Antalya / Kaş / Kaş Merkez
İlan No #1472
Emlak Tipi Kiralık Villalar
Kat Sayısı 0
MESAFE CETVELİ
 • Havalimanına Uzaklık 150 km
 • Şehir Merkezi 3 km
 • Plaja Uzaklık 2.3 km
 • Toplu Taşıma 50 m
 • Otogara Uzaklık 3.8 km
 • Otogara Uzaklık 3.8 km
 • Markete Uzaklık 600 m
 • Restaurantlara Uzaklık 3 km
 • Sağlık Merkezi Uzaklık 8.9 km
Fiyata Dahil Olanlar
Elektrik kullanım ücreti Elektrik kullanım ücreti
Su Kullanım ücreti Su Kullanım ücreti
Haftalık temiz havlu ve çarşaf Haftalık temiz havlu ve çarşaf
Tüpgaz kullanım ücreti Tüpgaz kullanım ücreti
Havuz & Bahçe Bakımı ücreti Havuz & Bahçe Bakımı ücreti
İnternet & Dijital Platform İnternet & Dijital Platform
Ev hakkında açıklama
 • Features 1 8 misafir
 • Features 2 4 yatak odası
 • Features 3 yatak
 • Features 4 4 banyo

Villa Linda

Kaş-Çerçiler mevkiinde konumlanmış 4 yatak odalı,8 kişi konaklama kapasiteli eşsiz deniz manzaralı yazlık tatil villasıdır.Villa Linda özel havuzu, 2 adet modern mutfak&salonu ile kiralık lüks villa seçeneklerimizdendir.2. salon ve mutfak 1. katta bulunmakta olup 2. katın girişi ise dışarıdan yapılmaktadır.

Yatak Odalar

1.Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak,klima,komodin,elbise dolabı,Tv,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2.Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak,klima,komodin,elbise dolabı,balkon,Tv,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3.Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak,klima,komodin,elbise dolabı,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

4.Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak,klima,komodin,elbise dolabı,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

Salon Salon içerisinde oturma grubu,TV,klima,sehpa bulunmaktadır.Havuz terasına bulunmaktadır

Mutfak Modern Amerikan mutfakta buzdolabı,bulaşık makinası,fırın,ocak,mikrodalga fırın,ekmek kızartma makinası,su sebili,kettle,yemek masası,yemek takımları,çatal ve bıçak takımları,tencere ve tava takımları,bardaklar bulunmaktadır.

Havuz Havuz ölçüleri 8 m x 3,75 m derinlik 1.60 cm'dir.

Havuz Terası Havuz terasında özel yüzme havuzu,şezlonglar,güneş şemsiyesi,masa ve sandalyeler,mangal bulunmaktadır.

Önemli Bilgiler  Havuz ve bahçe bakımı günde bir kez görevliler tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Elektrik, su, gaz ücretleri  fiyatlara dahildir. Ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Villa size temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenmektedir. Ekstra  yeni çarşaf ve havlu, ekstra temizlik, kiralık araç, sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir.Kiralık Villa Linda içerisinde Wi-Fi kablosuz internet bulunmaktadır.Ütü,ütü masası,saç kurutma makinesi,çamaşır makinası,elektirikli süpürge mevcuttur.

Hasar Depozitosu Hasar,zayi,kırık,dökük,vb. için girişte 500 Türk Lirası depozito alınmaktadır. Herhangi bir problem olmadığında villa çıkışında depozito iade edilmektedir.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil genel bilgi amaçlı olarak  tüm evlerin ilan sayfasında dipnot olarak yazılmaktadır. 

