Cover Photo
28 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Özel Havuzlu Villa
  Fiyat aralığı 5.000 - 10.500
  Fethiye / Çalış VİLLA POLO THREE Müsaitlik Takvimi

  Fethiye merkezde konumlanmış 7 kişilik,özel havuzlu kiralık yazlık villa.

   0 Yorumda 0 Puan
  Özel Havuzlu Villa
  Fiyat aralığı 3.790 - 10.850
  Fethiye / Ölüdeniz VİLLA MENDOS Müsaitlik Takvimi

  Fethiye Ölüdeniz de konumlanmış 8 kişilik doğa içerisinde konumlanmış kiralık yazlık villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Özel Havuzlu Villa
  Fiyat aralığı 5.000 - 10.500
  Fethiye / Çalış VİLLA POLO TWO Müsaitlik Takvimi

  Fethiye Çalış Plajına yakın mesafede,7 kişi konaklama kapasiteli yazlık kiralık villa.

   0 Yorumda 0 Puan
  Özel Havuzlu Villa
  Fiyat aralığı 5.000 - 10.500
  Fethiye / Çalış VİLLA POLO ONE Müsaitlik Takvimi

  Fethiye Çalış plajına yürüme mesafesinde konumlanmış 7 kişilik özel havuzlu kiralık villa.

   0 Yorumda 0 Puan
  Özel Havuzlu Villa
  Fiyat aralığı 3.080 - 7.920
  Fethiye / Hisarönü VİLLA BROOKLAND PARİS Müsaitlik Takvimi

  Fethiye Hisarönü mevkinde konumlanmış geniş aile ve arkadaş grupları için ideal yazlık kiralık villa.

   0 Yorumda 0 Puan
  Jakuzili Kiralık Villa
  Fiyat aralığı 4.540 - 10.850
  Fethiye / Hisarönü VİLLA HİSARPARK A Müsaitlik Takvimi

  Fethiye Hisarönü mevkiinde konumlanmış 8 kişilik,jakuzili,yazlık kiralık villa.

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar Villa
  Fiyat aralığı 3.030 - 9.730
  Fethiye / Ölüdeniz VİLLA PRESTİJ TWO Müsaitlik Takvimi

  Fethiye Ölüdeniz'de konumlanmış muhafazakar aileler için ideal,8 kişilik kiralık villa.

   0 Yorumda 0 Puan
  Özel Havuzlu Villa
  Fiyat aralığı 3.780 - 9.730
  Fethiye / Hisarönü VİLLA SİLVER SAMİ Müsaitlik Takvimi

  Fethiye Hisarönü bölgesinde bulunan yazlık kiralık villa.

   0 Yorumda 0 Puan
  Özel Havuzlu Villa
  Fiyat aralığı 2.750 - 9.744
  Fethiye / Ölüdeniz VİLLA PRESTİJ FOUR Müsaitlik Takvimi

  Fethiye Ölüdeniz Ovacık mevkinde konumlanmış yarı korunaklı,özel havuzlu,kiralık villa.

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar Villa
  Fiyat aralığı 3.030 - 9.740
  Fethiye / Ölüdeniz VİLLA PRESTİJ ONE Müsaitlik Takvimi

  Fethiye Ölüdeniz Ovacık mevkinde konumlanmış 8 kişilik yarı korunaklı,kiralık villa.

   0 Yorumda 0 Puan

  Muğla Villaları

  Muğla, Ege Bölgesinin güney tarafında yer almaktadır. Asar Dağı'nın eteklerine uzanan Muğla içerisinde, kendine has mimari dokusundaki yapılar göze çarpmaktadır. İlçelerinin tamamı turizm cennetidir. Muğla içerisine insanların yerleşmesi M. Ö. 3000'li yıllara rast gelmektedir. Burada o zamanlardan beri insan trafiği hiç dinmemiş ve Muğla'ya gidip gelen kimse bu güzelim ili unutamamıştır. Muğla'nın tüm ilçeleri ülkemizin turizm merkezlerindendir. Ancak Muğla'nın merkezi de geze geze bitirilemeyecek, oldukça hoş bir bölgedir. 

  Muğla'nın merkezi oldukça güzeldir. Sivil mimari ile bezenmiş bir dokuya sahiptir. Arasta merkezde uğrak yerlerinden ilki olarak görülmektedir. 20. yüzyılın başlarında donakalmış gibi duran Arasta, içerisinde berber ayakkabıcı, nalbur dükkanı gibi esnafları barındırır. Muğla iline ulaşım oldukça kolaydır. İle deniz, hava ve kara yolu seçenekleri ile ulaşım mümkündür.

  Muğla içerisinde Milas - Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı bulunmaktadır. İki havalimanı ile ulaşım sağlanabilen birkaç ilden biridir. Muğla içerisinde birçok liman bulunmaktadır, şehre denizyolu ile ulaşım da mümkündür. Bunlara ek olarak ülkenin hemen her noktasından Muğla'ya her gün otobüs seferleri düzenlenmektedir. Muğla'da tatil yapmak isteyen kişiler, bu seçeneklerden kendilerine en uygun olanı kullanarak şehre ulaşım sağlayabilirler. 

  Muğla'nın kesinlikle uğranması gereken ilçelerini saymak mümkün değildir. Bunun sebebi her ilçenin birer turizm incisi olmasından kaynaklanır. Marmaris ve Fethiye artık dünyaca bilinen uğrak noktalarındandır. Bunların dışında Akyaka, Kelebekler Vadisi, Sedir Adası, Kayaköy gibi alanlarda masmavi deniz ile doğanın buluştuğu enfes noktalardandır. 

  Muğla Villa Kiralama

  Muğla'da konaklamanın birçok yolu vardır. Ancak yerli ve yabancı turistler son dönemde özellikle Muğla villa kiralama seçeneği üzerinde durmaktadır. Villa kiralamanın çok fazla avantajı vardır. Bunlardan ilki villa kiralamanın oldukça kişisel, ev gibi bir ortam yaratmasıdır. Tatilde insanları en çok rahatsız eden hep bir misafirlik ve geçicilik hissidir. Ancak Muğla villaları sayesinde bu histen kısa sürede kurtulmak mümkündür.

  Villaya yerleştikten sonra, konaklayan kişiler dilerse Muğla'nın merkezini dilerse ilçelerini gezip yeniden villalarına dönebilirler. Muğla villa kiralama seçeneğinin bir diğer avantajı her tatilciye göre villa bulunabilmesidir. Villalar büyük küçük, çocuk havuzu bulunan, bulunmayan, bahçeli seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Muğla villaları arasında seçim yapmak tamamen tatilciye kalmıştır. Villa kiralamanın avantajlarından biri de, tatilci şehir içinde konaklamak istiyorsa şehir içinde, istemiyor ise doğa içerisinde villa seçenekleri bulunabilmesidir.

  Muğla villa kiralama seçenekleri arasında enfes manzaralara sahip, doğa güzellikleri içerisinde birçok seçenek bulunmaktadır. Muğla villaları hizmeti ile insan kalabalıklarından uzak kalmak ve huzurlu bir tatil yapmak da mümkündür. Tatilde istenen de insanlardan uzaklaşmak, kafa dinleyebilmek, havuzda keyif yapmaktır. Bu istekler ile tatile gelen kişiler için villa seçeneği en uygun çözümdür. 

  Muğla bölgesine her yıl binlerce turist gelmektedir. Bu alanda gezmek, eğlenmek ve dinlenmenin yanı sıra oldukça doğal beslenmek de mümkündür. Muğla kiralık villa seçeneklerinden birine yerleştikten sonra, çevrede bulunan doğal yiyeceklerden faydalanılabilir. Özellikle zeytincilik bu bölgede çok gelişmiştir. Muğla kiralık villa seçildikten sonra bu ürünlere de mutlaka bakılmalıdır. Muğla'da villa tatili yapmak her açıdan avantajlıdır.

  Kendi havuzunda yüzmek, kendi odasında uyumak ve kendi bahçesinde dinlenmek isteyen kişiler için Muğla kiralık villa seçenekleri vazgeçilmez olacaktır. Bir kez bu imkandan faydalanarak villada tatil yapmış kişilerin birçoğu bunu yeniden deneyimlemek istemektedir. Unutulmaz anlar için villa kiralamak, burada birçok fotoğraf çekilerek anı biriktirmek herkes için çok güzel bir tatil imkanıdır. Muğla güzellikleri kolay kolay bitmeyen, tam bir tatil merkezidir. 

  #Villagezegeni adı ile instagramda bizi takip edebilirsiniz