Cover Photo
111 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Deniz manzaralı villa
  Fiyat aralığı 9.450 - 15.400
  Kalkan / Kızıltaş VİLLA HOPE Müsaitlik Takvimi

   0 Yorumda 0 Puan
  Lüks Villa
  Fiyat aralığı 9.600 - 24.000
  Kalkan / Akbel VİLLA ELA Müsaitlik Takvimi

  Geniş aile ve arkadaş grupları için 12 kişilik,özel havuzlu,jakuzili,lüks villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Balayı villası
  Fiyat aralığı 2.950 - 7.250
  Kalkan / Üzümlü VİLLA KAREN Müsaitlik Takvimi

  ısıtmalı kapalı havuzlu kiralık villa

   1 Yorumda 0 Puan
  Balayı Villası
  Fiyat aralığı 2.950 - 6.950
  Kalkan / Üzümlü VİLLA SELEN Müsaitlik Takvimi

  ısıtmalı havuzlu,jakuzili kiralık muhafazakar lüks balayı villası.

   2 Yorumda 4,8 Puan
  Denize Yakın Villa
  Fiyat aralığı 9.800 - 15.400
  Kalkan / Kömürlük VİLLA JAMANDUTANİA Müsaitlik Takvimi

  denize yürüme mesafesinde,7 kişilik,deniz manzaralı yazlık villa

   0 Yorumda 0 Puan
  Balayı Villası
  Fiyat aralığı 2.750 - 7.450
  Kalkan / Üzümlü VİLLA KAAN Müsaitlik Takvimi

  kapalı ısıtmalı jakuzili havuzlu,4 kişilik,kiralık muhafazakar lüks balayı villası.

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar Villa
  Fiyat aralığı 1.750 - 8.750
  Kalkan / Kördere VİLLA KRİSTAL Müsaitlik Takvimi

  Ekonomik tatil villası

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar Villa
  Fiyat aralığı 2.100 - 15.750
  Kalkan / Kördere VİLLA BELKIZ Müsaitlik Takvimi

  Büyük ve kalabalık ailelere uygun kiralık tatil villası

   0 Yorumda 0 Puan
  Balayı villası
  Fiyat aralığı 3.500 - 6.500
  Kalkan / İslamlar VİLLA SUDE Müsaitlik Takvimi

  Kış aylarına uygun kapalı ısıtmalı havuzlu ve jakuzili özel ve muhafazakar balayı villası

   0 Yorumda 0 Puan
  Muhafazakar villa
  Fiyat aralığı 3.990 - 9.800
  Kalkan / İslamlar VİLLA IHLARA Müsaitlik Takvimi

  Doğa içerisinde bulunan korunaklı villa

   0 Yorumda 0 Puan

  Isıtmalı Havuzlu Villalar

  Özellikle kış aylarında ve baharın serin dönemlerinde daha çok tercih edilen ısıtmalı havuzlu kiralık villalar, havanın ne kadar soğuk olduğuna aldırılmadan rahatlıkla villaların tüm olanaklarından yararlanılmakta ve havuza keyifli bir şekilde girilebilmektedirler. Ülkenin farklı noktalarında yer alan birbirinden değişik fonksiyonel özelliklere sahip olan villa çeşitleri kapsamında, istenilen sayıdaki yatak odası ve salon seçeneği altında keyifli bir tercih yapılabilir.

  Üstelik bu kapsamda tamamen steril hale getirilmiş ve insan sağlığını koruyucu bir şekilde tasarımları yapılmış olan ısıtmalı havuzlu villa kiralama hizmeti günümüzde yoğun bir talep alınmaktadır. Balayı çiftleri ya da geniş bir aileye sahip kişiler ile birlikte aynı zamanda muhafazakar aileler için de yine gözlerden uzak ve özel korunaklı bahçesi kapsamında villalar kış ve baharın serin aylarında rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Özellikle ısıtmalı havuzlu villalar sadece yaz aylarında değil kış ayları geldiği zaman da havuzun keyfini çıkarmak için özel bir olanak tanımaktadır. Ayrıca havuzun yanında özel şezlongu bulunması sayesinde hiçbir şekilde üşümeden rahatlıkla dinlenme fırsatı ile birlikte havuz başı keyfini de aynı zamanda yanında getirmektedir.
   
  Değişik Oda Yapılarına Sahip Isıtmalı Havuzlu Villalar
   
  Her ne kadar genel olarak ısıtmalı havuzlu kiralık villalar tek ya da iki yatak odalı bir seçim altında tercih ederse de yine de geniş aileler için daha fazla oda sayısı kapsamında da lüks villalar bulunmaktadır. Amerikan tarzı kaliteli mutfak içerisinde beyaz eşyalar ve diğer tüm eşyaları çeşitleri bulunurken, lüks koltuk grupları ile birlikte 7/24 verilen sıcak su, uydu anten, TV ve internet bağlantısı da sürekli olarak sunulmaktadır. Kış aylarında ve sonbaharın serin dönemlerinde ısıtmalı havuzlu villa kiralama seçenekleri kapsamında yaz aylarında olduğu gibi geniş havuzun keyfi rahatlıkla çıkarılabilir. Özel ısıtma mekanizması sayesinde bu seçenek içerisinde havuzun keyfi en iyi şekilde yaşanmaktadır.

  Özel bir sistem kapsamında hizmet veren bu sistem çatısı altında ısıtmalı havuzlu villa kiralama bütün bir mevsim içerisinde her daim havuza girme şansını vermektedir. Her ne kadar ısıtma için ekstra bir ücret alınsa da bu durum çok fazla bir miktarı göstermemektedir. Kiralama işlemi gerçekleştirdikten sonra 2 ya da 3 gün öncesinden ısıtma açılmakta ve bu sayede havuzlar istenilen dereceye gelmektedir. Buna paralel olarak ısıtmalı havuzlu villalar kış aylarının en soğuk dönemlerinde ya da bahar ayları geldiği zaman daha serin havalarda hiçbir şekilde etkilenmeden havuz keyfi elde edilmektedir.
   
  Dengeli Sıcaklıkta Havuzlu Villalar
   
  Kaplıcalarda olduğu gibi çok sıcak bir dereceye getirilmeden sunulan ısıtmalı havuzlu kiralık villalar içerisinde tıpkı yaz aylarında denize ya da havuza girer gibi ılık bir sıcaklık içerisinde rahatlıkla yüzme şansı elde edilebilmektedir. İnsan vücudunun kaldıracağı bir sıcaklığa getirmek suretiyle havuzun zevkine yeni şekilde çıkarmak adına özel ısıtma sistemleri devreye girmektedir. Ayrıca kişisel tercihler kapsamında istenilen santigrat derece getirilmek ile birlikte yine ısıtmalı havuzlu villa kiralama seçenekleri kullanılabilmektedir.

  Hem bu kapalı havuz çerçevesinde bütün mevsimi boyunca keyifli bir tatil şansı yakalanırken hem de eşsiz bir doğa ve deniz manzarası altında muhteşem bir tatil fırsatı kullanılabilir. Değişik yatak odaları ve salon sayılarına sahip lüks villalar, tamamen gözlerden uzak bir şekilde muhafazakar aileler için de yine rahat tatil yapma şansını vermektedir. Özellikle balayı çiftleri için daha çok tercih sebebi olan ısıtmalı havuzlu villalar, geniş aileye sahip insanlar için ya da sevdiklerine çağıracak kişiler adına da yine rahatlıkla kullanım imkanı yanında getirmektedir.

  #Villagezegeni adı ile instagramda bizi takip edebilirsiniz