10.09.2016
0
0

Neden Villa Tatili?

Tatil... Aylarca çalışıp dört gözle beklenen özellikle yaz aylarında iple çekilen, kendinizi şımartacağınız o günler... Hiç kimseye, saate bağlı kalmadan ailenizle ya da grubunuzla kendinizi dışarıya karşı soyutlayıp dinleneceğiniz, keyifli vakit geçirmek için ayıracağınız zaman tabiki de önemli olmalı...

Öncelikli olarak günümüzde villa tatili tercihi, otellere veya tatil köylerine nazaran artış göstermektedir. Bunun birden fazla nedeni vardır; tatilcilerin kendini müstakil villada daha rahat hissetmesi, özgürce hareket etmesi, saate bağlı kalma zorunluluğunun olmaması.. gibi. Örnekle açıklamak gerekirse otelde kalabalığın içinde havuz başında güneşlenmekten sakınan mutlaka olmuştur.Villa tatili ile özgürce istediğiniz saatte müstakil villanızın havuz başında zaman geçirebilirsiniz.

Başka bir örnek vermek gerekirse; yine otelde yaz geceleri geç saatlere kadar uyumayıp sabahları da kahvaltıyı saatten dolayı kaçıranlarımız mutlaka olmuştur ya da çevreyi dolaşmak için dışarı çıkıp, gezmenin biraz ucunu kaçırıp akşam yemeği saatine yetişememiş olabilirsiniz. Uymak zorunda olduğunuz o otel kuralları size rahat bir tatil sunamayabilir. Bu stresten çıkış yolumuz yine villa tatili. Tatiliniz için tercih ettiğiniz müstakil villanızda ister kendi odanızda, isterseniz havuz başında özgürce kahvaltınızı yapabilir veya yemeğinizi yiyebilirsiniz. Ayrıca kendi BBQ gecenizi kendiniz yaratabilirsiniz.

Villa tatilinin şöyle bir artısı da bulunmaktadır; balayı için, kalabalık aileler için veya arkadaş grupları için ideal bir tatil ortamı yaratır villa tatili. Bunun için tek odalı evden başlayıp kişi sayısına göre artış gösteren özelliklerine göre müstakil, havuzlu ve çocuk havuzlu,muhafazakar, balayı için ideal villalarımız; konumuna göre ise denize yakın, merkeze yakın, kalabalığa uzak şeklinde ideal villalarımız portföyümüzde mevcuttur.

 

© Copyright 2020 Villa Gezegeni Kiralık Villa | Tüm Hakları Saklıdır...
WhatsAppBizi Arayın!Giriş Yap
Yardım mı gerekli? Canlı görüşelim!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
Tıklayın Sizi Arayalım
Talebiniz AlındıSizi En Kısa Zamanda Arayacağız.
Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin

REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış