select ((h.nisan/7)*7*rate.rate) as sqlfiyat,yatak_odasi,id,url,title,baslik,resim,indirim,ribbon,kisa_icerik,oda_sayisi,kisi,kur,doviz,nisan,mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul,ekim,kasim,diger,(select avg(puan) from defter where onay=1 and islm_id=h.id) as ortalamapuan from homes as h INNER JOIN rate ON rate.CurrencyName=h.doviz where h.aktif=1 and ' '+h.kategori+',' like '% 7,%' and h.sadece_bizde=1
Sonuçları Sırala:
Balayı Villaları

Balayı Villaları olarak kategorize ettiğimiz bu villalarımız genellikle 1+1 2+1 ve maksimum 3+1 olan villalarımızdan oluşmaktadır.Balayı villalarımız daha çok yeni evli çiftler veya huzur bulmak isteyen eşler tarafından tercih edilmektedir.Balayı villalarımızda kendi içinde birden çok özelliğe sahip olup,özellikleri sebebi ile kategorize edilmiştir.Size uygun villalarımız filtreleme seçeneğimizi kullanarak bulabilirsiniz.

Villa Gezegeni'nin portföyündeki balayı villaları jakuzili,muhafazakar,ısıtmalı havuzlu,kapalı havuzlu,doğa içinde,denize yakın,şehir merkezinden uzak olmak üzere çok çeşitli bir yelpazede toplanmıştır.Kiralık balayı villalarımız genelde Kalkan bölgesinde mevcut olmakta olup Kaş,Üzümlü,İslamlar bölgelerinde de mevcut bulunmaktadır.Villa Gezegeni her geçen gün portföyünü kalite standartlarını bozmadan genişletmektedir.Yavaş yavaş portföyünü genişleten villagezegeni pazarlamaya açtığı her villa ve yazlığı sizlere sunmadan önce tek tek incelemektedir.Hizmet anlayışımız gereği gezip görmediğimiz villalarımız portföyümüzde bulunmamaktadır.

Bu sebepler ışığında Villa Gezegeni ilerleyen zamanlarda Kalkan,Kaş,Fethiye,Dalyan,Muğla,Marmaris,Bodrum, tüm kıyı Akdeniz,Ege,İç Anadolu,Karadeniz,Marmara Türkiye'nin 7 bölgesinde hizmet vermeye aday bir firmadır.

Haydi siz de daha geç olmadan size en uygun villa veya yazlığı seçin balayı tatilinizin tadını doyasıya çıkartın...

Villa Gezegeni

Muhafazakar-Doğal Taş Mimari

VİLLA TUĞRA 24

Villa Tuğra,Kalkan'ın İslamlar bölgesinde yer alan muhafazakar balayı villalarımızdan birisidir.İslamlar bölgesinin genel konseptine uygun olan bu villamızın havuzu havuz başı tamamen korunaklıdır ve dışarıdan görünmemektedir.Muhafazakar ve mutaasıp ailelere,balayı çiftlerine uygun olan bu kiralık villamızda keyifli bir tatil sizleri beklemektedir.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.500 TL
Haftalık Fiyat
Isıtmalı Kapalı Havuz-Tamamen Korunaklı Havuz

VİLLA EVA 36

Villa Eva, Kalkan Üzümlü'de muhteşem bir mimari ve iç tasarıma sahip, özel havuzlu,ısıtmalı kapalı havuzu da olan kiralık muhafazakar villalarımızdandır. Bu villamızda tatilin tadına varacaksınız.

Fiyatlandırma
2.000 TL - 4.950 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar Villa-Jakuzili

VİLLA OSCAR 36

Villa Oscar,ünlü tatil beldesi Kalkan'ın Üzümlü Köyünde bulunan villalarımızdan bir tanesidir. 3 yatak odası 6 kişilik konaklama kapasitesi sunan bu şık tatil villamızda herşey sizin güzel bir tatil geçirmeniz için dizayn edilmiştir.Bu kiralık villamızın her yatak odasında kendine ait özel tuvalet ve özel banyosu bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
1.950 TL - 4.950 TL
Haftalık Fiyat
Havuzu Korunaklı Villa

VİLLA LİNA 36

Bu şık tasarımlı havuzu korunaklı villamız Kalkan'ın Üzümlü mevkiinde yer almaktadır. İnşası 2015 yılında tamamlanmış olan Villa Lina 3 yatak odası 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Gözlerden uzak, sessiz, doğayla iç içe, muhafazakar villa tatilini benimseyen konuklar için dizayn edilmiş Villa Lina oldukça donanımlı tatil villalarımızdan birtanesidir.

Fiyatlandırma
1.950 TL - 4.950 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar Villa

VİLLA ALACA 47

Villa Alaca Kalkan-Üzümlü mevkiinde bulunmaktadır.Villa Alaca Üzümlü köyünün yemyeşil doğasıyla kuş seslerinin birleştiği tepelerde orman içerisine konumlandırılmıştır.Sessiz,sakin ve sade bir tatil anlayışına sahip misafirler için uygun villa seçeneklerinden bir tanesidir.Özel havuzlu geniş güneşlenme terasına sahip Villa Alaca muhafazakar ve geniş aile gruplarına hitap etmektedir.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 4.000 TL
Haftalık Fiyat
Havuzu Görünmeyen Villa-Jakuzili

VİLLA ERER 24

Havuzu görünmeyen tatil villalarımızdan olan Villa Erer, Kalkan'a yaklaşık 10 km. mesafede yer alan İslamlar Köyü'nde bulunmaktadır.2014 yılının Mayıs ayı içerisinde tamamlanan bu kiralık muhafazakar villamız özenle ve kaliteli bir şekilde döşenmiştir.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 3.950 TL
Haftalık Fiyat
10% İNDİRİMLİ
Muhafazakar Villa

VİLLA UTKU 36

Villa Utku Kalkan beldesinin Üzümlü mevkiinde yer alan özel havuzu ve kendine özel bahçesi olan doğa manzaralı bir villadır. Patara plajını panoramik olarak gören bu villamızda toplamda 3 yatak odası ve 3 tane ebeveyn banyosu yer almaktadır. Villa Utku 'nun zemin katta bulunan yatak odası herhangi bir manzaraya sahip değildir.

Fiyatlandırma
1.650 TL - 4.250 TL
Haftalık Fiyat
20% İNDİRİMLİ
Balayı Çiftlerine Özel %20 İndirim

VİLLA ALBATROS 510

Kiralık yazlık Villa Albatros, Kalkan’ı panoramik deniz ve eşsiz bir doğa manzarası eşliğinde doyasıya izleyebileceğiniz villamız yamaç bir konumda yer almaktadır.Akbel mevkiinde konumlanan Villa Albatros 5 suit yatak odalı toplam 10 kişinin konaklamasına uygun geniş ailelere uygun ferah bir villadır.

Fiyatlandırma
3.500 TL - 5.500 TL
Haftalık Fiyat
Ekonomik Muhafazakar Villa

VİLLA ASAF 24

Villa Asaf, Kalkan'nın Üzümlü Köyü'nde konumlanmış ekonomik muhafazakar yazlıklarımızdandır.. 2016 yılı Haziran ayında tamamlanan bu yazlık villamız 2 adet süit yatak odalı olup, toplam 4 kişi yatak kapasitelidir. Villa bahçesinde 9x4.5 metre boyutlarında korunaklı yüzme havuzu ve 4.5x2.5 metre boyutlarında çocuk havuzu olarak da kullanılabilecek sığ havuz yer almaktadır.

Fiyatlandırma
1.500 TL - 3.950 TL
Haftalık Fiyat
30% İNDİRİMLİ
Muhafazakar-Ekonomik Villa

VİLLA ATLAS 36

Villa Atlas, Antalya, Kalkan, Üzümlü Köyü'nde konumlanmış ekonomik muhafazakar villalarımızdan bir tanesidir. 3 yatak odası bulunan bu kiralık yazlığımızın iki yatak odası suit odadır. Villa Atlas size 6 kişinin rahatça konaklayabileceği oldukça rahat bir tatil imkanı sunmaktadır.Muhafazakar Özel yüzme havuzu bulunan Villa Atlas'ın bahçesinde şezlonglar ve güneş şemsiyeleri bulunmaktadır.

Fiyatlandırma
1.600 TL - 3.950 TL
Haftalık Fiyat
20% İNDİRİMLİ
Muhafazakar Villa

VİLLA BARIŞ 47

Kiralık Villa Barış Kalkan, Kördere mevkiinde yer alan villalarımızdandır. 7 kişilik kapasitesi olan bu villamızda 4 suit yatak odası bulunmaktadır. Tüm odalarda kendine ait tuvalet ve banyo bulunmaktadır.Bu villamızın Kalkan Merkez'e olan uzaklığı araç ile sadece 5 dakikadır. Havuzu ve güneşlenme terası dışarıdan görünmez, muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için idealdir.

Fiyatlandırma
1.800 TL - 4.450 TL
Haftalık Fiyat
Muhafazakar Villa

VİLLA BELLA 36

Kiralık yazlık Villa Bella ünlü tatil beldesi Kalkan'ın İslamlar bölgesinde yemyeşil doğa içerisinde oldukça kaliteli ve modern bir şekilde inşaa edilmiş olan villamızda 3 adet yatak odası bulunmaktadır.Özel havuzlu olan bu villamızın ve havuzu tamamen korunaklıdır.

Fiyatlandırma
2.000 TL - 4.750 TL
Haftalık Fiyat