Havuz Bilgileri
 • Yüzme Havuzu : Özel
 • Havuz Şekli : Dikdörtgen
 • Tam Korunaklı Havuz : Hayır
 • Havuz Ölçüleri : Genişlik - 3.75 cm | Uzunluk - 8 m | Derinlik - 1.60 cm
Ev Kuralları ve İptal Şartları
Ev kuralları
Giriş zamanı : 16:00 'dan sonra
Çıkış Zamanı : 11:00'dan önce
İptal Şartları (İptal Şartları)

REZERVASYON,ÖDEME,İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

 Hesabımıza yatırılan, villa/apart/Daire bedelinin ön ödeme miktarı (EFT ile, veya Havale ile, veya Kredi Kartı ile "tek çekim veya taksitli", veya Peşin Olarak, veya Mail Order ile) ödeme yaptığınız andan itibaren, villaya/aparta/daireye giriş tarihinize 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde, ön ödeme ücretinizin tamamı yanacaktır, çünkü bu ödemenin tamamı villa/apart/daire sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır. Geriye kalan miktarı, villaya/aparta/daireye girişte peşin olarak tarafımıza ödemeniz gerekmektedir. 

 Müşteri, seyahat başlamadan önce seyahatlerini iptal edebilir. Müşterinin  iptal bildirisini VİLLA GEZEGENİ’ne  yazılı olarak yapılması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez.

 İptal durumlarında VİLLA GEZEGENİ ’nin seyahatle ilgili olarak aldığı önlemlerin ve masrafların karşılanması için seyahat anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden belirli yüzdelerini alacaktır. Bu miktarlar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.  İptal koşulları;

a) Rezervasyon için gönderilen kaporanın iadesi yoktur.

b)Seyahat başlangıcından önceki 30. güne kadar olursa müşteri toplam seyahat bedelinin %35’ini,

c)Seyahat başlangıcından önceki 29. ve 23. Günler içinde olursa müşteri toplam seyahat bedelinin % 50’sini,

d) Seyahat başlangıcından önceki 22. Ve 16. Günler içerisinde olursa müşteri toplam seyahat bedelinin %75’ini,

e) Seyahat başlangıcından önceki 15.gün ile seyahat başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse müşteri seyahat bedelinin %100’ünü ödemek zorundadır.

 Müşterinin kendi isteği doğrultusunda, villa/apart/daire bedellerinin tamamını VİLLA GEZEGENİ’ne ödemesi durumunda (EFT ile veya havale ile veya peşin olarak veya kredi kartı ile tek çekim halinde ) ödeme yaptığı andan itibaren villaya/aparta/daireye 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin %35 (yüzde otuz beş) i yanacaktır. Geri kalan%65 (yüzde atmış beş )i bildireceğiniz hesap numarasına iade edilecektir. Gönderim masrafları da bu paranın içerisinden kesilecektir. Çünkü bu bedelin %35’i (yüzde otuz beşi) villa/apart/daire sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.

 Eğer rezervasyon iptali villaya/aparta/daireye giriş tarihinize seyahat başlangıcından önceki 29.ve 23. Günler içerisinde olursa toplam seyahat bedelinin %50’si yanacaktır. Seyahat başlangıcından önceki 22. ve 16. Günler içerisinde olursa  toplam seyahat bedelinin %75’i yanacaktır ve kalan bakiye bildireceğiniz bir hesap numarasına iade edilir, gönderim masrafları da bu paranın içinden kesilir. Çünkü; konaklama tarihine çok az bir süre kalmıştır. Bu nedenle başka bir müşteriye kiralanma ihtimali çok düşüktür.

  Eğer rezervasyon iptali villaya/aparta/daireye giriş tarihinden 15 gün veya daha az gün önce gerçekleşir veya villaya/aparta/daireye giriş yapmaz iseniz ve villada/apartta/dairede hiç konaklama olmaz iseniz ödemiş olduğunuz toplam seyahat ücreti müşteriye iade edilmez. 

   Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkan ve çıkacak olan,  VİLLA GEZEGENİ’ne Türkiye Cumhuriyeti devleti, banka veya bankalar tarafından yüklenecek olan maddi zarar, komisyon ücreti vs. gibi yükler müşteriye iade edilecek paranın içerisinden kesilir.

 

 Herhangi bir nedenle, villa/apart/daire rezervasyonunun VİLLA GEZEGENİ tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/apart/daire varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve "mücbir sebepler" maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir.

 Ayrıca bazı villalarımıza/apartlarımıza/dairelerimize özel ( villa/apart/daire internet detay sayfasında belirtilmiştir), ödenmiş olan kaporanın tamamı ve bu  villalarımıza/apartlarımıza/dairelerimize özel (villa/apart/daire internet detay sayfasında belirtilen; rezervasyon tarihine 30 gün kala villa kiralama bedelinin tamamının ödenmesi gereken villalar/apartlar/daireler için) toplam villa/apart/daireler kiralama bedelinin tamamı, müşteriden tahsil edilir. Rezervasyonu iptal etse dahi, hiç bir ücret iade edilmez.

 Müşterinin, kalan ödemeyi zamanında yapmaması halinde, VİLLA GEZEGENİ, söz konusu rezervasyonu iptal etme, daha önce ödenmiş olan ücreti geri ödeme yapmama ve bu villaya/aparta/daireye başka bir rezervasyon alma hakkını saklı tutar.   Rezervasyon iptalleri, yazılı olarak (elektronik posta ile veya iadeli taahhütlü mektup ile) yapılabilir. Telefon yolu ile konuşarak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri, VİLLA GEZEGENİ 'nin eline, yazı, ulaştığı andan itibaren geçerlidir.

 Müşterinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözleşmenin feshi durumları dahil olmak üzere villa/apart/daire’nin iş bu sözleşmenin tarafların açık beyanıyla rezervasyon onayından itibaren geçerli olmak kaydıyla, villa/daire/apartın kullanılmamasından  VİLLA GEZEGENİ sorumlu tutulamaz. Sözleşmede gösterilen bedelin tümü villa/apart/dairenin kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip, VİLLA GEZEGENİ’nin bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.  

Müsaitlik Durumu

5 gecelik minumum konaklama

Müşteri Değerlendirmeleri
0
Değerlendirme Yok
0 değerlendirmeye göre
Doğruluk
İletişim
Temizlik
Konum
Giriş
Değer
Semt

Kaş merkezde bulunan Kaş kiralık villa seçeneklerimizle, hem doğanın hem de rahat bir mekanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kaş Villaları

Antalya-Kaş arası 187 km’dir. Antalya merkezin güney batısındadır. Dünya genelinde tanınmış nadir turizm beldelerimizden biridir. Dalış sporları bu beldede gerçekleştirilmektedir. Büyük Çakıl, Küçük Çakıl, Kaputaş ve Akçagerme plajı bu bölgede bulunmaktadır. Mükemmel yaratılış özelliklerine sahip etkileyici doğası, yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgisini çekmektedir. Patara, Antiphellos, Kaleköy ve Kekova antik kent kalıntıları, gezilecek ilginç yerlerdendir. Ayrıca Hidayet Koyu da etkileyici özelliklere sahiptir.

Tekne turları ve su sporları oldukça yaygındır. Dünyaca ünlü bu tatil beldesinde, unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Merkezde, restoran, cafe ve diğer bütün sosyal faaliyet seçeneklerini bulabilirsiniz. Kaş kiralık villa seçenekleri merkezi bir konumdadır. Bu nedenle ulaşım sorunu yaşamazsınız.

Elektrik, su ve internet tesisatları, tıkanmayan ve şehre bağlı olan kanalizasyon seçenekleri, rahat ve huzurlu bir tatil için özel tasarlanmıştır. Kanalizasyon tıkanması, su ve elektrik arızaları, yangın ve hırsızlık gibi durumlarda, hemen firmamızın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Muhteşem Doğa Sizleri Bekliyor

Tatil dünyasının en renkli görüntülerini, en güzel beldelerde bir arada bulabilirsiniz. Denizin mavisini, ormanın yeşiliyle, dağların ter temiz havasını, ovaların mükemmel görüntüsüyle bir arada bulabilirsiniz. Kaş kiralık villa tercihinde, balayı, muhafazakar, engellilere özel, evcil hayvan izinli, deniz manzaralı, dağ ve orman manzaralı seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kaş villaları tasarımlarında 2+1 oda sayısının yanı sıra, 1+1 veya 3+1 oda seçenekleri de bir arada bulunmaktadır.

Jakuzilerin özellikleri, iki tuvalet veya iki banyo seçenekleri, ısınma özelliğine sahip havuzlar, çocuklara özel havuzlar ve daha birçok artı özellik, Kaş villa kiralama hizmetlerini genel karakterini meydana getirmektedir. İki katlı olanlar tek katlı olanlar, bahçe, balkon ve teras özellikleri, bu kategorideki villaların özellikleri içerisindedir. Eşyalar derme çatma değildir. Birinci sınıf lüks eşyalarla, villaya özel dekorasyon özelliklerine göre tercih edilmiştir.

Keyifli Bir Tatil İçin Her şey Hazır

Denizin mükemmel dalgaları, mas mavi görüntüsü, gökyüzünün mükemmel mavisi, ormanın gözleri kamaştıran yeşili ve dağların nefesi açan esintisi sizleri bekliyor. Kaş villa kiralama mekanlarımızla, ailenizle rahat ve güven içerisinde havuz keyfi yaşayabilirsiniz. Ailenizle gönül rahatlığı ile bahçede kamelya keyfi yapabilirsiniz. Doğa ile iç içe olduğu için, çatı, teras ve balkonlarda, istediğiniz gibi çay keyfi yapabilirsiniz. Havuzun etrafındaki güneşlenme alanları ile istediğiniz güneşlenme olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Hayal bile edemeyeceğiniz güzellikteki Kaş villaları ile mutlu bir yaz mevsimi yaşayabilirsiniz. Sözleşmeli olarak kiralanabilen bu mekanlar, aylık, günlük veya haftalık kategorisinde kiralanmaktadır. Fiyatlandırma haftalık kategorisinde belirlenmektedir. Rahat ve huzurlu bir tatil yaşamak istiyorsanız, kendinizi için en uygun Kaş villa kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Tablo Gibi Manzara Seçenekleri

Tatil beldelerinin birçok özelliği vardır. Bu özelliklerden biri, tarihi kalıntılardır. Antik kent kalıntıları, olağan üstü doğa özellikleri, festivaller, dağcılık ve deniz sporları, tekne turları ve daha birçok etkinlik, tatilinize renk katacaktır. Havalimanı, terminal ve tren garı gibi ulaşım noktalarına ulaşım, oldukça kolaylaşmıştır. Kaş villaları, mekanlarımızın özel yapısı, birinci sınıftır. Balkon, teras, havuz ve bahçe kategorileri, özel ışıklandırma özelliklerine sahiptir.

Merkezi noktalarda bulunan seçeneklerimiz, AVM, restaurant, cafe, ptt ve benzeri birçok ihtiyaca yakındır. Aracınızla villaya gidebildiğiniz gibi, yine aracınızla bütün alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Palmiye ağaçları, altın sarısı plaj kumu, mas mavi gökyüzü, yem yeşil ormanlar, heybetli dağlar ve bol oksijen, kiralık villa kategorisindeki hizmetlerimizin genel özelliklerini ihtiva etmektedir. Ailenizin ve sevdiklerinizin, bütün bir yıl biriken bütün stresi atmak için, tatil seçeneklerimizden faydalanın.

Açık adres, rezervasyon tamamlandıktan sonra verilir.

500 TL gecelik 0/5 Puan
Kişisel Bilgileriniz
Değerlendirmeniz
Mesajınız
#Villagezegeni adı ile instagramda bizi takip edebilirsiniz