Cover Photo
50 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Çift jakuzili lüks villa
  Fiyat aralığı 5.000 - 13.000
  Kalkan / Kördere VİLLA TİGER EXCLUSİVE Müsaitlik Takvimi

  Çift Jakuzili Lüx Tatil Villası

   5 Yorumda 4,8 Puan
  Muhafazakar Villa
  Fiyat aralığı 2.250 - 6.750
  Kalkan / İslamlar VİLLA İSLAMLAR HOUSE Müsaitlik Takvimi

  muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için ideal,muhteşem adalar ve doğa manzarasına sahip kiralık villa.

   0 Yorumda 0 Puan
  Denize yakın villa
  Fiyat aralığı 3.400 - 11.000
  Kalkan / Kışla VİLLA ESEN Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar Villa
  Fiyat aralığı 3.500 - 6.500
  Kalkan / Patara VİLLA PATARA HOUSE Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar Villa
  Fiyat aralığı 2.100 - 10.500
  Kalkan / Kördere VİLLA BELKIZ Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Fiyat aralığı 4.500 - 8.500
  Kalkan / Akbel VİLLA GÜVENLİK Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Balayı villası
  Fiyat aralığı 1.800 - 5.950
  Kalkan / İslamlar VİLLA PINAR Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar villa
  Fiyat aralığı 1.750 - 5.450
  Kalkan / İslamlar VİLLA POLAT Müsaitlik Takvimi

   1 Yorumda 4,7 Puan
  Balayı Villası
  Fiyat aralığı 3.500 - 5.880
  Kalkan / İslamlar VİLLA PEHLİVAN Müsaitlik Takvimi

  Kalkan İslamlar mevkinde 1 yatak odalı 2 kişilik,korunaklı balayı villası.

   0 Yorumda 0 Puan
  Deniz manzaralı villa
  Fiyat aralığı 3.000 - 7.000
  Kalkan / Ortaalan VİLLA BAKÜ Müsaitlik Takvimi

  Merkeze yakın kiralık villa

   0 Yorumda 0 Puan

  Engelliye Uygun Villalar

  Engelli müşterilerimiz için, onlara özel seçeneklerle, tatil fırsatı meydana getiren şirketimiz, gerek ulaşımda olsun, gerekse diğer imkanlarda olsun, engellilere özel olanakları bir araya getirmiştir. Deniz, orman ve dağ havasını aynı anda teneffüs edebileceğiniz rüya gibi seçenekler, sizleri bekliyor. Havuz sefası, güneşlenme olanakları, terasta manzara keyfi ve yıldızlar altında çay keyfi sizler bekliyor.

  Balkon ve teras tasarımlarımız, zemine yakın girişler, alçak girişler ve engelli için özel yollar, engelliye uygun kiralık villalar kategorisindeki seçenekleri meydana getirmektedir. Tatile engel yok! Parolası ile hizmet veren şirketimizle, beton bloklar arasına sıkışmış, kirli hava ve stresten bunalmış bütün müşterilerimiz için, etkili tatil olanakları meydana getiriyoruz. Engelliye uygun kiralık villalar ile engelli çocuğu olan ailelere büyük kolaylık sağlıyoruz.

  Güneşin ve denizin mükemmel havasını bir arada teneffüs etmek isteyenler için, istediğiniz kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirdik. Engelliye uygun kiralık villalar kategorisindeki bütün seçeneklerimizi tek tek inceleyebilirsiniz. Havuz seçenekleri ve diğer bütün seçenekler, aynı kalitede sunulmuştur. Stresli bir iş hayatınız varsa, sizin için en iyi çözüm, doğa ile iç içe tasarlanmış kiralık villalarımızdır.

  Erken Rezervasyon Avantajlarından Faydalanın

  Kış ayları, sezon dışıdır ve bu aylarda tatil beldelerinde fazla yoğunluk yaşanmaz. Sıcak kış aylarında da hafta sonu dinlenmek isteyenler için engelliye uygun villa kiralama seçenekleri, değerlendirilebilir. Üstelik kış aylarında fiyat konusunda oldukça avantajlı seçenekler hazırlanmıştır. İndirimler ve kampanyaların yanı sıra, yaz ayları için erken rezervasyon olanakları da bulunmaktadır.

  Yaz aylarında yoğunluk yaşandığından dolayı, yaza girmeden engelliye uygun villa kiralama seçenekleriyle, engelli yakınlarınıza unutulmaz bir tatil yaşatabilirsiniz. Bütün gün tekerlekli sandalyeye mahkum olan ve sosyal yaşantıdan mahrum kalan engelli yakınlarınız için, engelliye uygun villa kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Psikolojik açıdan onlar için doping etkisi yapacaktır.

  Ulaşım olanakları kategorisinde istediğiniz özelliklere sahip olan villalar, elektrik ve su gibi temel ihtiyaç bakımından her hangi bir problemle karşılaşmamaktadır. Bahçe, havuz, teras, balkon ve villanın iç kısımları, temizlendikten sonra size teslim edilmektedir. Bu temizlik işlemlerinden sonra talep edilen temizlik işlemleri ücretlidir. Havuz temizliği düzenli olarak yapılmaktadır.

  Klorlama ve diğer bütün bakteri temizleme işlemleri, profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca güneşi sürekli gören güneşlenme bölümleri de havuzun hemen kenarında bulunmaktadır. Kamelya seçenekleriyle, ayrıca bahçe keyfi de yaşayabilirsiniz. Yatak sayısı, oda sayısı ve jakuzi gibi ayrıntıları da tek tek inceleyebilirsiniz. Bu ayrıntılara göre fiyatlandırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Size özel olan ve kendi evinizdeki rahatlığı doyasıya yaşayabileceğiniz bu villalarımızda, unutulmaz bir yaz tatili yaşayabilirsiniz.

  Huzurlu Bir Tatil Sizi Bekliyor

  Bütün aileler için engelli ebeveyni olmak, çok zor bir durumdur. Onların hayata tutunmasını sağlamak ve onlara uygun sosyal aktiviteleri takip etmek, çok önemli bir konudur. Engelliye uygun villalar kategorisiyle, engelli yakınlarınız için, istediğiniz ortamları tercih edebilirsiniz. Firma olarak, bütün engellilere uygun tatil imkanları bir araya getiriyoruz. Ulaşımı kolay, zemine yakın ve onların rahat hareket edebileceği tasarımlar, engelliye uygun villalar kategorisinde özellikle bir araya getirilmiştir.

  Engellinin hayatını kolaylaştıracak bütün olanakları, sizler için bir araya getiriyoruz. Şehir hayatının bütün sıkıcı etkenlerinden sıyrılmak için, en iyi çözüm, size özel korunaklı ve etkili villalardır. Size özel havuzunuzla, istediğiniz kadar havuz keyfi yaşayabilirsiniz. İnternet ve uydu imkanları da sınırsız. Engelli yakınlarınıza özel bu imkanları, uygun fiyat seçenekleriyle, kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Engelliye uygun villalar kategorisindeki seçimlerinizi, sitemize girerek kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Canlı destek avantajlarıyla, sizin için en iyi seçenekleri pratik bir şekilde ayağınıza getiriyoruz. Engelliye engel yok! Parolasıyla, etkili villa seçeneklerimizi incelemeden karar vermeyin.

  #Villagezegeni adı ile instagramda bizi takip edebilirsiniz