select ((h.nisan/7)*7*rate.rate) as sqlfiyat,yatak_odasi,id,url,title,baslik,resim,indirim,ribbon,kisa_icerik,oda_sayisi,kisi,kur,doviz,nisan,mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul,ekim,kasim,diger,(select avg(puan) from defter where onay=1 and islm_id=h.id) as ortalamapuan from homes as h INNER JOIN rate ON rate.CurrencyName=h.doviz where h.aktif=1 and ' '+h.kategori+',' like '% 23,%' and h.sadece_bizde=1
Sonuçları Sırala:
Kapalı Havuzlu Villalar

Kapalı havuzlu villalar;son dönemlerin yeni trendi haline gelmeye başlarken tatilcilerimiz için de sadece yaz aylarında değil kış aylarında da tatil yapılacağı için artı bir değer oluşturmaktadır.Kapalı havuzlu villalarımızda havuzların için takılan ısıtma sistemleri sayesinde tatilciler bu yeni tip villalarda son derece keyifli vakitler geçirmektedir.Isıtmalı kapalı havuzlu villalarda konaklamayı tercih eden misafirler için bazı villalarda ekstra jakuzi sistemi de mevcuttur.Yani hem ısıtmalı bir havuz hem de jakuzi olarak kullanabilecekleri bir havuz misafirler için vazgeçilmez bir tatilin kapılarını aralamaktadır.Kapalı havuzlu villalarda konaklayan misafirler diledikleri gibi tatil yapmakta kışın soğuk havasında dahi sıcacık bir havuzun keyfini çıkarmakta ve gönüllerince kafa dinleyip şehrin stresini ve yorgunluğunu tatil yaptıkları tatil evlerinde bırakıp geri dönmektedirler.Sizler de rahat,dingin bir tatil yapmak,şehrin gri havasından kurtulup bir kaçamak yapmak istiyorsanız durmayın... Artık yaz veya kış fark etmez.Kapalı havuzlu villalarımız kışın da sizlerin hizmetinde...

Isıtmalı Kapalı Havuz-Tamamen Korunaklı Havuz

VİLLA EVA 36

Villa Eva, Kalkan Üzümlü'de muhteşem bir mimari ve iç tasarıma sahip, özel havuzlu,ısıtmalı kapalı havuzu da olan kiralık muhafazakar villalarımızdandır. Bu villamızda tatilin tadına varacaksınız.

Fiyatlandırma
2.000 TL - 4.950 TL
Haftalık Fiyat
Isıtmalı Jakuzili Kapalı Havuz-Balayı için İdeal-Muhafazakar Villa

VİLLA KAAN 24

Villa Kaan popüler tatil bölgesi olan Kalkan 'ın Üzümlü mevkiinde bulunmaktadır. Gözlerden uzak ve doğayla iç içe bir tatil yaşamak isteyen tatilseverler için tercih edilebilecek lüx tatil villalarından birtanesidir. Villamız perdeleme sistemi ile istenildiği zaman muhafazakar konuma getirilebilir.

Fiyatlandırma
1.950 TL - 4.500 TL
Haftalık Fiyat
2017 Yeni Balayı Villası

VİLLA EYLÜL 12

Yapımı 2017 Nisan ayında tamamlanan oldukça şık tasarıma sahip 1 yatak odalı 2 kişilik kiralık jakuzili muhafazakar balayı villası seçeneklerimizdendir.Doğa içerisinde sessiz,sakin bir ortamda bulunan bu müstakil villamız 1 adet yatak odası içerisinde jakuzisi bulunan,1 adet Amerikan mutfak&salon,otopark ve geniş bir güneşlenme terasından oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.500 TL
Haftalık Fiyat
2017 Yeni Kapalı Havuzlu Balayı Villası

VİLLA NUR 24

Yapımı 2017 Nisan ayında tamamlanan oldukça şık tasarıma sahip yeni muhafazakar kiralık balayı villası seçeneklerimizdendir. İçerisinde ısıtmalı jakuzili kapalı havuzu bulunan villamız kendisini özel hissetmek isteyen misafirlerimiz için tasarlanmıştır.Yatak odalarının hepsi konukların rahatlığı için en süit olarak diyazn edilmiştir.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.750 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar Lüx Villa

VİLLA ÇAMLI 36

Yapımı 2017 Nisan ayında tamamlanmış olup çağdaş bir tasarıma sahiptir.Konukların rahatlığı için tüm ayrıntılar düşünülmüştür.Villa çamlı dubleks olup 3 adet en süit yatak odası,1 adet Amerikan mutfak&salon,özel yüzme havuzu,geniş bir güneşlenme terası ve otoparktan oluşmaktadır.

Fiyatlandırma
2.200 TL - 6.900 TL
Haftalık Fiyat
Kapalı Jakuzili Havuz

VİLLA BÜŞRA 12

Kalkan İslamlar Köyü'nde bulunan 2 kişilik muhafazakar balayı villamız büşra yapımı 2017 yılında tamamlanmış olup son derece şık mimariye sahiptir. Taş işçiliğinin mükemmel uygulandığı geniş salonu, yatak odası ve içerinde bulunan kapalı ısıtmalı jakuzisi ile misafirlerini beklemektedir.

Fiyatlandırma
2.000 TL - 4.500 TL
Haftalık Fiyat