Cover Photo
0 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Aradığınız kriterlere uygun villa bulunamadı!

  Datça Villaları

  Ege ve Akdeniz'in tam ortasına konumlanmış olan eşsiz bir yarımada olarak Datça, Türkiye ile birlikte tüm dünya açısından tam bir tatil cenneti olarak bilinmektedir. Özellikle oksijen açısından dünyanın ilk 3’ü arasında bulunan bu özel bölge, diğer bir ismi ile Reşadiye Adası olarak da geçer. Genel olarak büyük bir çoğunluğu mavi bayraklı olarak kilometrelerce uzunluktaki plajları ile ünlüdür. Aynı zamanda çok eskiden günümüze kadar ulaşan farklı medeniyetler kapsamındaki mimari dokusu ve kültürel yapısı da ilgi çeker.

  Günümüzde bu bölge için Datça kiralık villa fırsatları oldukça yoğun bir ilgi almaktadır. Yüksek ve özel noktalara konumlandırılmış olan bu villalar sayesinde, yarımadanın tüm deniz ve ormanlık manzarası gözler önüne serilmektedir. Her sabah adeta bir göz banyosu yaptıran Datça villa kiralama fırsatı sayesinde, daha önce hiç yaşanmamış mükemmel bir tatilin tadı çıkarılabilir. Özellikle perili köşk plajı ile birlikte taşlık plajı, azganlı ve kumluk plajı, dünyanın en popüler plajları arasında yer almaktadır.

  Birbirinden farklı özelliklere sahip olanDatça villalarıeşliğinde, ister geniş bahçesindeki farklı boyutlar ve derinliklere sahip olan havuzlar değerlendirilebilirken, istenirse de bütün bu özel plajlar altında güneşin, kumsalın ve denizin tadı sonuna kadar yaşanabilir.
   
  En İyi Olanaklara Sahip lüksDatça Villaları
   
  Lüks bir villa içerisinde arzu edilen tüm olanakların yer aldığıDatça kiralık villa eşliğinde, geniş bir aileye sahip herkes ya da muhafazakar aileler özel korunaklı bahçesi eşliğinde güven içerisinde yaz tatilinin tadını çıkarabilir. Tabii yeni evli çiftler adına da ilk kez tatil yapacaklar için balayı olarak büyük bir ilgi görmektedir. M.Ö. 2000 yılına kadar uzanan ve birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış olanDatça villa kiralama fırsatı altında, bugüne kadar sağlam olarak ayakta kalmış tüm tarihi yapıları gezme şansını sunmaktadır.

   Aynı zamanda villalar içerisinde de yine konforlu ve ergonomik mobilya grupları uydu anten ve televizyon eşliğinde ayrı bir dinleme şansı vermektedir. Tabii kendi yemeğini rahatlıkla yapmak isteyenler için de yine geniş Amerikan mutfağı tam donanımlı beyaz eşya seçenekleri ve diğer mutfak eşyaları altında sunulmaktadır. Sıcak su imkanı, güçlü internet bağlantısı ve Datça'nın tüm manzarasını gözler önüne seren teras ve geniş balkon fırsatları altında bu lüksDatça villalarıEge ve Akdeniz'in köşesini buluşturan bu özel yarımada eşliğinde mükemmel bir tatil imkanı sunmaktadır.
   
  Şehirden Uzak Sakin Bir Tatil İmkanı
   
  Özellikle şehirden uzak ve bol oksijenli bir ormanlık alan ve deniz manzarası eşliğinde tatil imkanı sunan Datça kiralık villa çeşitleri, aynı zamanda çevresi geniş ormanlık alanı sayesinde de hiçbir gürültünün ulaşmadığı sakin bir noktaya konumlandırılmış şekilde ayrı bir huzur sağlamaktadır. Yemyeşil ve geniş bahçesinin korunaklı olması özellikle muhafazakar aileler için Datça villa kiralama seçeneği kapsamında daha çok ilgi görmesine imkan vermektedir.

  Kaliteli ve özel bahçe sandalyesi ve masası ile birlikte özel barbekü fırsatı altında herkes akrabalarını ya da dostlarını çağırabilir ve unutulmaz bir tatiliDatça villalarıkapsamında imza atabilir. Ayrıca araçlarla veya yürüyüş mesafesinde, değişik noktalara konumlandırılmış bu villalar sayesinde merkeze de inerek farklı cafe ve barlar; restoranlar, yürüyüş alanları ve alışveriş merkezleri de rahatlıkla değerlendirilebilir.

  Her yıl dünyanın birçok farklı yerinden turistlerin akın ettiği bu özel ve bol oksijenli belde içerisinde, şehrin tüm stresinden ve yoğunluğundan uzak olarak kafa dinleme imkanı yakalanabilir. Badem, bal ve balığı ile ünlü olan Datça bölgesinde sakin ve huzurlu bir tatil herkesi bekliyor.

  Tıklayın, Sizi Arayalım
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER