Cover Photo
5 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
FİLTRELEME SEÇENEKLERİ
  Fiyat aralığı 6.686 - 9.439
  Kalkan / Kalamar APART DERİN SU Müsaitlik Takvimi

  özel bir lokasyona sahip,özel havuzlu kiralık apart.

   1 Yorumda 0 Puan
  Özel havuzlu apart
  Fiyat aralığı 5.286 - 9.505
  Kalkan / Kızıltaş APART HATİCE SULTAN 1 Müsaitlik Takvimi

  Özel Havuzlu Apart

   0 Yorumda 0 Puan
  Fiyat aralığı 5.286 - 9.505
  Kalkan / Kızıltaş APART HATİCE SULTAN 2 Müsaitlik Takvimi

  Özel Havuzlu Apart

   0 Yorumda 0 Puan
  Özel havuzlu apart
  Fiyat aralığı 5.286 - 9.505
  Kalkan / Kızıltaş APART HATİCE SULTAN 3 Müsaitlik Takvimi

  Özel Havuzlu Apart

   0 Yorumda 0 Puan
  Fiyat aralığı 2.250 - 2.950
  Kalkan / Kalamar Apart Can 1 Müsaitlik Takvimi

  1 yatak odalı kiralık apart

   0 Yorumda 0 Puan

  Özel Havuzlu Apartlar

  Gün batımını ve gün doğumunu muhteşem bir şekilde gözler önüne seren özel havuzlu kiralık apartlar son dönemlerde büyük bir ilgi çekiyor. Özellikle sahil kıyılarındaki muhteşem ve panoramik manzarasının çıplak gözle keyif içinde seyredilmesine olanak tanıyan bu apartlar bir evin sıcaklığını da yanında getirmektedir. Farklı salon sayılarına sahip olan ve suit yatak odaları ile rahatlığı üst seviye çıkartan özel havuzlu apart kiralama fırsatı sayesinde, yaz tatilini muhteşem bir şekilde geçirme şansını verilmektedir.

  Düzenli olarak bakımı yapıldığı için hem yetişkinler hem de çocuklar farklı derinliklerdeki bu havuzları kullanırken, ayrıca bölgenin muhteşem plajlarını da yine değerlendirmek mümkündür. Çevresi birbirinden farklı ve enfes bir koku yayan bitkilerle bezenmiş kusursuz bir doğal güzellik veren özel havuzlu apartlar, aynı zamanda havuzun yanında bir şezlong ve güneş şemsiyesi sayesinde de güneşin keyfini en iyi biçimde çıkarılmasına imkan vermektedir.
   
  Muhteşem Deniz Manzarası Altında Lüks Apartlar
   
  Nefes kesici deniz manzarasının göz banyosu yaptırdığı harika bir noktaya konumlandırılmış olan birbirinden farklı özel havuzlu kiralık apartlar, gözlerin hiçbir şekilde ulaşamayacağı bir özelliğe sahip olduğundan dolayı herkesin rahatlıkla ailesiyle birlikte güven içerisinde bir tatil yapmasına imkan tanımaktadır. Diğer yandan geniş teras ve balkon keyfi de yine özel Ege ya da Akdeniz manzaraları kapsamında şehirden tamamen uzak ve stres faktöründen arındırılmış bir şekilde unutulmaz bir tatil fırsatı sağlamaktadır.

  Tabii özel havuzlu apart kiralama fırsatı kapsamında 7/24 sağlanan internet, sıcak su, dev ekran televizyon ve uydu anten altında da bu keyif ayrıca katlanmaktadır. Geniş salonu ve konforlu oturma grupları sayesinde yine gün içerisinde dinlenme şansı değerlendirilebilirken, diğer bir yandan akrabalar ve dostlar da açılır çekyatlar sayesinde kapasite arttırılarak çağrılabilir.

  Lüks ve geniş mutfağı ile herkes keyifli bir şekilde yemeğini yaparken, mavilik ve yeşilliğin bir arada muhteşem bir biçimde kaynaştığı manzara altında bu zevki sürdürebilir. Ayrıca bu özel havuzlu apartlar bünyesinde yöreye ait olan farklı lezzetleri de organik sebze ve meyveler altında herkes değerlendirebilir, doğa yürüyüşü yapabilir ya da tekne turları ile mavi yolculuğa açılma şansını elde edebilir. Bölgeye ait olan ve geçmişten günümüze kadar ulaşmış mimari yapıları ve tarihi kültürleri de turistik bir gezi altında ziyaret etmek de mümkündür.
   
  Tüm Özel Avantajları İle Havuzlu Apartlar
   
   Tamamen geniş, değişik boyutlar ve derinliklerde hazırlanmış özel havuzlu kiralık apartlar, üstelik siteye ait özel güvenliği ile birlikte özel plajı bulunması nedeniyle birçok kişi tarafından fazla tercih edilmektedir. Bu sayede başka kimsenin bu yerlere girmemesi ile herkes ailesi eşliğinde özel bir tatil yapma şansını bulabilmektedir. Konaklama süresince daha birçok değişik olanaktan da daha yararlanma şansı veren özel havuzlu apart kiralama sistemi sayesinde, bol oksijenli gür ormanlar altında ve güneşin ışınlarını muhteşem bir şekilde yansıtan deniz manzarası eşliğinde unutulmaz bir yaz tatil geçirme şansı elde edilebilir.

  Özel güneşlenme alanı, banyosu, beyaz eşyaları ve diğer detaylı eşya seçenekleri kapsamında hem yaz tatilinin bütün keyfini en iyi şekilde yaşarken bir evde bulunabilecek tüm olanakları değerlendirerek kusursuz bir zaman geçirme fırsatı özel havuzlu apartlar kapsamında gerçekleştirilebilir. Temiz nevresim takımı ve havlular ile birlikte düzenli olarak bakımları gerçekleştirilen havuz ve apart içi sayesinde, misafirlere sadece bulundukları tatil yerinin keyfini çıkarmak kalıyor.

  Tıklayın, Sizi Arayalım
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER