Cover Photo
3 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Villa Kayaköy Blue 1
  Villa Kayaköy Blue 1
  Villa Kayaköy Blue 1
  Villa Kayaköy Blue 1
  Villa Kayaköy Blue 1
  Fiyat aralığı3.500 - 10.750
  Fethiye / KayaköyVİLLA KAYAKÖY BLUE 1Müsaitlik Takvimi

  Balayı çiftleri için ve çekirdek aileler için Muhafazakar villalar ve jakuzili Villalar

   0 Yorumda 0 Puan
  villa kayaköy blue 2
  villa kayaköy blue 2
  villa kayaköy blue 2
  villa kayaköy blue 2
  villa kayaköy blue 2
  Fiyat aralığı3.500 - 10.750
  Fethiye / KayaköyVİLLA KAYAKÖY BLUE 2Müsaitlik Takvimi

  Balayı çiftleri için ve çekirdek aileler için muhafazakar villa

   0 Yorumda 0 Puan
  villa kayaköy blue 3
  villa kayaköy blue 3
  villa kayaköy blue 3
  villa kayaköy blue 3
  villa kayaköy blue 3
  Fiyat aralığı3.500 - 10.750
  Fethiye / KayaköyVİLLA KAYAKÖY BLUE 3Müsaitlik Takvimi

  Muhafazakar Aileler ve Balayı Çiftleri için Uygun Villa

   0 Yorumda 0 Puan

  Kayaköy Villaları

  Likya uygarlığına M.Ö. 300 yılında bağlanması ile birlikte, Kayaköy yerleşim alanı haline gelmiştir. Günümüzde kalıntıları hala ayakta duran Kayaköy, diğer adıyla hayal köy, Rumların 17.y.y buraya yerleşmesiyle meydana gelmiştir. 1923 yılına kadar Rumlar burada yaşamıştır. Osmanlı’nın tebasında asırlarca mesut bir şekilde yaşamışlardır. 1923’te nüfus mübadelesi ile Yunanistan’a geri dönmüşlerdir.

  1957 Fethiye depremi ile kırk hane dışında bütün bir köy yerle bir olmuştur. Bu depremden sonra, burası sadece turistik ziyaret alanı haline gelmiştir. Günümüzde antik kent görünüm özelliği ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Fethiye’ye 12, Hisarönü’ne 5 kilometre uzaklıktadır. Antik Kayaköy’ün yanına, yeni Kayaköy kurulmuştur. Market ve diğer alışveriş imkanlarının bulunduğu bu beldede, Kayaköy kiralık villaseçenekleri de bulunmaktadır. Tablo gibi manzaraya sahip villalarımızla, dinlenmenin ne demek olduğunu anlayacaksınız.

  Ölüdeniz ve Hisarönü’ne yakın olduğu için, misafirler buraları tercih etmektedir. Ayrıca, eski Kayaköy de gezinti planında yer almaktadır. Yöresel kahvaltılıklar ve alış veriş merkezleri, Kayaköy kiralık villa sakinlerinin gıda ihtiyacını karşılamaktadır. Dik yamaçlı olan bu belde deKayaköy kiralık villa sakinleri, ev konforunda tatil imkanını elde etmektedir. Tekne turu, yamaç paraşütü, doğa yürüyüşü, jip safari, kültür gezileri, foto safari ve su sporları gibi birçok aktivite mevcuttur. Turizm kategorisinde gelişmiş bir beldedir. Issız ve imkandan yoksun bir bölge değildir.

  Yeni Tatil Anlayışı

  Tatil yapmak, hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Keyifli bir tatil geçirmek için, en önemli şey, tatil imkanlarıdır. Her zaman istediğiniz zaman kullanabileceğiniz havuz seçenekleri, size özel bahçe, teras ve balkonlar, yeni mobilya ve beyaz eşyalar, jakuzi seçenekleri, ısıtmalı havuzlar ve engelli yakınlarınız için özel tertibatlar, firmamız tarafından hazırlanmıştır. Küçük gruplar için ve büyük gruplar için birçokKayaköy villa kiralamahizmetlerini tercih edebilirsiniz. Villa hizmetleri kategorisiyle, en iyi şekilde kafa dinleyebilirsiniz.

  Sınırsız eğlence ve havuz keyfi, terasta manzara seyri, gün boyu güneşlenme imkanı ve merkeze yakın özellikler, bu tatil seçeneklerinde sizleri bekliyor. Hizmet kategorisinde çözüm üretmeye devam eden şirketimiz, Kayaköy villa kiralama programlarını özel olarak hazırlamaktadır. Güncellenen villa tasarımlarımız, tv, internet ve uydu gibi ayrıntılara sahiptir. Güvenlik sorunu olmayan, temiz ve hijyenik özellikleriyle, Kayaköy villa kiralama seçeneklerine bayılacaksınız.

  Işıklandırma Seçenekleri

  Yaz akşamlarının serin ve temiz havası, insana keyif verir. Akşam çayı ve mangal keyfi, teras kültürünün en önemli unsurlarıdır. Kayaköy villalarıtercihlerimizle bu serin ve temiz havanın keyfini akşam saatlerinde de çıkarabilirsiniz. Işıklandırma seçenekleriyle, havuz, kamelya ve teras keyfiniz sabaha kadar sürebilir. Masmavi denizin ve yemyeşil ormanın ter temiz havası,Kayaköy villaları tercihleri içerisinde yer almaktadır. Merkezde veya merkeze yakın olsun istiyorsanız, bu isteğinize göre Kayaköy villaları seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

  Yeni Tatil Seçeneği

  Kişiye özel seçenekleriyle hazırlanan hizmet kataloğumuz, diğer tatil seçeneklerine göre oldukça farklı özelliklere sahiptir. Lüks, gösterişli, modern, havuzlu ve mükemmel manzaraya sahip bir evde oturmak, insana neşe verir. Neşeli ve mutlu bir tatil için, villalarımız görmeden, tatil planı yapmayın. Ailenizle, ev rahatlığında havuzlu bir villada, unutulmaz bir tatil için, bu konudaki hizmetlerimizi, tek tek analiz edebilirsiniz.

  Aracınızla kolay bir şekilde, villalara ulaşımı sağlayabilirsiniz. Sağlıktan, AVM ihtiyaçlarına kadar bütün sorunlarınızı il veya ilçe merkezinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Villalarımız, turizm bölgelerinde olduğu için, gerekli alt yapı vardır. Turistlerin rahat etmesi için gerekli çalışmalar yapılmıştır. Tatil anlayışınızı tamamen değiştirecek olan seçeneklerimiz, yeni ve etkili programlarla, sürekli olarak güncellenmektedir.

  Tıklayın, Sizi Arayalım
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER