgelerde değil, doğa içerisinde orman manzaralı villalar bulabilmek de mümkündür. Villa gezegeni her tatil türü için seçilebilecek uygun bir villayı bünyesinde barındırmaktadır. 

  Tıklayın, Sizi Arayalım
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER