• +90 242 844 39 88
  • +90 531 591 47 06
Arayın

Yarımada Kiralık Villa


VİLLA YARIMADA AY Kaş / Yarımada denize yürüme mesafesinde,lüks kiralık tatil villası.
6
3
3

denize yürüme mesafesinde,lüks kiralık tatil villası.

En Düşük 8.800 ₺ En Yüksek 14.300 ₺
VİLLA YARIMADA GÜN Kaş / Yarımada denize çok yakın konumda kiralık lüks tatil villası.
6
3
3

denize çok yakın konumda kiralık lüks tatil villası.

En Düşük 8.800 ₺ En Yüksek 14.300 ₺

Yarım Ada Villaları

Antalya Kaş ilçesine bağlı olan ve Kaş’ın en güneyinde yarım adanın uç bölgesi olan Yarım Ada, etkileyici doğa özelliklerine sahiptir. Kaş’a 547 km uzaklıktadır. Kaş’tan Beyhan Cenkci caddesini takip ettiğiniz zaman Yarım Ada’ya ulaşırsınız. Bu cadde U dönüşü yaparak, tekrar Kaş ilçesine gelmektedir. Ulaşım, sosyal ihtiyaçlar, temel ihtiyaçlar, tekne turları ve benzeri birçok olanağın yer aldığı belde, sakin ve sessiz özelliklere sahiptir. Huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için, denize doymak isteyenler için, oldukça güzel bir yer. Uçsuz bucaksız denizin mükemmel mavisi, huzur veren pamuk gibi bulutlarla, Yarım Ada villaları, etkileyici bir manzara meydana getirmiştir.

Doğayla Baş Başa 

Havuzda ve denizde doyasıya yüzmeyi ve plaj kumuna uzanmayı hayal eder. Bütün bu hayallerinizi sizler için gerçekleştiriyoruz. Küçük bir kulübeden çok daha lüks ve etkili Yarım Ada kiralık villa seçeneklerimizle, doğanın içerisinde, saraylarda tatil imkanlarını sizler için hazırlıyoruz. Teras, balkon ve bahçe tasarımları, manzaranın durumuna göre gerçekleştirilmektedir. Sürekli güneş gören kısma havuzlar inşa edilmiştir.

Havuzlar ışıklandırmalıdır ve akşam keyfine özel tasarlanmıştır. Terastaki kahve keyfinizi de ihmal etmedik. Muhteşem manzaraya bakıp, yıldızları, dağları, denizleri ve ormanları, seyrederek ruhunuzu arındırabilirsiniz. Yarım Ada kiralık villa tercihleriyle, muhteşem manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sesiz ve Sakin Bir Tatil 

Yaratılış özellikleri bakımından insan için vazgeçilmez olan doğa, ayaklarınızın altına seriliyor. Jakuzi keyfi, özellikle kalabalık gruplar ve aileler için iki tuvalet ve iki banyo seçenekleri, kalabalık aile ve gruplar için büyük havuzlar, özel tasarlanmıştır. Yarım Ada kiralık villa tercihlerinde en doğru tercihi yapmak için, kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. Spor faaliyetleri, deniz tekne gezintileri, eski çağlardan kalan antik kentler için düzenlenen geziler, dağ yürüyüşleri, festivaller, şehir içinde sosyal faaliyet seçenekleri, sorunsuz ulaşım imkanları, elektrik, su ve internet imkanları, Yarım Ada villa kiralama seçeneklerimizin temel özelliklerini oluşturmaktadır.

Dış Dekor özellikleri bakımından oldukça görkemli olan bu villa seçenekleri, istediğiniz profesyonelliği yansıtmaktadır. Sıradan olmayan, ultra lüks özelliklere sahip Yarım Ada villa kiralama seçeneklerimiz, her yıl özel bakımdan geçmektedir. Arızalı yerlerin tamiri ve diğer özel bakım seçenekleri, pratik bir şekilde takip edilmektedir. Ter temiz bir şekilde müşterilerimize villalarımızı teslim ediyoruz. Özel temizlik işlemi talep edilirse, ücrete tabidir. Pratik hizmet anlayışını her zaman için tercih eden firmamız, tatilcilerin memnun kalmasını amaç edinmektedir.

Tatil Sağlıktır

Doğru tatil tercihini yapmak önemlidir. Ailenizle korunaklı havuz seçeneklerine sahip, size özel Yarım Ada villa kiralama seçenekleri, en iyi şekilde kafa dinleyebileceğiniz mekanlardır. Sadece size özel olan, ısıtmalı ve çocuklara özel seçeneklere sahip havuzlarda, sınırsız yüzme keyfini yaşayın. Mavi gökyüzünün huzur veren atmosferi, masmavi denizin huzur veren havası, ormanların ve dağların, mükemmel uyumlu özellikleri, Yarım Ada villaları tercihlerimizin manzara özelliklerini meydana getirmektedir. Huzurlu bir tatil seçeneği için, sessiz ve sakin bölgelerde de kiraya verdiğimiz villalar bulunmaktadır.

Hizmette kaliteyi çalışma prensibi haline getiren kuruluşumuz, yeni villa kategorisinde birçok tercihi özel olarak bir araya getirmektedir. Sağlam olan ve depreme dayanıklı özellikleriyle güven veren binalarımız, asayiş bakımından en güvenli noktalarda bulunmaktadır. Beklenmedik durumlarda etkili ve hızlı çözümler üreten şirketimiz, tatilinizin yarım kalmaması için en iyi çözümleri meydana getirmektedir.

Günlük yaşantımızın keşmekeşi, sorunları ve stresi, iyi bir tatille ortadan kalkabilir. Belki ciddi sorunları tamamen unutamayabilirsiniz ancak psikolojik olarak en iyi şekilde rahatlarsınız. Engelliler, psikolojik sorunları olan çocuklar, aşırı sinirli ve stresli olan ebeveynler, özel Yarım Ada villaları ile mükemmel bir terapi imkanına sahip olacaklar.

  • 1-30 arası gösteriliyor.
#Villagezegeni adı ile instagramda bizi takip edebilirsiniz
FAVORİ LİSTESİ