Cover Photo
6 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Villa Oyster 5
  Villa Oyster 5
  Villa Oyster 5
  Villa Oyster 5
  Villa Oyster 5
  Fiyat aralığı5.663 - 19.754
  Fethiye / ÇalışVİLLA OYSTER 5Müsaitlik Takvimi

  Fethiye'de denize yürüme mesafesinde güvenlikli bir site içerisinde yer alan özel havuzlu villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Villa Starfish 3 Fethiye
  Villa Starfish 3 Fethiye
  Villa Starfish 3 Fethiye
  Villa Starfish 3 Fethiye
  Villa Starfish 3 Fethiye
  Fiyat aralığı5.663 - 19.754
  Fethiye / ÇalışVİLLA STARFİSH 3Müsaitlik Takvimi

  Fethiye'de denize yürüme mesafesinde yer alan özel bir site içinde havuzlu villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Villa Starfish 4 Fethiye
  Villa Starfish 4 Fethiye
  Villa Starfish 4 Fethiye
  Villa Starfish 4 Fethiye
  Villa Starfish 4 Fethiye
  Fiyat aralığı5.663 - 19.754
  Fethiye / ÇalışVİLLA STARFİSH 4Müsaitlik Takvimi

  Denize yürüme mesafesinde yer alan özel güvenliği olan bir site içerisinde bulunan havuzlu villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Villa Pearl 8
  Villa Pearl 8
  Villa Pearl 8
  Villa Pearl 8
  Villa Pearl 8
  Fiyat aralığı4.280 - 18.108
  Fethiye / ÇalışVİLLA PEARL 8Müsaitlik Takvimi

  Fethiye'de plaja yürüme mesafesinde bulunan özel havuzlu kiralık villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Villa Pearl 9 Fethiye
  Villa Pearl 9 Fethiye
  Villa Pearl 9 Fethiye
  Villa Pearl 9 Fethiye
  Villa Pearl 9 Fethiye
  Fiyat aralığı4.280 - 18.108
  Fethiye / ÇalışVİLLA PEARL 9Müsaitlik Takvimi

  Çalış Plajı'na yürüme mesafesinde yer alan özel havuzlu 4 odalı villa

   0 Yorumda 0 Puan
  VİLLA LİFE
  VİLLA LİFE
  VİLLA LİFE
  VİLLA LİFE
  VİLLA LİFE
  Fiyat aralığı3.622 - 15.145
  Fethiye / HisarönüVİLLA LİFEMüsaitlik Takvimi

  Ovacık'ta 3 yatak odalı özel havuzlu kiralık villa

   0 Yorumda 0 Puan

  Evcil Hayvan İzinli Villalar

  Günlük hayatımızda evcil hayvanlar, hayatımızın renkleridir. Ancak, evcil hayvanları olanlar için özel yerlerin tercih edilmesi, birçok sorunu ortadan kaldıracaktır. Evcil hayvan izinli kiralık villalar kategorisindeki tercihlerle, hayvan severleri de düşünen şirketimiz, aynı kalitede villa seçeneklerini kapınıza getirmektedir. Hizmette kaliteyi çalışma prensibi haline getiren konunun uzmanı şirketimiz, evcil hayvan izinli kiralık villalar ile istediğiniz çözümleri bir araya getirmektedir. Huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız, gözünüz arkada kalmamalıdır.

  Geride evcil hayvanlarınız varsa ve emanet edecek bir yer bulamadıysanız, firmamız imdadınıza yetişiyor.Evcil hayvan izinli kiralık villalar ile telaşa gerek kalmıyor. Güneşin mükemmel ışıltısı, denizin etkileyici havası ve ormanın rahatlatan etkisi, kiralık kategorisindeki villalarımızda sizleri beklemektedir. Plaj, deniz, yemyeşil dağlar ve daha fazlası, sizleri bekliyor. Havuz sefasını sınırsız yaşamak isteyenler için seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Havuz bakımının kolay ve etkili bir şekilde yapılmaktadır. Villaların temizliği de pratik bir şekilde yapılmaktadır.

  Güncellenen Hizmet Anlayışı

  Yeni eşyalar, yeni bakım şekilleri, yeni tv ve cihaz seçenekleri, her zaman için takip edilmektedir. Sizin için en iyi eşya seçeneklerini bir araya getirerek, lüks özelliklere sahip birçok kiralık villa seçeneğini, uygun fiyat avantajlarıyla sunuyoruz. Evcil hayvan izinli villa kiralama kategorisindeki mekanlarımız, gece ışıklandırma sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bahçede havuz sefasına devam edebilirsiniz. Yüksek noktalarda etkili manzara seçeneklerine sahip yerlerden de evcil hayvan izinli villa kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın sorunsuz bir şekilde villada yaşaması için, bütün olanakları seferber ettik. Sağlıklı bir tatil için, özel eşya seçeneklerini özel olarak tasarladık.

  Merkezi Özellikler

  Kiralık villa hizmetlerinde en önemli konu, araçla ulaşımın sağlanması ve merkeze yakın olmasıdır. Bütün bu özelliklere dikkat ederek, bu kategoride tercih yaptık. Evcil hayvan izinli villa kiralama seçenekleriyle, bu yaz alışkanlıklarınızı değiştirin. Özel yaşam alanınızda dilediğiniz gibi hareket edin. Korunaklı seçeneklerle, dışarıdan görünmeyen havuzlar, aile kategorisinde tercih edebileceğiniz seçeneklerdir.

  Hizmette kusur etmeyen şirketimiz, yıl boyu istediğiniz pratik çözümleri, kolay ve etkili bir şekilde bir araya getirmektedir. Ulaşım, AVM merkezleri, cafe, restoran ve diğer bütün sosyal ihtiyaçlar, evcil hayvan izinli villalar seçeneklerimize oldukça yakındır. Kiralama seçenekleri kategorisinde çözüm üretmeye devam eden şirketimiz, erken rezervasyon kampanyalarıyla sizleri beklemektedir.

  Villa kiralama hizmetlerinde öncü olan şirketimiz, kış aylarında da uygun fiyat avantajlarıyla kiralama hizmeti vermektedir. İndirimli kiralama seçenekleriyle, istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Pratik hizmet anlayışını çalışma prensibi haline getiren şirketlerimiz, oldukça kaliteli çözüm yöntemleri geliştirmiştir.

  Lüks ve Kullanışlı

  Sizler için hazırlanan villalarımızda, buzdolabı, çamaşır makinesi ve mutfak gibi bütün imkanlar seferber edilmiştir. Evcil hayvan izinli villalar kategorisine uygun şartlarda tasarlanan bu villalarımız, bakımlı ve lüks özellikleriyle, bütün tatilcilerin tercihi haline gelmiştir. Hizmette profesyonelliği her zaman için tercih eden kuruluşumuz, sözleşmeli kiralama hizmetleriyle, evcil hayvan izinli villalar konusundaki bütün sorunlarınızı tamamen çözmektedir.

  Su faturaları ve elektrik faturaları, internet bağlantıları, uydu bağlantıları ve diğer ihtiyaçlar, sözleşmede belirtilmektedir. Temiz, kullanışlı ve görkemli villaları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Demirbaşlar kategorisinde, kiralama işleminin başında depozito alınmaktadır. Bu depozitonun alınmasının nedeni, demirbaş seçeneklerinin zarar görme olasılığıdır. Bu zararın karşılanması için, depozitodan kesinti yapılmaktadır. Eşyaların zarar görmemesi durumda, depozito iade edilmektedir.

  Sorunsuz bir tatil geçirmeniz için elinden geleni yapan şirketimiz, en iyi villaları sizler için tasarlanmaktadır. Arızaların tamir edilmesi, kırılan ve dökülen yerlerin bakımı, elektrik ve su ile ilgili arızaların tamir edilmesi, temizliğin düzenli ve etkili bir şekilde yapılması, başarılı hizmet anlayışımızın temelini teşkil etmektedir. En iyi hizmet parolası ile yola çıkan şirketimiz, huzurlu bir tatil geçirmeniz için, güncel çözümlerle hareket etmektedir.

  Tıklayın, Sizi Arayalım
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER