select ((h.nisan/7)*7*rate.rate) as sqlfiyat,yatak_odasi,id,url,title,baslik,resim,indirim,ribbon,kisa_icerik,oda_sayisi,kisi,kur,doviz,nisan,mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul,ekim,kasim,diger,(select avg(puan) from defter where onay=1 and islm_id=h.id) as ortalamapuan from homes as h INNER JOIN rate ON rate.CurrencyName=h.doviz where h.aktif=1 and h.emlak_bolgesi IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=41 or cat=41) or cat IN(select id from destinations where id=41 or cat=41)) or cat IN(select id from destinations where id IN(select id from destinations where id=41 or cat=41) or cat IN(select id from destinations where id=41 or cat=41))) and h.sadece_bizde=1
Sonuçları Sırala:
Sarıbelen Kiralık Villa

Sarıbelen köyüne hem Kaş Yeniköy İzne Gökçeören hattından hem de Kalkan üzerinden ulaşım sağlanabilir. Her iki yolda asfalt olup ulaşım gayet kolaydır. Sarıbelen’e Kaş ilçesinden gidildiğinde uzaklık yaklaşık 25 km’dir. Kalkan tatil bölgesiden gidildiği zaman ise 14 km' dir. Gökçeören Mahallesi, eski adıyla köyü, taş evler ve tahıl ambarları bakımından görülmesi gereken bir yerleşim yeridir. Burada yer alan tahıl ambarlarının bir aradaki görüntüsü fotoğraf çekimi için çok güzel görüntü merkezlerinden birisidir.Sarıbelen köyünün sahil tarafında bulunan dağın üzerinden Kaputaş Kanyonu’na yürüyerek çıkılabilir.  Ancak, bu yol patika özelliği taşımakta olup güzergah bilgisine köylüler hakimdir. Bu yol eğer yürünmek istenirse jandarmaya bildirilerek ya da köylülerin rehberliğinde deneyimlenmesi gereken bir özellik taşımaktadır. Sarıbelen havzasının tam ortasında bulunan köyün özellikle havasının, köyün doğu ve batısı boyunca sıralı tepeler üzerinde yetişen sedir (katran) ve çınar ağaçları sebebiyle son derece sağlıklı olduğu, başta astım hastaları olmak üzere modern şehirlerin beraberinde getirdiği pek çok hastalığa iyi geldiği söylenmektedir. Likya Tarihi'nin dokusunu , köy hayatının sakinliğini ve doğal yaşamın tüm güzelliklerini keşfedebileceğiniz yürüyüş imkanları ile birlikte, dünyaca ünlü Likya Yolu güzergahları hemen yanıbaşınızda. Deniz manzaralı dağ yollarında doğa yürüyüşleri yapabilir, zengin bir florada fotoğraf çekebilir, bisiklet sürebilir aynı zamanda kısa bir mesafede su sporları yapma imkanları bulabilirsiniz. Yakın bir çevrede Xhantos, Patara ve Tlos gibi dünya mirası listesinde yer alan Antik Likya kentlerini ziyaret edebilirsiniz. 10 dakikalık bir mesafede Kalkan'ın ün sahibi restoranlarına, eğlence olanaklarına, alışveriş ve banka imkanlarına ulaşımınız mümkün.

 

Ekolojik Villa

VİLLA AMBAR BADEM 26

Villa Ambar Badem Işık Ülkesi Likya'nın büyüleyici doğası ve eşsiz tarihi dokusu eşliğinde,huzur dolu gerçek bir alternatif tatil önerisi.Kalkan-Sarıbelen-Kaş sahil yolu üzerinde yer alan Yazlık Villa Ambar Badem muhteşem deniz ve dağ manzarası,temiz havası ve zengin florası ile kent yaşamının stresli yoğunluğundan,kalabalıklardan,trafikten uzak,köye dönüş tadında huzurlu bir tatil için aradığınız ideal ortamı sunuyor.

Fiyatlandırma
2.450 TL - 3.850 TL
Haftalık Fiyat
Ekolojik Villa

VİLLA AMBAR CEVİZ 24

Villa Ambar Ceviz Işık Ülkesi Likya'nın büyüleyici doğası ve eşsiz tarihi dokusu eşliğinde,huzur dolu gerçek bir alternatif tatil önerisidir. Kalkan-Sarıbelen-Kaş sahil yolu üzerinde yer alan Villa Ambar Ceviz muhteşem deniz ve dağ manzarası,temiz havası ve zengin florası ile kent yaşamının stresli yoğunluğundan,kalabalıklardan,trafikten uzak köye dönüş tadında huzurlu bir tatil için aradığınız ideal ortamı sunuyor.

Fiyatlandırma
1.750 TL - 3.150 TL
Haftalık Fiyat
Ekonomik Muhafazakar Villa

VİLLA KAPUTAŞ 4 24

Villa Kaputaş-4 Kalkan'ın Sarbelen mevkiinde bulunan yeşillikler içerisinde inşaa edilmiş 6 villadan birisidir.Villamızın 2 yatak odası bulunmakta olup 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.Özel ve muhafazakar bir havuzu bulunan villamız yeşillikler içerisinde bol oksijenli bir tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için biçilmiş kaftandır.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 3.250 TL
Haftalık Fiyat
Ekonomik Muhafazakar Villa

VİLLA KAPUTAŞ 5 36

Villa Kaputaş-5 Kalkan'ın Sarbelen mevkiinde bulunan yeşillikler içerisinde inşaa edilmiş 6 villadan birisidir.Villamızın 3 yatak odası bulunmakta olup 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Fiyatlandırma
1.750 TL - 3.750 TL
Haftalık Fiyat
Ekonomik Muhafazakar Villa

VİLLA KAPUTAŞ 6 24

Villa Kaputaş-6 Kalkan'ın Sarbelen mevkiinde bulunan yeşillikler içerisinde inşaa edilmiş 6 villadan birisidir.Villamızın 2 yatak odası bulunmakta olup 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 3.250 TL
Haftalık Fiyat
Ekonomik Muhafazakar Villa

VİLLA KAPUTAŞ 2 24

Kalkan Sarıbelen mevkiinde bulunan havuzu korunaklı muhafazakar ve ekonomik balayı villası

Fiyatlandırma
1.500 TL - 3.250 TL
Haftalık Fiyat
Ekonomik Muhafazakar Villa

VİLLA KAPUTAŞ 3 24

Kalkan Sarıbelen Köyü mevkiinde bulunan 2 yatak odalı 4 kişilik ekonomik muhafazakar balayı villası

Fiyatlandırma
1.500 TL - 3.250 TL
Haftalık Fiyat
Ekonomik Muhafazakar Villa

VİLLA KAPUTAŞ 1 24

Villa Kaputaş-1 Kalkan'ın Sarbelen mevkiinde bulunan yeşillikler içerisinde inşaa edilmiş 6 villadan birisidir.Villamızın 2 yatak odası bulunmakta olup 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 3.250 TL
Haftalık Fiyat
Geniş Aile ve Arkadaş Grupları için Muhafazakar Villa

VİLLA BELEN 510

Villa Belen Kalkan-Sarıbelen mevkiinde bulunan 5 adet süit yatak odasına sahip toplamda 10 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği doğa içerisinde jakuzili muhafazakar yazlık villa seçeneklerimizdendir.

Fiyatlandırma
3.000 TL - 5.000 TL
Haftalık Fiyat