Cover Photo
39 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Fiyat aralığı 2.700 - 4.000
  Kalkan / Ortaalan APART OLİVİUM Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Fiyat aralığı 6.686 - 9.439
  Kalkan / Kalamar APART DERİN SU Müsaitlik Takvimi

  özel bir lokasyona sahip,özel havuzlu kiralık apart.

   1 Yorumda 0 Puan
  Özel havuzlu apart
  Fiyat aralığı 5.286 - 9.505
  Kalkan / Kızıltaş APART HATİCE SULTAN 1 Müsaitlik Takvimi

  Özel Havuzlu Apart

   0 Yorumda 0 Puan
  Fiyat aralığı 5.286 - 9.505
  Kalkan / Kızıltaş APART HATİCE SULTAN 2 Müsaitlik Takvimi

  Özel Havuzlu Apart

   0 Yorumda 0 Puan
  Özel havuzlu apart
  Fiyat aralığı 5.286 - 9.505
  Kalkan / Kızıltaş APART HATİCE SULTAN 3 Müsaitlik Takvimi

  Özel Havuzlu Apart

   0 Yorumda 0 Puan
  Özel havuzlu apart
  Fiyat aralığı 5.286 - 9.505
  Kalkan / Kızıltaş APART HATİCE SULTAN 4 Müsaitlik Takvimi

  Özel Havuzlu Apart

   0 Yorumda 0 Puan
  Özel Havuzlu Lüks Apart
  Fiyat aralığı 5.286 - 9.505
  Kalkan / Kızıltaş APART HATİCE SULTAN 5 Müsaitlik Takvimi

  Özel Havuzlu Apart

   0 Yorumda 0 Puan
  Merkeze yakın apart
  Fiyat aralığı 1.750 - 4.000
  Kalkan / Ortaalan APART ÇAĞRI Müsaitlik Takvimi

   1 Yorumda 4,8 Puan
  Merkeze yakın
  Fiyat aralığı 1.750 - 4.000
  Kalkan / Ortaalan APART DERİN Müsaitlik Takvimi

  kalkan eski çarşıda kirali

   0 Yorumda 0 Puan
  Fiyat aralığı 1.750 - 5.550
  Kalkan / Kışla APART LİKYA Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan

  Apartlar

  Bir ev konforuna sahip apartlar, özellikle sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyen tatilcilerin en çok tercih ettiği konaklama çeşitlerinden birisidir. Özellikle, kalabalık arkadaş ya da aile grupları için uygun olan bu konaklama türü, oda ve kişi kapasitesi olarak değişiklik göstermektedir. Yatak ve oda kapasitesi açısından oldukça konforlu olan kiralık apartlar, hem tatilin keyfini çıkartmak için ideal durumda olmakta hem de huzurlu bir tatil yaşamak isteyenlerin tercihleri arasında bulunmaktadır.

  Pek çok yerli ve yabancı turistin tercih seçenekleri arasında bulunan apart kiralama hizmeti bir ev konforunda olduğu için özellikle kalabalık aileler için ideal bir seçim olacaktır. Ev içerisinde bulunan pek çok özellik, tatilcilerin konforunu düşünerek ayarlanmış, otel odasından daha rahat bir tatil için gerekli tüm ihtiyaçlar düşünülmüştür. Apart konaklamaları kişi kapasitesine göre ayarlandığı için kapasite arttıkça apart içerisinde bulunan alanlarda artmaktadır. Özellikle, banyo ve yatak sayısı kişi kapasitesine göre artırılabilmektedir. Bunların yanı sıra farklı özellik ve donanımda bulunan konaklama türlerine rezervasyon aşamasında karar vererek, tatilinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. 

  Tatil Apart Seçenekleri

  Tatilinizi bir ev havasında geçirmek istiyorsanız, 2 odalı 6 kişi kapasiteli, apart içerisinde banyo ve mutfak seçenekleri bulunan apart seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ev içerisinde bulunan donanımları ve apart kapasitesini kendi tercihinize göre belirleyebileceğiniz gibi kiralık apartlar için dış çevre seçimi de yapabilirsiniz. Apart kiralama hizmetleri kapsamında yer alan denize yürüme mesafesinde yani deniz manzaralı apart seçeneklerinin yanı sıra manzaralı ve kendine özel havuzlu apart türlerinden birini de tercih edebilirsiniz. Kiralık apartlar, tercihlerinize göre değişebileceği gibi konaklamak istediğiniz konum türüne göre de değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, hem rezervasyon ve uygunluk durumu hakkında hem de apart seçenekleri hakkında mutlaka müşteri temsilci ile görüşmeniz gerekmektedir.

  Tatilini apart gibi farklı bir konaklama türünde geçirmek isteyenlerin en fazla tercih ettiği seçeneklerden birisi de özel havuzlu konaklama türüdür. Konaklama alanının fazla kişi kapasitesine sahip olmaması apartta kalan kişilerin havuzlarda gürültüden uzak, aileleriyle baş başa bir tatil geçirebileceği pek çok fırsatı da sunmaktadır. Ayrıca, merkeze yakınlık açısından da tercih edilebilen bu konaklama türleri, merkezde bulunan eğlence mekanlarından uzak kalmayan kişilerin de çoğunlukla tercih ettiği tatil seçeneklerinden birisidir. Tatilinizi daha konforlu ve ideal şekilde geçirmek için apart konaklama türünde farklı donanım ve özellikleri bir arada da tercih edebilmeniz mümkündür. 

  Apart Konaklama Hizmetinin Avantajları

  Kiralık apartlar, tatilcilerin evlerinde hissettiği konforu hissettirerek, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmelerine yardımcı olur. Ayrıca, tatilciler otel tatili gibi belli sınırlamalara maruz kalmamaktadır. Tatilciler, apartlar içerisinde kendilerine ayrılan bölümler ve konaklama türlerinde istedikleri gibi vakit geçirme özgürlüğüne sahip olabilirler. Apart kiralama hizmeti kapsamında tercih edilen özellik ve konaklama seçeneklerini kendi tercihlerine göre belirleyen tatilciler, bir ev ortamında tatillerini geçirebildikleri için kalabalık aileleri ile de bu tatil türünü tercih edebilirler. 6 kişiliğe kadar çıkan konaklama kapasiteleri, otel konaklamalarına göre hem fiyat olarak hem de sakin bir tatil açısından daha avantajlı hale gelmektedir.

  Hijyenik koşullarına dikkat eden kişiler için de apart konaklama hizmeti kapsamında anlaşmalı şekilde temizlik hizmeti de verilmektedir. Ayrıca, apart içlerinde bulunan özel mutfaklar sayesinde hem kendi özel alanınız içerisinde yemeğinizi yiyebilir hem de hijyenik koşulları maksimum seviyede tutabilirsiniz. Tüm bu unsurlar apart konaklama hizmetlerinin bir avantajı olup, sakin ve keyifli tatil geçirmek isteyenler için ideal konaklama türünü oluşturmaktadır. 

  Tıklayın, Sizi Arayalım
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER